Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pénzügyi - anyagi segítség, tanács fórum

Pénzügyi - anyagi segítség, tanács (beszélgetős fórum)


1 2
2022. jan. 5. 12:48

Ja és ha a nők utálatosak,,akkor hogy kerülsz ide?

Hidd el jóakarat amit írunk:)

20. birebora (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 12:46
Pedig a konyha nem rossz dolog legalább a kajád meglenne. Másik konyha nincs? Ha szülőkhöz nem tudsz vagy nem akarsz, akkor az albit felmondani és csak egy szobát bérelni, vagy munkásszálló, nem tudom van-e még. Egyéb ötletem nincs. Férfi vagy? Milyen végzettséged van?
19. libikóka (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 12:42
Kifogások,,bocs.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - 55Judit)
2022. jan. 5. 12:38
Konyháról rúgtak ki , elég egy rosszakaró , mobbing — szerintem elmondtam mindent . A nők utálatosak !!! Mindenhol . Gyár semmiképp , minél kevesebb ember ! Tanultam . De az is csak márciusi pénz lenne / bér mint írtam leghamarabb . Konyha : 133.000 min bér - albérletre nem elég szinte rezsivel .
17. 55Judit (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 12:36
Hát igen. Azért is tennünk kell hogy munkánk legyen, és azért is hogy ne.
16. 55Judit (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 12:34
Árufeltöltőnek bevásárló központokban, zöldséges csarnokokban mindig van felvétel. Kórházakban segédápolónak, mosodai, konyhai kisegítőnek szintén, ahogy Birebora írja.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Birebora)
2022. jan. 5. 12:32

Szülőhöz nem , akkor is kikell fizetni az albérletet , tavaszig lehetek itt .

Konyháról rúgtak ki 2. szor .

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 55Judit)
2022. jan. 5. 12:30
Vidéki vagyok , messze
13. birebora (válaszként erre: 11. - 55Judit)
2022. jan. 5. 12:27
Most eü. intézményekben is van biztos folyamatos felvétel. Konyhai kisegitő, segédápoló, takaritó.
2022. jan. 5. 12:23
Szülőkhöz költözés átmenetileg?
11. 55Judit (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 12:22
Székesfehérváron van üzemi munka. Folyamatos műszak. Ha megoldható az odajárás, biztos hogy felvesznek. Tőlünk pl. saját busz viszi a dolgozókat.
2022. jan. 5. 12:20
Az nem kölcsönadás volt , hanem az ő agresszivitásából kifolyó 800 ezres vagyoni károkozása nekem
2022. jan. 5. 12:19
Tudom ilyenkor az “ oldja meg “ verzió van . De engem se állítson meg senki , hogy rá van szorulva stb. utcán bevásárlóközpontoknál . Nem alkoholra meg cigire menne , mint azoknak.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Birebora)
2022. jan. 5. 12:16
A 25 év alattiak szja mentességére gondoltam . Az 4 éve exem volt , kihagynám , örülök , hogy vége lett !!!!!!Nem tartok vele semmilyen formában kommunikációt .
7. birebora (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 12:04

Miért gondolod, hogy a 25 év alattiakhoz megy a pénz?

Miért adsz kölcsön ha te magad is sz.r helyzetben vagy? Szólj neki adja vissza mert most te vagy megszorulva.

6. libikóka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 11:51
Tudom hogy ettől mindenki "fázik" aki önálló,,de esetleg egy hazaköltözés, ha 1 helyen laktok?Átmenetileg,, az albi sok pénz.
2022. jan. 5. 11:51

Ha férfi vagy:

- ahogyan írták, építkezésen segédmunkás

- állítólag a vasútnál teher-rakodóként mindig van felvétel

- újgazdagéknál kerti, házkörüli munkák, favágás, hasonlók

- pizza-futár hasonló


Ha nő vagy:

- takarítás, egyéb háztartási munka

- gyermek megőrzés

- kutya sétáltatás


Akár nő, akár férfi:

- közvélemény kutatóként, telefonos kérdezős munka,

- biztosítóknál is mindig van felvétel

2022. jan. 5. 11:45

Azonnali munka - csak ígérgetik , hogy január februárban beindul . De addig ? Könyörgöm , minden csak gyűlik . Se 25 év alatti nem vagyok se nyugdíjas , akihez jönne a pénz , se szja t nem fogok kapni . Már évekkel ezelőtt is 800.000 vagyoni károm volt azt is lezárták . 100 ezret is adtam kölcsön , majd megadják , azt semmi .

Egyik szülő él csak sajnos , őneki is van gondja , kihagynám .

2022. jan. 5. 11:35

Azonnali munka, egy kis előleggel ha lehet. Barátokhoz, szülőkhöz fordulni esetleg?


Ha férfi vagy, épitkezéseknél segédmunkás átmenetileg?

2022. jan. 5. 11:26

Nehéz.

Mindenképp átnézném miből lehet lefaragni,,tudom erre kapásból rávágják hogy semmiből(és néha igaz is)

Mégis először ezzel kezdeném,a carból nem ez fog kihúzni de jól jöhet.


Talán más tipp nem is igen van, mint minél gyorsabban munka,,akármi.Kalappal:)

2022. jan. 5. 11:17

Sziasztok !

Ha nem is pénzbeli formában , de írásos ötleteket szeretnék arra kérni , ha valaki hirtelen “ eladósodik “ 2. munkahely vesztés egyéb okokból , - hogy tud minél hamarabb kilábalni belőle / sokmindenre kell a pénz , albérlet , gyerektartás , rezsi , élelem , telefonszámla , báv kölcsön kiváltás , mosógép is most romlott el , de így munkahely miatt NAV eü i járulékot is nekem kell fizezni , csak nem tudom mire …., ezekre az “ ellátásokra “ amit igénybe sem veszek . Van tartós betegség is / gyógyszerre is kellene , stb….. , hagyjuk is

A hitelek moratorium alatt vannak . Munkanélküli most jár le , de csak pár nap lesz idén , azt is 20 a fele utalják ., kb. 20 ezer ft ot .

Köszönöm !

/ Lopás bűntett áldozata is voltam , rendőrségi ügy megy de semmi eredmény eddig / ott a vagyoni kár kb. 400.000 ft / az most sokat segítene /

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook