Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Perforált vakbél... fórum

Perforált vakbél... (beszélgetős fórum)


12. 7189044207 (válaszként erre: 3. - 17aadc1082)
2013. nov. 4. 08:59
Igen tudom, csak nem valami közlékeny, de őt kérdeztem legelőbb, meg a nővéreket is megkérdezgetem, csak biztosra megyek, minden fórumon tudakozódok...
11. Annie1130 (válaszként erre: 1. - 7189044207)
2013. nov. 4. 08:57
Jobbulást a párodnak! Sok pihenésre, és komoly immunerősítésre lesz szüksége, hogy minél gyorsabban felépüljön. Én frissen préselt gyümölcs-és zöldségleveket adnék neki. Szilárdat egy jó ideig még nem, de majd az orvos úgy is elmondja, mileyn diétát kell betartani.
10. Annie1130 (válaszként erre: 8. - D41005143d)
2013. nov. 4. 08:54
A hálapénz nem ugyanaz mint a borravaló.
2013. nov. 4. 08:53

Én is elég furának tartom, ő se kap semmit, ha valakinek eloltja a házát, csakhát lényegesen jobban bánnak az emberrel, ha ad valamit.

A sürgősségin az ápoló közölte, hogy úgy járkálnak itt a látogatólk, mintha FIZETTEK volna érte.

pedig csak addig mentem be, míg benedvesítettem a száját, mert nem ihatott, de rá se szartak 4 órán keresztül ott...

2013. nov. 4. 01:46
szomoruan olvasom,hogy a halapenz meg mindig nem ment ki a divatbol otthon,itt ilyen nincs,es ettermekben sem,sot taxisnak sem,
2013. nov. 3. 23:34
Nemrég estünk át ugyanezen a mit adni kinek,és mennyit problémán. A nővéreknek 1000-2000 vagy egy csomag kávé,csoki. A nővérszobába beadva. Nálunk epeműtétről volt szó. Azt mondták a tarifa 30000. Ez azért sok,úgyhogy a dokinak ajándék csomagot csináltunk.Néhány üveg ital,csoki,ilyesmi. Ugy kb 8000-ért. És nem ,nem értek egyet a hálapénzzel,de nagyon jól bántak apukámmal és ő meg szerette volna köszönni. Apósomnál nem adtunk semmit,csak kávét a nővéreknek és ott is kifogástalan volt az ellátás.
2013. nov. 3. 23:09

Nem értem, miért kellene "adni". Már ha fizeti a TB-t. Ha nem fizeti, akkor meg úgyis jön a számla. Gondolom.

Amit mondanak azt be kell tartani, ami pénzetek van azt meg a gyógyulásra, illetve a keresetkiesés pótlására kellene költeni. Szerintem.

2013. nov. 3. 22:38

Az orvosok fogják mondani mit ehet és ihat. Almalevet vigyél neki, szénsavasat semmiesetre sem szabad. Babapiskótát már lehetséges ehet holnap. Zöldségleves levét ihat. De lehet nem is lesz étvágya.

Nem tudom mennyi a tarifa, a betegtársaitól kérdezze meg.

Végül annyit adjatok, ami nem terhel meg benneteket anyagilag.

Gyors felépülést a párodnak.

2013. nov. 3. 22:30
Minek adnál? Kedves szóval, őszinte hálával köszönd meg, esetleg nővérkéknek valami kis figyelmességet.
2013. nov. 3. 22:29
Szerintem egyelőre arra koncentrálj, hogy élje túl. Aztán meg arra, amit a doki mondd, hogy mit lehet, és mit nem, gondolom, sokkal jobban tudja, mint itt bárki. Aztán lehet majd hálásnak lenni, ha túl van a dolgon. Ha jól sejtem, a perforált vakbél baromi gázos dolog.
2013. nov. 3. 22:09

kinek és mennyit szokás "adni" ?

nővérek, főnővér dokik, vagy csak aki műtötte?

nagyságrendileg milyen összeggel számoljak...

ilyesmik érdekelnének, ha valaki tudna segíteni ebben :(

köszi

2013. nov. 3. 22:03

sziasztok, a páromat most műtötték, sürgősségivel perforált vakbéllel, azt mondta a doki, hogy nagyon durva hashártyát is érintő gyulladásban van az egész hasürege.

Antibiotikumozzák, sokáig bent kell maradnia.

Mire vigyázzak, mit vihetek neki, mit figyeljek, ha hazaengedik, nehogy valami visszamaradjon?

:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook