Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pénztár-hostess pozíció fórum

Pénztár-hostess pozíció (beszélgetős fórum)

20. nori124 (válaszként erre: 11. - Night Angel)
2012. júl. 3. 21:17

azért az kemény, hogy "a teszt pofon egyszerű", de nálatok az 5+5*3=30....

ééédesIstenkém.. :))

19. Annaaa (válaszként erre: 18. - Hobnobs)
2010. nov. 3. 10:14

Elsősorban 6órás meló érdekelne... 8órában akkor tudnék max. dolgozni, ha a Pénteki napot elengednék, vagy pénteken kevesebbet kéne dolgoznom, mivel Pénteken 2-től már órám van...

Meg a 8órás munka mellett nemigazán lenne már erőm tanulni se...


De igazából mostmár küldöm mindenhova az önéletrajzomat, mindegy már csak legyen valami...

Aztán munka mellett még mindig tudok mást/jobbat keresni...

18. hobnobs (válaszként erre: 17. - Annaaa)
2010. nov. 3. 06:53

csak részmunkaidő érdekel akkor? suli mellett 8 órásat nem tudnál vállalni igaz?

közbetítőkhöz elküldted az önéletrajzodat?

17. Annaaa
2010. nov. 2. 21:13

Jah jah! Igyekezni fogok minden erőmmel! :)

De azért drukkoljatok! :)

16. zita-anyus (válaszként erre: 15. - Annaaa)
2010. nov. 2. 21:09

A lényeg az hogyha behívnak majd szóbeli elbeszélgetésre akkor légy nagyon határozott és mosolyogj mint a "vad alma"!!!!

Nagyon sokat számít náluk a határozottság és a talpra esettség!!!!!!!!!

15. Annaaa
2010. nov. 2. 21:03

Háát igen..nem a legjobb meló az tuti...De jobb, mint a semmi...


Én már kb. 20.000Ft-ért is mennék dolgozni ha lenne valami, de nincs semmi...

Pedig napi 4-5 álláshirdetést elküldök :S


A gáz az, hogy költségtérítéses szakon vagyok a Fősulin és nemsokára fizetnem kell a köv. tandíjat (150.000 Ft)

És jelenleg van 2000 Ft..Össz-vissz ennyi...


A karácsony gondolatára meg legszívesebben elbőgném magam...

Még a család hagyján...de a páromnak se tudok semmit így venni, ha nem lesz addig melóm és fizetésem! :S

Pedig neki szeretnék...:S

2010. nov. 2. 20:58
2 héten belül, belül kimaradt...
13. Night Angel (válaszként erre: 12. - Annaaa)
2010. nov. 2. 20:58

Azt még megjegyezném hogy szerintem te is ezeket fogod csinálni, mert anyukám kb 2 éve teljes más pozícióra jelentkezett mint én másik üzletbe és neki is ugyan ez volt szóval szerintem nem sokat változtattak rajta.


Azt mondta a felvételiztető, hogy akire kíváncsiak arra még vár egy szóbeli beszélgetés.

2 héten levélben értesítik azt aki nem kell, aki meg kell azt telefonon hívják fel bármikor.

Egyenlőre se levél se telefon.

Önkiszolgáló osztályra kerestek munkatársat, dec31ig, bízom benne, de félek is tőle picit, sok negatívat hallottam már róluk.

Mondjuk melyikről nem???

12. Annaaa
2010. nov. 2. 20:27

Hehe ez tényleg jó! :D

Akkor nem parázok...

Mónika 76 kommentje után, hogy matematikai logikai feladatok lesznek kicsit megijedtem, azt hittem komolyabb számolgatós feladatok vannak, de akkor ezek tényleg viccesek :D


Remélem behívnak, mert nagyon kéne a meló!


Neked volt már valami visszajelzés?

2010. nov. 2. 19:30

A teszt tényleg pofon egyszerű.

Első körben végig kell nézni egy 15 perces videót ami bemutatja az áruház történetét.

Második körben kapsz egy 4 oldalas papírt.

Azon ki kell tölteni a személyes adatokat, milyen pozícióra jelentkezel, várt bruttó bér igényed.

Továbbá le kell írni milyen sulikat végeztél, hol dolgoztál, miért szűnt meg a munkaviszonyod.

Kérdések is lesznek ezen a lapon, pl miért pont ez az áruház, mikor a középtávú terveid, hogy képzeled el magad az elkövetkező 4-5 évben stb, teljesen általános kérdések.

Második körben kezdődik a teszt.

Első teszt összeadás, kivonás, számolás, szorzás lesz.

2 oldalas lap, egy-egy oldalon nem tudom pontosan kb 30 művelet lesz.

5 perc alatt kell megoldani, minél többet és minél pontosabban.

Nagyon egyszerű példák, pl.:

5+5*3=? (30)

Fontos hogy a műveleteket balról jobbra haladva kell megadni, tehát nem a matematika szabályai szerint.

Nem a megoldás kell majd a négyzetbe írni, hanem lesz 4 válaszható lehetőség, 1-2-3-4 (alatta a megoldások közül egy jó) és a jót feletti számot kell majd beírni.

Második körben logikai feladatok lesznek, így pl. számsorok, de ezek is pofon egyszerűek, pl:

2,4,6,8, neked pedig fel lesz sorolva négy lehetőség megint és a négyzetbe írd be annak a számát ami alatt a jó található.

(Ez is szájbarágósan el lesz magyarázva).

Ha nem számsor lesz akkor betűsor:

aabbbcccc és mivel fojtatódik: 1-gg 2-hhh 3-l 4-ddddd

Szerintem nem nehéz ez sem.

Ez is így lesz két oldalon keresztül és minél többet kell megoldani 5 perc alatt.

A harmadik teszt pedig a kedvencem volt.

Síkidomok lesznek feldarabolva, neked pedig négy ábra közül ki kell majd választani hogy melyiket adhatja ki.

Erre szinten 5 perced lesz.

Az utolsó feladat pedig, erre vigyél jól fogó nem folyós tollat:

Egy labirintus lesz, tüske formában és úgy kell 3 perc alatt folyamatos vonalt húznod hogy nem szakítod meg a menetet és nem érsz a tüskékhez.

A második feladat ilyen feladat:

négyzetekbe kell egyforma 2db pipát rakni 3 perc alatt minél többet, minél szabályosabban.

Az utolsó pedig, egy hosszú vonalon icipici négyzetek lesznek és pontosan a négyzetekbe kell egy db pöttyöt rakni, nekem ez volt a legnehezebb főleg h rossz volt a toll.

Ennyi, ezek után végeztél is.


Majd értesítenek...

Remélem segítettem, nem kell parázni a teszttől, nagyon vicces...

2010. nov. 2. 18:48

Szia!

A teszttől ne félj,nagyon egyszerű.Mondjuk én találkoztam olyannal aki a nevét sem bírta leírni.Ha a teszted alapján szimpatikus leszel behívnak még egy személyes elbeszélgetésre is,és ott már ki fog derülni hogy felvesznek e.

A kereseted attól fog függni,hogy heti hány órában fogsz dolgozni.Ez lehet 35,25,20 óra hetente,de nem biztos hogy minden nap ugyanannyit fogsz dolgozni.Lehet hogy egyik nap csak 5 órát a másik nap meg 7et.

A DK-i áruház egyébként nem rossz hely,sok sikert!Remélem tudtam segíteni.Ha van még kérdésed szívesen válaszolok!

9. Annaaa (válaszként erre: 6. - Night Angel)
2010. nov. 2. 18:33

+

Ugyanerre a péztár-hostess pozícióra írtál tesztet? Vagy ezek ilyen egyen tesztek?

Nehéz volt?

8. Annaaa (válaszként erre: 6. - Night Angel)
2010. nov. 2. 18:32

Szia!


Azt nagyon megköszönném, ha le tudnád írni! :)

Már nem valószínű, hogy leszek este, de holnap délelőtt megnézem!

Köszi!

2010. nov. 2. 18:27
köszi.én egy hete jelentkeztem.a tesztet én már régebben kitöltöttem de ez több éve volt.nem tudom hogy ugyanaz e még de akkor matematikai feladatok voltak meg logikai.annyit tudok hogy kb 70-et lehet keresni és 5 órás.én is nagyon reménykedem hogy hívnak.én is drukkolok neked hogy sikerüljön.
6. Night Angel (válaszként erre: 5. - Annaaa)
2010. nov. 2. 18:27

Tesztbe tudok segíteni, én egy hete voltam írni.

Most még esti teendőim vannak, de ha 8 felé neked jó leírok mindent, kérdésekre is emlékszem még.

5. Annaaa (válaszként erre: 3. - Mónika76)
2010. nov. 2. 18:19

Szia!


Konkrétan Szeptember 30.án adtam le az állás pályázatomat... Ma hívtak.. szóval durván egy hónap telt el azóta...

Drukkolok neked is!!

Engem am. Dunakeszire hívtak be...

De semmit nem tudok, csak, hogy 11-re kell mennem és ki kell töltenem valamilyen tesztet...

4. Annaaa (válaszként erre: 2. - Anyuci91)
2010. nov. 2. 18:17

Köszönöm!

Remélem én is, hogy sikerül...

Mert anyagilag kicsit megviselő a félévi munkanélküliség :S

2010. nov. 2. 18:14

szia

én nem tudok erről sokat de engem is érdekel a téma. én is jelentkeztem a neten küldtem el az önéletrajzomat.megkérdezhetem mennyi idő múlva jelentkeztek?gyes mellett dolgoznék.eddig a postán dolgoztam de ott is csak ideiglenesen helyettesként.

2010. nov. 2. 18:13

Sok siker kívánok ez a beosztás kedves első fórumozó, akár vonatkozhatna a MC Donalds gyorsétterem munkakör betöltésére. Ott is létezik ilyesmi. A hostess az rendezvényekkel foglalkozik.

a Pénztáros pedig a bevétel elszámolásával és nagyon oda kell figyelni. Az én nagyobbik lányomat kinevezték a munkahelyén főpénztárosnak és a felelősség is nagy mindenféle képpen. Néha vannak ilyen hasonlóak. Álld meg a helyedet és legyél ügyes, mint a legkisebb ugrifüles. Sok sikert és szerencsét Ágnes

2010. nov. 2. 18:07

Sziasztok!


Csütörtökön megyek állásinterjúra az Auchanbe Pénztár-hostess pozícióra részmunkaidőben!


Dolgozott már valaki ilyen területen? Tudtok róla valamit? Fizetés, juttatások?

(Az álláshirdetésben nagyon nem volt semmi)


Köszi:

Anna

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook