Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pénzfelvétel közben bedöglött automata - ugye megkapom a pénzemet? Járt már valaki így? fórum

Pénzfelvétel közben bedöglött automata - ugye megkapom a pénzemet? Járt már valaki így? (tudásbázis kérdés)

2009. okt. 10. 21:58
Igen, kiírta, hogy meghibásodás, vagy valami ilyesmi. Azonnal hívtam őket, felvették az adataimat és azt mondta a hölgy, hogy 7 munkanapon belül megkapom a pénzemet. Csak azért egy kicsit izgulok, mert nem 1-2 ezer ft-ról van szó.
2009. okt. 10. 21:54

Sztem valahogy vissza tudják számolni, hogy mennyi pénz van a gépben, és mennyi tranzakció volt..

Tehát látják, hogy többlet van, legalábbis illene...

És miért nem adta ki, kiírt valamit? Vagy csak tartottad a markod, ahogy máskor, de pénz meg sehol?

2009. okt. 10. 21:47
Igen.Bementem a bankba,ahol a "nagyon segítőkész" ügyintéző többször megkérdezte,hogy biztos nem adta ki a pénzem az automata?!Úgy bánt velem,mintha hazudnék.Aztán ki kellett töltenem egy papírt,s két hét múlva értesítettek,hogy rajta van a számlámon a pénz.
2009. okt. 10. 21:46
Nem biztos...
2009. okt. 10. 21:44
Anyósom igen..azonnal be kell jelenteni..
2009. okt. 10. 21:40
Pénzfelvétel közben bedöglött automata - ugye megkapom a pénzemet? Járt már valaki így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook