Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pénzügyi, számviteli ügyintéző végzettséggel mit dolgoznak? fórum

Pénzügyi, számviteli ügyintéző végzettséggel mit dolgoznak? (tudásbázis kérdés)

2013. jan. 31. 09:54
matek és jó logikai készség, nagyon jó szövegértelmezési készség
2013. jan. 31. 09:39
megtanulhatóság? milyen tipusú embereknek megy jobban ez a vonal, ilyesmik?
2013. jan. 31. 09:38
Hogy néz ki egy munka nap (amikor tényleg van dolog:)), elhelyezkedési lehetőségek, kereset.. stb..?
2013. jan. 31. 09:35
:O)
2013. jan. 31. 09:34

Köszönöm, én igazából arra gondoltam hogy mit mondanátok egy olyan embernek róla, aki most épp pályaválasztás vagy pálya váltás előtt van és érdeklődik a szakma után.

Egyébként utána mindenképp érdemes már a mérlegképes könyvelőit is megincsálni ha nyílik rá lehetőség.

2013. jan. 31. 09:29
hova kell menni ezért az állásért miss Sárika? :DD
2013. jan. 31. 09:18
A munkaidejét kávézással, eszmecsere futtatással és hoxázással tölti...:O))
2013. jan. 31. 09:12
bár nem dolgozom még benne, de könyvelő mellett is lehet dolgozni, ez egy félképzés, a mérlegképes könyvelő képzés előfeltétele
2013. jan. 31. 09:03

Kedves Fórumozók!


Azzal a kéréssel forudlok hozzátok, hogy tudnátok-e segíteni nekem abban, hogy elmondjátok mit csinál egy "pénzügyi, számviteli ügyintéző"?


Sok helyen olvastam már ilyen általános jellemzéseket róla különböző oktatással kapcsolatos honlapokon, de az nem túl sokat mondó, emiatt szeretném ha esetleg hogy, aki érintett vagy ismerős ezen a területen segítsen!


Előre is köszönöm!


Lili :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook