Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Permalip tapasztalatok fórum

Permalip tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
52. Effy50
2021. júl. 9. 22:03
Sziasztok! Milyen dokit javasolnatok? El vagyok veszve
2020. okt. 3. 13:20

Szia Mistyke !

Olvastam a sok hasznos infót amit írtál . Most készülök a beavatkozásra . Így egy év távlatából mi a tapasztalatod?

Nagyon koszi a válaszod .🙂

50. mistyke (válaszként erre: 49. - Zsazsi1)
2019. okt. 28. 20:37

Nagyon szépen köszönöm! :)


A varrat szedés egy pillanat alatt meg volt.

Mára csak zsibbadás és viszketés fordul elő. Még bénácska a szám jó pár dolog nem megy.

De a teljes gyógyulás elv 2 hónap.

A végeredmény annyira nem látványos mint amit vártam, de jobb! Papir szám volt nagyon. Képeket tudok mutatni milyen volt és milyen lett, illetve amikor lila és duzzadt . Sose töltettem a számat Ez a permalip volt az első, de gondolkozok ,h majd rá töltetek egy kicsit .

49. zsazsi1 (válaszként erre: 48. - Mistyke)
2019. okt. 23. 21:13

Köszönöm a választ, és mielőbbi felépülést és jobbulást neked! Remélem, pár nap múlva már túl leszel a nehezén és már csak örülni kell a kialakuló eredménynek.

Egy csajt ismertem a fórumról, aki a felső ajkába tetetett, ő egy hét alatt túl volt rajta, és nem panaszkodott fájdalomra. Neked biztos nehezíti hogy cicivel együtt csináltattad, most két műtétből lábadozol egyszerre, de kitartást!

Drukkolok neked nagyon hogy olyan eredmény szülessen amilyet szerettél volna, hidd el ha túlleszel rajta, örülni fogsz hogy bevállaltad egyszerre a kettőt.

Majd írj, mi volt varratszedésen és hogyan alakul!

Szép estét :-)

48. mistyke (válaszként erre: 47. - Zsazsi1)
2019. okt. 23. 12:34

Szia! :)


Hnap megyek varrat szedésre 6 nap telt el eddig , és ma már ki merem mondani, h ki merek menni itthonról :D még mindig fáj, de már elviselhetően .

Egyre jobban megy le a duzzanat ,de kinyitni a szám rendesen , egy jot nevetni még nem tudok ..


A beavatkozásról nem tudok sajnos semmit írni, mert egyszerre a cicimmel csináltattam és altatásban azt is elvégezte a dr úr.( Dr Tóth András csinálta 360 ezer 2 ajak )

Na ez az amit amúgy meg bántam, hogy így a kettőt be vállaltam. Úgy voltam vele egyszerre jó lesz le tudni.. ,hát borzasztó volt h a mellem és a szám is elviselhetetlenül fájt az első napokban.

/A számat kinyitni, -beszélni érthetően, nevetni vagy csak kicsit mosolyogni , köhögni, ásítani... esélytelen az első napokba nagy fájdalom nélkül

! /

Első nap kb ki se tudtam nyitni a számat, beszélni is alig tudtam és nagyon fájt .

Brutál bedagadt mintha darazsak csípték vna szét, és ez napokon keresztül így volt !

Enni alig tudtam , harapni egyáltalán! Kis falatokat tördeltem és azt tömködtem óvatosan a számba. Jah és a varratra is egy csomószor rá haraptam . Inni is alig tudtam ... amit ittam pohárból annak kb a 90 % a ki is folyt 2 oldalt , mint abba a filmbe mikor össze cserélik véletlen a gyógyszerüket :D aztán váltottam szivoszálra ,de azzal se volt egyszerű.

Aztán jött a 3. nap felé a lilulás mintha szájba vertek vna , a szám körül meg végig sárga volt .

Ez után az egész szám cserepes lett , itt el kezdtem kenni mert nagyon zavart . Másnapra le is jött volt amire rá segítettem.

De itt már elgondolkoztam, h bánom h ezt választottam, szenvedés az egész.... pár nap és mennem kell varrat szedésre és ha ez nem javul én ki is szedetem...

Aután a duzzadás a 4.nap felé kezdett apadni és a fájdalom is , már tudtam beszélni, ki tudtam nyitni a számat jobban, de még így se volt vállalható emberek közé ,utcára.


Csípős, nagyon meleg ,nagyon hideg , buborékos viz-üdítő, kávé, cigi tilos!

Amúgy én e cigizek és direkt vettem 0ás nikotin mentes olajat , de esélyem se volt a nagy feldagadt fájó számmal meg szívni egy kicsit is a cigit .


Neked is szép napot :)

47. zsazsi1 (válaszként erre: 46. - Mistyke)
2019. okt. 23. 11:26

Szia, akkor kérdezek :-)

Kinél csináltattad? Én tavaly Kárász Tamásnál voltam más okból kifolyólag, szóba került a permalip is de végül más mellett (lip lift) döntöttünk. Opció lett volna mindkettő, de az már nem fért volna a költségvetésbe. Kicsit azóta is sajnálom hogy nem vágtam bele abba is mert egy piszkos kézzel túllettem volna rajta és azért nem engedtem el teljesen ezt sem...

Mennyiért csinálták?

Felépülés meddig tartott és mennyire volt fájdalmas, hány nap múlva tudtál emberek közé menni?

Köszönöm ha válaszolsz előre is, szép napot :-) Zsuzsa

2019. okt. 22. 17:32

Sziasztok!


Permalippel kapcsolatosan szívesen válaszok mindenkinek most estem át rajta .

2019. aug. 21. 16:52
Sziasztok! Van valakinek friss tapasztalata a permalippel? Most készülök csináltatni.
44. csubi814 (válaszként erre: 35. - Candie)
2017. júl. 31. 17:49
Szia. Ki csinalta illetve mennyi pénzért? Elégedett vagy? Szép látványos lett? :)
43. Nyuszikaaa (válaszként erre: 39. - Candie)
2016. nov. 21. 22:02
Ki csinalta Neked ? Azóta mi a helyzet ? Kiszedetted ?
42. Nyuszikaaa (válaszként erre: 37. - Zsazsi1)
2016. nov. 21. 22:01

Szia . Nekem vegulis Nincs vele bajom , de ha egyszer ki kell szedni az gazos lenne . Nem egyforma de szerencsére nem feltűnő . Rosszul tette bele az orvos , de azota nem csúszkált.

Semleges vagyok vele . A semminél jobb , de igazabol nem feltűnő . A képeken ki is volt festve ezert nagyobbnak hat , de siman nem kihívó . Ha szeretned berakatani hozza értő orvoshoz menj . Sajnos nem tudok ilyet akiről biztosan tudom , hogy jól csinálna .

41. zsazsi1 (válaszként erre: 39. - Candie)
2016. nov. 16. 23:04
Huhh...nagyon sajnállak, és remélem a ha kiveszik, egy idő után már csak rossz emlék lesz...:-(
40. Kora0606 (válaszként erre: 39. - Candie)
2016. okt. 28. 15:33
Úristen ez nagyon durva amit írtál:O remélem jobban vagy kitartás neked , nekem is töltve van a szám de nem vagyok vele elégedett és azért akartam most ezt megcsináltatni mert véglegeset szeretnék nem akarok 2 havonta töltetni járni de most teljesen újraértékeltem mindent ,igen azt tudom borzasztóan fáj kinél csináltattad ?mert ez felháborító ami veled történt
39. Candie (válaszként erre: 36. - Zsazsi1)
2016. okt. 27. 13:30

Szia ! nekd is csak azt tudom mondani , hogy ha van ra mod ne csinaltasd meg ., nekem total elcsuszott mindketto es most epp arra varok , hogy szedje ki a doki . Oda a penzem es lelkileg is megvisel ez az allapot ! Korabban toltettem a szamat . Ezentul is csak azt fogom.

s igen, rettentoen fajdalmas a muvelet , ki sem tudsz emnni az utszara mert ugy nezel ki mint akinek ezer darazs csipte meg a szajat illetve arcat .

ha meg ez sem tantorit vissza akkor azt javaslom nagyon alapossan nez utana az orvos mjnden munkajanak es nagyon gondold meg , en is abban remenxkedek , hogy nmem marad amaradando a hiba a szamban , ugyan is ahogy el vsan csuszva van egy dudor hiszen ott latszika vege , komolxan mondom botranyos .

38. Kora0606 (válaszként erre: 31. - Dorapalms)
2016. okt. 18. 19:12
Dorapalms nagyon sajnálom remélem már jobban vagy :O én is megakarom csináltatni a permalipet mert végleges megoldást szeretnék de most igy ahogy olvastam tapasztalataid hát nem is tudom , ráadásul én is itt akartam megcsináltatni ahol te esetleg tudnál feltenni előtte utána képet ha meggyógyultál mert csak egy lánynak van fent kép de neki csak egyik ajakba van én pedig mindkettőbe szeretnék azt tudom borzalmasan fáj más blogokon is olvastam iszonyatos utána , a képet megköszönném meg ha van esetleg további tanácsod tapasztalatod azt is:)
37. zsazsi1 (válaszként erre: 27. - Nyuszikaaa)
2016. okt. 17. 09:50

Szerintem szép lett...bár nekem előtte is annak tűnt, igaz, a felső ajkad nem állt arányban az alsóval, de azzal együtt is...

Tudom jó későn válaszolok - úgy tűnt, hogy nem igazán jelentkezik senki, akinek volt műtétje - de megköszönöm, ha írsz róla kicsit bővebben...

36. zsazsi1 (válaszként erre: 35. - Candie)
2016. okt. 17. 09:46

Szia!

Milyen volt, neked nagyon fájt?

Milyen most?

Én is erősen gondolkodom rajta, de sajnos vagy nincs tapasztalat, vagy negativ...

Köszönöm, ha megosztod velem, akát priviben is!

35. Candie (válaszként erre: 34. - Dorapalms)
2016. okt. 6. 12:22

Szia,

En is most csinaltattam meg a szamat Permalippel. Mennyi ido utan kezdtel el sminkelni ? Mekkora meret van neked ? nekem 5mm a felsoben es 4mm az alsoban . Ennek sem lesz vajon semmi latszata ? Most tartok a 3ik napnal neked mikorra ment le ugy a duzzanat , hogy azt mondhasd ezzel mar ki lehet lepni az utcara es nem bamulnak meg ? :D Meddig volt erzekeny neked a szad ? Neharagudj a sok kerdesert de mar turelmetlen vagyok 😄

Puszi

Candie

2016. okt. 1. 21:02
Az intenziv szenvedés kb 8-9 napig tartott, utana fokozatosan csokkent es ezzel egyutt a szám brutalisan gigantikus merete is. Ezt a giga meretet ugy tudnam leirni, hogy Geronazzo Maria hozzam kepest kutya f*sza volt egesz konkretan es a szo szoros ertelmeben! Mosolyogni/rohogni, kinyitni a szadat nem kell utana sem, ket/ket es fel honapig, ugy kalkulaljon az ember...A felso ajkamban azota is kivul van az implant, de annyira, hogy teljesen kemeny, ha megtapintjak, az alsoban meg mintha nem is lenne, ugy "le"csuszott, vagy "eltunt". Illetve a felso szamban balra, az alsoban jobbra van csuszva teljesen az implant, ezaltal asszimetrikus a szam. Mondjuk ez az en hibam is lehet, mert nem mozgattam eleget az elejen, de hat ilyen fajdalmak mellett ember legyen a talpan, aki egyaltalan hozzaer. Nem vagattam ki, de annak ellenere hogy a legnagyobb meretet valasztottam, szinte semmi nem latszik belole :D jobban jartam volna ezerszer a szilikonolajjal...
33. amarilla71 (válaszként erre: 31. - Dorapalms)
2016. júl. 8. 20:52
Megdöbbenve olvastalak! Kívánom hamar legyél túl rajta!
32. hajni1989 (válaszként erre: 31. - Dorapalms)
2016. jún. 16. 09:36
Ez borzasztó amit írtál? Jobban vagy? Van már valami fejlemény? ?? Mi történt?
2016. jún. 10. 22:55

Kedves Esthetic Hungary!


Egy éve, 2015 majusában kezdtem el svájci, Teosyl hyaluronsavas töltőanyaggal nagyobbíttatni a számat. Egy év alatt, 7ml került alsó-felső ajkaimba. Mivel kifejezetten hamar felszívódott a számból az anyag, ezért erősen elkezdtem gondolkozni valami tartós, végleges megoldáson. Ennek tűnt a PermaLip ajakimplantátum. Mivel hazánkban még elég újkeletű a beavatkozás, ezért csak pár szakember végzi el a műtétet az országban. Ekkor kezdtem el kiválasztani a "legmegfelelőbbet", az Esthetic Hungaryt, azon belül is Dr. Vancsó Péter plasztikai sebészt. 2016 május 19-en be is jelentkeztem, május 31-re kaptam időpontot konzultációra. Kiválasztottuk az implantátum méretét, kitűztük a műtét időpontját június 8-ra. A "doktor úr" javallotta a Telviran herpesz megelőző kenőcs használatát, ami vényre kapható gyógyszer. Azonban közölték velem, hogy írassam fel háziorvossal, mert "jaj, nekik nincs pecsétjük". Nekem már az gyanus volt. 8-án elvégezték a műtétet, majd ahogy kész lettem, abban a percben szószerint kiküldtek a klinikáról és a kezembe nyomtak egy papírt, amire le volt írva egy tájékoztató. Rengeteget olvastam a beavatkozásról az interneten, ilyenkor pár órás orvosi megfigyelés szükséges, illetve ezt nekem is említette kedves Vancsó Úr, hogy fél/1 órás bent tartózkodásra szamítsak a műtétet követően. Nos, ebből egy perc nem valósult meg! A papíron is, illetve az internetes oldalak mindegyikén leírják, antibiotikum szedése a beavatkozást megelőző naptól elkezdve egy hétig KŐTELEZŐ, amit értelemszerűen sebészünk ír fel kimondottan a mi panaszunkra. Hát én sem antibiotikumot, sem fájdalomcsillapítót, krémet, stb, SEMMIT nem kaptam! A hagyományos fájdalomcsillapítókból két dobozzal megehettem volna, azt sem éreztem volna meg, autó elé tudtam volna vetni magam a fájdalomtól, olyan intenzív volt, pedig eddig minden műtétemet orvosi csodaként viseltem, soha nem voltam egy panaszkodós, gyenge típus. Azonban ilyen fájdalmat én még nem éltem át! Az volt a szerencsém, hogy megtaláltam otthon az anno mellplasztikám után kapott Donalgin nevű gyógyszert, ami valóban bivaly erős es rövid időn belül hatott is. Hozzáteszem, a mellem Dr. Fészerfalvi János műtötte, akivel maximálisan meg vagyok elégedve, szerencsére nem ezek az amatőr hentesek! A műtét után 3 nappal, antibiotikum és megfelelő gyógyszeres kezelés hiányában tiszta láz vagyok, a szám kétszer akkora, mint mai nap reggelén, kinyitni egyáltalán nem tudom, ezáltal táplálkozni, inni sem, szóval holnap(szombaton) be kell mennem az ügyeletre es azon erősen gondolkozom, hogy altatásban kivágatom az ajkaimból az implantátumokat, amennyiben van rá mód. Mindezek után pedig feljelentést teszek a klinika ellen ilyen hanyag, gondatlan munkáért! Azt ajánlom, mindenki kerülje el messziről ezeket, ha nem akar így szenvedni es hasonlóan járni, mint én!

2016. máj. 12. 09:17
Eléggé kihalt ez a fórum....van még itt valaki??
29. anya4005 (válaszként erre: 28. - Nyuszikaaa)
2015. máj. 3. 13:27
Szerintem a te esetedben jobb lett volna,ha nem nyúlnak a szádhoz! Nagyon látszik,hogy mű,és elötte szebb szád volt. Persze,a te dolgod,hogy mit teszel a száddal,testeddel! Ez csak egy vélemény...
2015. máj. 2. 18:13
Van fent elotte utána képem
2015. máj. 2. 18:11
Sziasztok . Nekem bent van a felső ajkamban a permalip. Nem igazán feltűnő inkabb ha ki van festve . Ki tapintható benne az szilikon ,engem nem zavar es a páromat sem . Igazabol sem annyira jónak nem latom sem pedig rossznak. A hyarulon savas sztem jobb megoldás de olyat nem szerettem volna mert azt mindig csináltatni kell . nekem Gill csinalta de sztem nem nagyon értett hozza....
26. 0860c08a29 (válaszként erre: 25. - Zsákos)
2015. márc. 22. 22:07

Erre én is kíváncsi lennék,de látom értelmes választ nem kap itt az ember.... senki sem akar úgy kinézni mint a Voksán Virág! De a túl vékony ajkakon segít,és ha nem óriásit rakat be valaki,akkor teljesen természetes hatású is lehet! (lsd lejjebb a linkeket) Emellett helyreteszi az amber önbizalmát,és ez a fontos! Szóval várjuk a választ! :)


[link]


[link]

2015. febr. 4. 21:20
Szóval nincs senki, aki már csináltatott ilyet?
24. trapiti (válaszként erre: 23. - Zsákos)
2015. febr. 3. 20:20
Hát, egy biztos, ha nem sikerül 100%-ban amit elképzelsz akkor sokkal nagyobb bukta lehet mint elviselni a természetes állapotot...
2015. febr. 3. 20:13
Nyilván én nem akarok olyan vastag gusztustalan szájat, mint a videóban a nőnek. Van ez a szilikon kifli több méretben is. Én a legkisebbet választanám. Csak az lenne a célom, hogy egy kicsit kiemelje az ajkam, nem az, hogy kacsa szám legyen. Csak mielőtt belevágok jó lett volna infókat kérni valakitől, aki már átesett ezen.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook