Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pénzkeresés neten keresztül - kinek mi jött be? (MLM, linkek nélkül!) fórum

Pénzkeresés neten keresztül - kinek mi jött be? (MLM, linkek nélkül!) (beszélgetős fórum)

1 2 3
2017. aug. 2. 10:49

Sziasztok!

Én hálózatépítésseel foglalkozok és életem legjobb döntése volt, hogy belevágtam. Élvezem, hogy a cégem már azért is fizet, hogy használom az általa forgalmazott termékeket, és akkor magáról a hálózatépítésről még nem is beszéltem.

Nagyon jó, hogy nálunk minimális a belépési díj, ugyanakkor szorgalmas és kitartó munkára van szükség az eredményekhez.

Mivel a fizetési szintek nagy lépésben emelkednek, nagyon megéri időt és energiát belefektetni. Álkalmazottként 40 múlva se keresek annyit havonta, mint amenyit itt elérek pár havi szorgalmas munkával. :)

2017. jún. 5. 15:31
Annyira örülök, hogy végre otthonról dolgozom és valóban a magam ura lettem. Nagyon hosszú ideje próbálkoztam minden fajta rendszert ígéretet kipróbáltam, teszteltem befizettem-kifizettem... És egyszer csak sikerült! Minimális befektetéssel teszteltem hónapokig, de mivel láthatóan működött egyre többet invesztáltam.. És tessék. A magam ura lettem! Készítettem nektek egy rövid ismertetőt, egy briliáns pénzkeresési lehetőségről ahol nem kell semmit eladni, megvenni, terjeszteni, egyszerűen magadnak dolgozol és sokkal többet keresel mint bármelyik munkahelyen. Íme az ismertető [link]
36. jiruta
2017. febr. 16. 12:00

Én eddig mindössze egyetlen oldalon tudtam komolyabb pénzt keresni, az összes PTC és egyéb dolgok mindössze az értékes időm elvesztegetését segítették elő.


Az egyetlen módszer ami működik nálam, az a cikkek írása / videók Youtube-n, amikbe Affiliate linkeket ágyazok be. Ezzel már nagyon sok pénzt sikerült összeszednem. A legsikeresebb Affiliate program pedig a Blogginger.com programja.


Sajnos itt nem adhatok meg Affiliate linket, de nem is ezért írok ide, hanem hogy ti is tudjatok erről a remek módszerről :)


Amilyen cikkeket lehet a Bloggingerhez írni, csak hogy néhányat említsek: webtárhely, WordPress tárhely, hogyan csinálj weboldalt olcsón, hogyan hosztolj domaint olcsón, hogyan hozz létre webáruházat olcsón, stb.


Némi angol tudás szükséges hozzá, de ez ne riasszon el ( ha még nem tudsz ), a Google Translate a barátod :)


Sikeres pénzkeresést :)

2015. jan. 31. 11:35

Sziasztok!

Az egyik barátom linkgyűjteményeket szerkeszt, szépen megél belőle a mai napig. Ezért belekezdtem én is ebbe a dologba.

Ez egy év elején indult linkgyűjtemény, ezért még rengeteg, marketing szempontjából értékes oldal szerkesztését el lehet nyerni. Hogy mi az üzlet benne? Minden oldalon kapsz 2 hirdetési felületet a jobb és bal oszlop legtetején, amit szabadon értékesíthetsz vagy akár saját cégedet is reklámozhatod rajta. Az internetes pénzkereseti lehetőségek között szerintem kiemelkedő lehetőséget rejt magában, hiszen egy oldalt csak egyszer kell megcsinálni, ezután a hirdetési felületek már minden évben termelhetik a pénzt. Igaz, ez nem 1-2 oldalnál érdekes, hanem amikor több 10, akár több 100 oldalad van.

34. B.Anny
2014. okt. 13. 15:21

Sziasztok.

Tud valaki valamilyen velemenyt irni a penzkereses.us oldalrol

2014. szept. 18. 15:15

Sziasztok!

Tudok nekem olyan oldalakat küldeni üziben amivel lehet pénzt keresni?

32. Hoxa (válaszként erre: 31. - Lacek33)
2013. ápr. 27. 10:21
Az oldal nevét beírhatod ide, de link, a személyes kód, ref kód rész elhelyezése a szabályzattal ellentétes.
2013. ápr. 26. 21:38

Sziasztok!


Én ismerek egy rakás módszert amivel LEHET pénzt keresni és még "bizonyítékot" is tudok mutatni róla. Jó pár hónapja foglalkozom ezzel és mostmár folyamatosan kapom a kifizetéseket. Nem MLM! Nem kell semmit eladni vagy venni!


Üdv:

Laci

2013. márc. 16. 19:03
Hát az a helyzet,hogy nekem eddig még csak költenem sikerült....
29. csengu (válaszként erre: 4. - H MAYA)
2013. márc. 16. 18:58
És elmondanád mi volt az??? mert szerintem egy nagy átverés az egész, nem lehet bele pénzt keresni...
2012. okt. 8. 19:00
Egyetértek az előttem szólókkal! Sajnos pénzt nem lehet keresni ilyen klikkelős, vagy pontgyűjtős "munkákkal". Ha igazi pénzt akarsz keresni, igazán jó megoldást jelent az MLM rendszerrel terjeszkedő cégek. Én már többet keresek vele, mint amennyit a főállásomban keresek!
27. acuko (válaszként erre: 26. - Ydnut)
2012. szept. 29. 23:16
Benne vagyok, de nagyon lassan lehet pontot szerezni, és akiknek meg küldtem meghivót e-mailben, letojják, nem regisztrálnak, csak engem néznek hülyének, hogy ilyenben hiszek.. :(
26. ydnut
2012. szept. 29. 23:09

Sziasztok!


Ez egy nagyon ígéretes magyar lehetőség. MLM jellegű, de nem kell házalnod, nem kell eladnod sem semmit és teljesen ingyenes. Érdemes kipróbálni, egy kis időráfordítással szépen lehet vele keresni.

Pandastart

2012. aug. 24. 12:30
Vannak valós! pénzkereseti lehetőségek, de ezekkel nem lehet nagy pénzeket összeszedni, max. egy kis zsebpénzt (kivéve, aki rááldoz valamennyit). Én most kaptam meg az első 2$-omat és igaz, hogy nem sok, de nekem már ez is több, mint amit eddig kaptam. Ettől kicsit erőre kaptam és lehet, hogy jobban ráfekszem erre az oldalra. (Nem MLM!)
24. Karolinna (válaszként erre: 7. - B-Béla)
2012. febr. 12. 20:28
Nem találtam ilyen honlapot a neten, csak a nemzetközi oldalt. Tudnál segíteni hol keressem?
2011. máj. 23. 10:50

le tudnátok írni a hívatalos oldalát az MLM-nek szeretném meg nézni

énis szeretnék online pénzt kereseni és mellesleg a szüleimnek besegíteni :)

22. Dria81
2011. máj. 18. 10:10

Én is az MLM felé fordultam, mert az úgynevezett "normális" munkámat a megszűnés fenyegeti.

Ha találsz egy számodra megfelelő (értsd: jók és tetszenek a termékek, nem pilótajáték) MLM céget, ez a világ legjobb üzlete. Hatalmas személyiségfejlődésen mehetsz keresztül, és nem mellesleg pénzt keresel vele.

2011. máj. 18. 09:31
Nekem az MLM jött be, ezelött én is mindig háritottam, de most be kell lássam, a legjobb meló, csak nem kell beleugraani az elsö adandó marhaságba, kitartóan kell válogatni, és ésszerüen keresni a lehetöséget, mert ezek a tapsikolós lelkesitö összejövetelek mind ugy vannak elöadva, hogy az ember nem tud nemet mondani! Mögé kell látni!
2011. jan. 30. 13:32
Kattintgatós oldal,ez a Neodollar.
2010. nov. 18. 21:58
Az neten keresztüli pénzkeresésnek számít, hogy amikor ingatlanoztam, akkor feladtam a lakásokat a neten és a bejött érdeklődőkből lett a vásárló?
2008. okt. 26. 23:02
Szerintem ezek az internetes munkák egy nagy átverés az egész,mert ha annyira megérné vele foglalkozni akkor nemkellene százasával hirdetmi,szerintem ez kész átverés sho műsor az egész. Én még senkit sem hallottam,hogy jó üzlet lenne a távunka. Kérnek beugrót nemis keveset és aztán futhatsza pénzed után.
17. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 3. - Pufika)
2008. szept. 7. 19:21
Bocsi,a pilóta,és az MLM nem ugyanaz!!!!
2008. szept. 7. 19:20
Én is MLM-el foglalkozom,mást nem is csinálok,és nem is csinálnék!!A legjobb,mert magad ura vagy,nincs főnök,nem kelle bejárnod,nincs aki piszkáljon,és még jól is fizetnek!!:-))
2008. szept. 7. 19:19
Az MLM a legjobb formája azoknak,akik sok pénzt szeretnének keresni!
2008. márc. 12. 12:38

Nekem egyértelműen a BUX oldala jött be. Szerintem a világ legjobb PTC (pont to click) programja, és mindig fizetnek. A lényege, hogy napi 10 reklámot megnézel 5 perc ráfordítással és ezért havi 3 dollárt kapsz számlára. Viszont ha bevonsz ismerőst, havert, vagy bárkit a neten, azért is havi 3 dolcsi jár.


Szóval lényegében 20 általad regisztrált emberért havi 20*3 dollárt, azaz 60 dollárt kapsz. A felhasználón múlik a végeredmény: van aki alig keres vele, az ügyesek meg havi 6-8 ezer dollárokat szakítanak.


A legszebb az egészben pedig az hogy nem átverés, meg hát nem muszáj befektetni az embernek pénzt, tehát mit veszíthet? Az egyedüli negatív dolog, hogy 20-60 nap alatt küldik el a pénzt. De mindig elküldik a működésük óta (3 év), és ez a mai világban becsülendő.

13. mamikám (válaszként erre: 4. - H MAYA)
2008. febr. 28. 16:16
Egyetértek azzal,amit írtál! Igaz Én már nagymami vagyok,de MLM munkát végzek.A gerincem és a lábaim nem birták az állómunkát(bolti eladó)így ezt választottam.-Kötetlen munkaidő,tudok az unokákkal is foglalkozni!
12. Saci49
2008. febr. 17. 17:06
Végül a bankszámlámat is meg kellett szüntetnem, mert hiába fejeztem be ezt a munkát, mindig valamilyen összeget leemeltek. Ez a "munka" nekem 32ezer FT-be került. Ennyit az internetes munkáról! Úgy látszik ez volt a tandíjj ahhoz, hogy most már "anyámnak" sem hiszek.Az MLM sem úgy működik, ahogy kell, mert nincs pénze az embereknek.Akinek meg van, az már valahol regisztrált!Ez sem megy.
11. Saci49
2008. febr. 17. 17:01
Sajnos én is próbálkoztam az internetes "klikk" munkával. 3 hónapig csináltam, amikor csak volt időm.Semmit nem kerestem, mert különböző árúcikkeket kellett volna eladnom mint közvetítő. Miután nem tudok perfekt angolul még be is húztak a csőbe. Amennyi volt a virtuális számlámon mindig valami ürüggyel levették.Hiába dolgoztam, mert mindenki csak eladni akart nekem!
10. birogaby (válaszként erre: 8. - F7bc159e64)
2008. febr. 2. 16:19

A multi-level marketing (MLM) egy nem hagyományos értékesítési forma. Néhol többszintű értékesítésnek vagy hálózati kereskedelemnek fordítják.


Az MLM rendszer lényege, hogy az értékesítés személyesen és több szinten történik. A rendszer lényegében egy független termékforgalmazókból álló hálózat, mely a terméket vagy szolgáltatást közvetlenül – direkt módon – juttatja el a fogyasztókhoz. Az mlm alapötelete: egy termék elégedett fogyasztója a terméket továbbajánlja, ezért jutalékot kap, s amennyiben azok, akiknek továbbajánlotta szintén sikeresen továbbajánlják a terméket, azok jutalékából is jutalékot kap. Ily módon egy sikeres, többszintű fogyasztói/ügynöki hálózatot maga alá építő egyén komoly jövedelemre tehet szert, sőt egy ponton túl már nem is kell foglalkoznia termékeladással, mivel a hálózatban lévő eladások jutalékaiból is komoly jövedelemre tesz szert.

2008. jan. 22. 05:24
sajnos mind kamu. pedig nem lenne rossz végre, ha ez is igazából működne..
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook