Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pest Megyei Flór Ferenc Korház Szülészete-Mi a véleményetek, tapasztalataitok róla? fórum

Pest Megyei Flór Ferenc Korház Szülészete-Mi a véleményetek, tapasztalataitok róla? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
400. papaver13 (válaszként erre: 397. - Drew Grace)
2012. okt. 4. 18:22

Szia! Üdv köztünk, és gratulálok én is!


Ami a kérdéseidet illeti, csatlakaozom Pumukli válaszához, én sem a kórházba jártam Uh-ra,vizsgálatra, hanem a dokimhoz.


Nekem igy az elején még hüvelyi Uh-ot csináltak, úgyhogy véleményem szerint is a 12. héttől érdemes bevinni bárkit is "mozizni".


Jókat sétálunk ebben az őszi napsütésben, a babák pedig nagyokat alszanak a jó levegőn:)

399. papaver13 (válaszként erre: 396. - Pumukli1985)
2012. okt. 4. 18:14

Haláli lehet már Dóri!!! Imádnivalóak, az biztos!

Mennyire szendvedtek a fogzással? Egyenlőre mégcsak a felsikitások, és alszik tovább?

Hozzátáplálást elkezdted?


Dani már mosolyog sokat, főleg tele pocakkal érzi jól magát, akkor nagyokat gagyog nekünk meg mosolyog! Kezdi élvezni a peluscserét is, hagyjuk egy kicsit meztelen alsótesttel, és ekkor nagy vigyorogva gagyog és össze-vissza dobálja a lábait. Evés után már jó órát-másfelet fenn van, aztán szűkülnek a szemek, és bealszik. Nagyon édes!!! A fürdést is szereti, és az éjszakák egyre hosszabbak, ami az átaludt órák számát jelenti:)


Az autózást meg imádja! Rögtön bealszik:)

398. pumukli1985 (válaszként erre: 397. - Drew Grace)
2012. okt. 4. 16:56

Szia!

Először is gratulálok! :)

Viszont én ezekben a kérdésekben sajna nem tudok segíteni mert én nem oda jártam vizsgálatokra,mert volt fogadott orvosom és ő nem a kórházban vizsgált,csak a legvégén,az meg már teljesen más tészta.

Amúgy szerintem,az első vizsgálat ugyanolyan lehet mint bárhol máshol,valószínűleg csinálnak uh-t de arról még nem hiszem h fogsz kapni képet,mert akkor még csak egy paca lesz rajta köbö...én mondjuk a telómmal azért lefotóztam.De max majd kérdezz rá!

Hogy a vizsgálatra bemehet-e veled a barátnőd,passz,bár nem hinném,mert meg fognak vizsgálni rendesen is,arra meg ő lehet h nem kíváncsi.


Amúgy uh képet a 12.heti uh-n érdemes majd kérni,meg később.És nem tudom h hogyan álltok anyagilag,de 1X legalább menjetek el egy 4D-s babamozira!Na ott kaptok majd képet meg felvételt meg mindent!Mi imádtuk :)

Remélem tudtam valamennyit segíteni! :)

2012. okt. 4. 10:44

Sziasztok! Vasárnap teszteltem életemben először pozitívat, és ami már biztos, ha én is a Flórban szülök majd júniusban. Most találtam rá erre a fórumra, és hadd mondjak máris nagy köszönetet azért a sok-sok infóért, amit eddig leírtatok! :) Igyekszem majd visszaolvasgatni, de máris lenne a első Uh-val kapcsolatban egy kérdésem. Tudnátok segíteni? Két hét múlva megyek, akkor leszek a 6-7. hét között. Nincs (és nem is lesz) fogadott orvosom. Az első vizsgálaton mire számíthatok a kórházban? A vizsgálat mellett ugye csinálnak majd UH-t is? Barátnő vajon bejöhet velem? (A férjem dolgozik.) UH képet kapunk, vagy lehet kérni, esetleg kell érte fizetni?

Bocsi, h ilyen egyértelműnek tűnő dolgokra kérdezek rá, de sem a terhességgel, sem a kórházzal nincs még személyes tapasztalatom. :)


Úgy láttam most nincs is másik várandós a topikban, a babáitok pedig elég vegyesek életkorban. Sikerül kihasználnotok velük ezt a kellemes, napos időt?

396. pumukli1985 (válaszként erre: 395. - Papaver13)
2012. okt. 2. 20:22

"Régebben" Dórit is elnyomta az időváltozás...most már nem hatja meg,ugyanolyan kis virgonc :)

Az éjszakáink azok jók,legkésőbb 8kor kidől,és reggel 6-fél 7ig csucsu van :) Ritkán felsikít az ínyecskéje miatt,de vissza is alszik rögtön.


Most éppen a berregés nyálbubikkal a menő.Ezt csinálja reggeltől estig :)

Nagyon ügyesen fogdossa már a dolgokat,és rágja :D

A lábai állandóan az égben vannak,fogdossa nagyon,úgyhogy hamarosan azok is a szájában lesznek.

A popsiját emeli,de még nem fordult meg hasra,viszont hasról hanyatt már 2X átfordult.

Meg imád csücsülni.Izeg-mozog egész nap,meg sem áll.

Úgyhogy most így vagyunk fejlődésben.De minden nappal egyre többet tud/csinál. :D Megzabálom! :)


És Dani hogy áll a mosolygással?

395. papaver13 (válaszként erre: 394. - Pumukli1985)
2012. okt. 2. 14:19

Köszi, szerencsére a Picur jókat alszik, elnyomja őt az esős idő. Esténként van nyügi, néha úgy tud sirni, mint akinek valamely testrészét satuba fogják. Mindezt amellett, hogy tényleg jó baba, és nem bőg minden percben/órában.

Tegnap éjfélig ment a kinlódás, de aztán reggel 7-ig aludt!


Dóri hogy birja? Éjszakáitok? Miket csinál már a nagylány?

394. pumukli1985 (válaszként erre: 393. - Papaver13)
2012. okt. 2. 08:52

Jól van akkor,örülök! :D


Kislurkó hogy van?Hogy viseli ezt az egyszer ilyen idő van másszor meg amolyant?

393. papaver13 (válaszként erre: 392. - Pumukli1985)
2012. okt. 1. 22:59

Szia, belsőleg rendben vagyok, a sebet nézte, mutattam neki, ahol újra varrni kellett. Konstatálta, majd mondta, hogy azért szép lesz.

Ennyi volt, kérdezett a gyerekről, stb.

Képzeld, Ildikó volt ma vele a magánrendelőben. Még mondtam is, hogy igy voltunk együtt a szülőszobán is, de Ildikó már nem emlékezett. Mondjuk, amennyi szülés ott van, nem is csodálom, jó 6 hét után.


Egyébként tényleg elég szép már a sebem.

2012. okt. 1. 18:50
papaver,mizú?mi volt a dokinál???
391. pumukli1985 (válaszként erre: 390. - Papaver13)
2012. szept. 30. 21:25

Köszi kérdésed,igen...nem írtam volna meg?!Hmmmm...feledékeny vagyok :D

Minden rendben van szerencsére most már :D


Na de jó h neked is rendbe jött a sebed!!! (bár a zöme nem Szentinek köszönhető :( )

2012. szept. 30. 20:29

Pumukli, Te rendbe jöttél?


Én holnap megyek vissza a 6 hetes kontrollra a dokinkhoz:) A sebem már szép, a varrattól a héten szabadultam meg.

2012. szept. 30. 14:45
Köszönöm szépen :))
388. papaver13 (válaszként erre: 386. - Szabianyu)
2012. szept. 29. 21:23
Nagyon szép kis baba, stramm kiscsaj!!!!
387. pumukli1985 (válaszként erre: 386. - Szabianyu)
2012. szept. 29. 20:06
:D Nagyon cukika a kiscsaj!!!
386. Szabianyu (válaszként erre: 385. - Papaver13)
2012. szept. 29. 16:48

Köszönöm mindkettőtöknek :))

Csillának hívták a doktornőt és mivel kezdő a szülésznőm irányított mindent és szépen zajlott minden a maga idejében :)

385. papaver13 (válaszként erre: 383. - Szabianyu)
2012. szept. 29. 15:26

GRATULÁLOK Szabianyu!!!!

Jó nagy lett Zsani baba! De jó, hogy már Te is túlvagy rajta! Kinél szültél?

384. pumukli1985 (válaszként erre: 383. - Szabianyu)
2012. szept. 29. 11:31

Hát gratulálok a "kis" csöppséghez!Nem semmi paraméterek :D

Nagyon jó,h hamar és "fájdalommentesen" sikerült minden :D:D:D:D

Majd fényképet tegyél fel!

2012. szept. 29. 10:47

Sziasztok:)))

Hétfőn elindultam hogy befekszem és az én kis csodám másképpen döntött :))) % kor pici felfázós fájdalommal jelezte jöttét ,de ezt nem annak tulajdonítottam kissé kellemetlen volt de 9 kor vettek fel az osztályra és a felvételi vizsgálatkor kiderült hogy megkapom az ágyam de előbb látogassam meg a szülőszobát :))) 3 újjnnyival vettek fel és szinte észre sem vettem :))) a homeónak köszönhetően 3 percesekre beállt ami szintén csak kellemetlennek éreztem de hatékony volt mert 13:15 kor megszületett a csajszim :)) kb 12:30 kor volt burok repesztés és az utáni idő volt fájdalmas mert szegénykémet elbecsülték és gátvédelemmel szültem volna ami repedést okozott de nem is csoda mert a picurkám 3920g és 58 cm lett :)))) Még most is nehéz elhinni hogy szinte fájdalom mentesen született!!!!

382. pumukli1985 (válaszként erre: 381. - Papaver13)
2012. szept. 29. 08:06
Reméljük lassan bejelentkezik már h rendben vannak! :D
2012. szept. 28. 22:17
Jajjj Szabianyu, remélem a hétvégét már otthon töltöd a gyermekeiddel!!!
2012. szept. 24. 12:26
...és persze könnyű szülést!!!!
2012. szept. 24. 12:25
Hajrá Szabianyu! Hamarosan kezedben lesz a 3. csemetéd, és viheted haza az otthon maradt Kincseidhez! Kitartás!!!!
378. pumukli1985 (válaszként erre: 377. - Szabianyu)
2012. szept. 23. 14:51

:) Hamar túl leszel mindenen és gyorsan mehetsz haza a csemetéidhez a kis új csemetével :D

Nagyon szorítok majd! :) Most már tényleg nagyon izgi :D

377. Szabianyu (válaszként erre: 376. - Pumukli1985)
2012. szept. 23. 06:51
holnap kell befeküdnöm,persze én kértem ,mert a férjem se tud a munkahelyéről eljönni és a gyerekekkel se merek már egyedül maradni.... és anyósomnak se adnak 2 naponta szabit ,de ha benn maradok akkor ki tudja venni.kicsit szomorú vagyok .legalább biztonságban leszek ,de megszakad a szívem a gyerekeimért :,(
376. pumukli1985 (válaszként erre: 375. - Szabianyu)
2012. szept. 22. 20:44

És nem is mondtak semmit???

Hogy ha nem indul meg akkor mikor menj be esetleg h megindítsák vagy akármi?

Hmmmm :(

2012. szept. 22. 17:17

Sziasztok!

Még csak meg sem vizsgáltak :S itthon vagyok.és mutatott fájásokat az nst.!!!!

374. papaver13 (válaszként erre: 373. - Szabianyu)
2012. szept. 22. 12:11
Megy a drukk ezerrel!!!!
2012. szept. 22. 04:14

Köszönöm lányok a biztatást!

Ma megyünk a kórházba ,majd kiderül hogy lesznek a dolgok de már külön szeretnék haza jönni,mert már nem nagyon érzem magam biztonságban sehol:(

amint tudok írok!Gondoljatok rám.:)))

372. papaver13 (válaszként erre: 371. - Pumukli1985)
2012. szept. 21. 22:28

De ügyes már Dóri!!! Lassan tényleg járni fog, úgy szalad az idő!!!


Szabianyu, én is remélem, hogy már ACTION van!

371. pumukli1985 (válaszként erre: 369. - Szabianyu)
2012. szept. 21. 20:20

Bizony szalad az idő,ma sikerült lencsevégre kapnom ahogy Dóri átfordul hasról hanyatt :D


Nektek viszont tényleg óráitok vannak hátra egyben....igazából bízom benne h mire ezt írom te már bent vagy a szülőszobán és a vége felé jársz a dolgoknak.Ha meg mégsem akkor viszont tényleg egy pár idegörlő óra van még hátra!

KITARTÁS! :D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook