Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pesten a XIII. kerületben tudtok nekem lelkiismeretes állatorvost ajánlani? fórum

Pesten a XIII. kerületben tudtok nekem lelkiismeretes állatorvost ajánlani? (tudásbázis kérdés)


7. Regin_a (válaszként erre: 6. - Ata06)
2013. júl. 4. 07:20

Dogtenyésztők írták akkor, hogy még velük is előfordult ilyen


Akkor sem tudom elfogadni a mai napig sem

Azt mondták operáció, ott is hagytam azonnal 10ezret, csak csinálják, pénz nem számit

Hát próbálták valami szondázással

Vazze, miért nem vágták fel a hasát és forgatták vissza?!


A baj, hogy valami idegbaja lehetett a kutynak, mert kiskora óta voltak olyan periódusai, hogy csak feküdt és remegett, volt hogy amellett hogy ugra-bugra egész nap, de 4 hétig szinte semmit nem evett.

Azt hittem akkor is, hogy valami ideg tört ki rajta, azért nyugtalan

Amikor már alig jött ki reggel az utcára, visszamenni már nem is tudott, éreztem hogy nagy baj van

Kocsiba raktuk azonnal és irány a Lehel út

Szinte betörtem a dokihoz, alig 10perc vagy annyi sem, már UH-n volt

Jöjek vissza egy óra mulva

Már csak a nyakláncát adták a kezembe. Bőgtem felette mint egy kisgyerek


Áh :(

Egy ismerősönél voltam még pár hónaos korában, kertes ház


Alig találtuk meg, hevert a járdán

Rögtön nyakon akartam vágni, de egy járókelú szólt hogy ne bántsam, elkapta egy autó és lábtörés valószínű. Észre se vettem elöször

Autó, Lehel út

Rendesen összecsavarozták, két nap és már rohangált/bicegett minha mi sem történt volna. Nyoma sem maradt.

24 órát bent tartották, az igaz hogy erősen szarszaga lett a kutyácskának, nem tudom hol "tárolhatták" :)

6. Ata06 (válaszként erre: 5. - Regin_a)
2013. júl. 3. 10:37

Tény, hogy a gyomor csavarodásnál 20%-a menthető meg a kutyusoknak,ha időben eljutnak az orvoshoz.

De szerintem függ orvostól is, hogy van-e annyira jó szakmailag és emberileg, hogy ez fontos legyen neki!

Tulajdonképpen az empátiát említeném meg itt, mert egy ugye nagy fájdalmakkal jár, kettő a gazdi nagyon nehezen éli meg, tehát értünk is kell hogy legyenek. Akinek nincs állata ezt úgyse értheti meg!:/

5. Regin_a (válaszként erre: 4. - Ata06)
2013. júl. 3. 08:49

Egyfelől jó tapasztalatom volt ott, másfelöl nem, mert nem értettem, miért nem mentették meg kutyácskámat a gyomorcsavarodáskor

Lehet, nem lehetett volna


Hargitai a volt úszó, ott rendelt. Most nem tudom

Nyilván ez is olyan mint az ember eü. Jó-rossz

4. Ata06 (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2013. júl. 2. 23:35

Nem tudom, nem ismerem őket!:/

Amit hallottam róluk nem volt túl jó!

Te oda jársz?

2013. júl. 2. 23:27
A Lehel utcai Állatkórház nem jó neked? Ők már régóta működnek.
2013. júl. 2. 23:26
IV. ker. Mancsok
2013. júl. 2. 22:47
Pesten a XIII. kerületben tudtok nekem lelkiismeretes állatorvost ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook