Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pesszáriumról szeretnék véleményeket kérni.kérlek segítsetek, vagy esetleg jobb a hurok, vagy más valami.... fórum

Pesszáriumról szeretnék véleményeket kérni.kérlek segítsetek, vagy esetleg jobb a hurok, vagy más valami.... (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 1. 13:52
spermaölő cuccokkal bekeneve kell alkalmazni ahogy hallottam. Önmagában nem annyira megbízható. Egyébként nem értem miért, hiszen ha jó a méret és jól van felhelyezve akkor nem enged be semmit ergo nem lehet teherbeesni.
2009. szept. 1. 13:29
köszönöm a válaszokat
4. 99279bb06f (válaszként erre: 3. - 35c81b79eb)
2009. aug. 31. 22:40
Az a legbiztosabb.
2009. aug. 31. 22:35
Nekem azt mondta a nőgyógyászom, mikor kérdeztem, mert nem akartam gyógyszert szedni,hogy még annyira sem véd, mint a gyógyszer. Ő inkább a fogamzásgátlót javasolta, én meg maradtam az óvszernél. : )
2009. aug. 31. 22:05
Ha eltalálja a nőgyógyászod a megfelelő méretet, akkor semmi gond nem lehet. De nagyon pontosan kell megállapítania a méretet.
2009. aug. 31. 20:48
Pesszáriumról szeretnék véleményeket kérni.kérlek segítsetek, vagy esetleg jobb a hurok, vagy más valami....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook