Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pénz nélkül nyaralni? fórum

Pénz nélkül nyaralni? (tudásbázis kérdés)


16. 1e958693ca (válaszként erre: 14. - 1e958693ca)
2008. jún. 26. 12:10

Bocsánat, utánanéztem. Te nem, hanem a munkáltatód, volt munkáltatód vásárolhat üdülési csekket. Vagy családod bármely tagjának munkáltatója. (Az adóból leírhatja. Sajnos kb. 1 hónap alatt érkezik meg, nem tudom, hogy addigra nem késő-e már?) Nézz utána, a keresőben sok honlapot találsz, infókkal.

Alapítványi gyerektábor is van egypár, persze más-más feltételekkel.

15. Lilly1 (válaszként erre: 9. - Donyta)
2008. jún. 25. 15:54

Ez a cserenyaralás szerintem is jó ötlet! Jövőre lehet, hogy mi is beneveznénk! :-)

Az egyik népszerű Női Lapnak van csereüdülési rovata, de lehet csak nyaralónak v. csak vendéglátónak is jelentkezni. Ez persze már lezárult, de jövőre újra lesz! Aki rászoruló, még az útiköltségét is megtéríthetik.

Viszont nem tartom kizártnak, hogy akár ezen a fórumon keresztül lehetne találni vendéglátót akár idén nyárra is.

14. 1e958693ca (válaszként erre: 8. - Dina2)
2008. jún. 23. 18:18

Csak az alábbiakat tudom ajánlani:

falusi turizmus

alapítványok által szervezett gyerektáborok.

Konkrétat nem tudok, de a net-en szét tudsz nézni ezügyben.

Nagyon kevés pénzből élőknek lehet üdülési csekket igényelni, de azt sajnos nem tudom, hogy lejárt-e már a határidő.

Sajnos nincs vidéken élő rokonom, aki segíthetne, én is egy icipici lakásban élek. Sorry.

13. annaluca (válaszként erre: 12. - Fe6fe7671f)
2008. jún. 23. 17:26
Hát azért azt pénz nélkül nehéz lenne megoldani, mivel az étkezés ára elég húzós.
2008. jún. 23. 16:52
És nézd meg az "eurorest" oldalt. 5 ezer forint körül kapsz két hétre ingyen szállást a családod részére. Fizetned kell a szálláson az étkezést, az ellátást. Barátnőmék voltak már idén is ezzel a kedvezménnyel. Megtalálod, hogy hol lehet beváltani a csekket.
2008. jún. 23. 16:34

Balatonfűzfőn összkomfortos apartman teljes felszereléssel 4 fő részére (max. 5 fő) nyaralás céljából kiadó.


2500,-Ft/fő/éj + IFA. [link]


Ezt találtam neked.

10. Donyta (válaszként erre: 8. - Dina2)
2008. jún. 23. 13:36
Nem tudom merre laksz, és mekkorák pontosan a gyerekek. De! Vannak ilyen helyek, persze amit én tudok az Pesten lenne és csak tudtommal iskolás korúaknak. Nagyon klassz hely és szerveznek a gyereknek jó progikat is. De fizetni kell! (nem keveset)
9. Donyta (válaszként erre: 7. - Annaluca)
2008. jún. 23. 13:33
Na akkor csak bevállik az ilyen is! Lehetséges, hogy még innen is lehetne csere nyaraltatásokat indíttatni! Jó a hosszú hétvége is.. Persze ha elég.
2008. jún. 23. 13:12

hát az a fránya anyagi keret gyakorlatilag nulla...

olyan helyet képzelnék el, ahol a kicsik élményekkel, új tapasztalatokkal gazdagodnának...persze, ez csak elképzelés.

És olyan helyek léteznek, ahol pl.tábori körülmények között, kevés pénzért kicsi gyerekekkel foglalkoznak?

7. annaluca (válaszként erre: 5. - Donyta)
2008. jún. 23. 13:11

Igen, ez is praktikus. Egy rokonnal is megoldható, csak jó helyen lakjon.

Érdemes az ismerősöknek mondogatni, mert én egyszer így hoztam össze 3-4 szálláshelyet a Balaton körül, amikor körbekerekeztük. Mentünk a falubéli nyaralójába, pincéhez, iskola tornatermébe, iskolatársam pincéjéhez, munkatársához. Mindenhol szívesen fogadtak.

2008. jún. 23. 13:08

Mi voltunk a t-com gyerekszigeten, ami még júli 7-ig hétvégenként van, nagyon jó egy napos program.

sziget.hu oldalon tudsz rákeresni.

Aztán figyelni kell a környék fesztiváljait. Mi már gyerekkel együtt is voltunk Zircen a buliban, és a betyárnapok is nagy élmény. Itt sátoroztunk.

5. Donyta (válaszként erre: 2. - Dina2)
2008. jún. 23. 13:05
CSak egy ötlet, vagy tipp! Ha van másik olyan ismerősöd szép helyen akinek vannak kicsinyei és helye is lenne, hogy ott legyetek náluk.. Ti is viszonozhatnátok azt az egy-két hetet. Végül is csak a helyet kellene biztosítani és az ellátást. Persze oda-vissza!!!!
2008. jún. 23. 13:04
Hát, az attól függ mit jelent a nagyon szűkös! :S Szó szerint semmi, vagy azért pár 10 ezer forint telik rá...
2008. jún. 23. 13:03

Mennyire szűkös a keret?

Honnan - merre indulnátok, hiszen az utazás is egy vagyon!

Csak ti mennétek vagy többen?

2008. jún. 23. 13:00
Van valakinek ötlete, hogy szervezhetnék valamilyen nyári programot két kicsi gyerekkel, nagyon szűkös anyagi keretek között?
2008. jún. 23. 12:57
Pénz nélkül nyaralni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook