Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pentolpress edénye van valakinek, vagy ismeri? fórum

Pentolpress edénye van valakinek, vagy ismeri? (tudásbázis kérdés)


4. tmártika (válaszként erre: 3. - Unkulunku)
2013. ápr. 28. 12:45

Szia unkulunku!

Én most vettem egy ilyen sütőt, nagyon jónak tartom,de sjana nincs receptem hozzá!

Ha neked bevált a kenyér receptje megköszönném ha elküldenéd nekem, perze ha nem titkos!!

üdv:tmártika

2012. okt. 27. 19:53
Szia nikeri ! Nekem már van három darabom és imádom őket :)) Még kenyeret is sütök az egyikben, de minden mást is : sajtot és húst grillezek, palacsintát , pörköltet, szószok, rántottát, tükör tojást, abszolút mindent amit másik lábosban csinálok, annyi különbséggel hogy nem használok olajat vagy alig 1-2 cseppet. Múlt hétvégén sütőtököt csináltam meg benne :)) Remélem neked is beválik ahogy nekem is !
2012. okt. 5. 13:20

Tegnap vettem egyet, ötleteket várnék, ki hogy használja, milyen ételt készít benne!?


Tegnap rántott húst csináltam, nagyon íztlett mindenkinek, elég furi és hihetetlen volt számomra, hogy az elsőt bespricceltem egy csepp olajjal és utána a többit nem kellett.

Elsősorban ilyesmiket fogok benne készíteni, mert elegem van a rengeteg étolaj használatából, az ember alig használja és boríthatja ki...


Egyébként erről lenne szó, ha valakinek a kép segít: [link] én a Julienne kollekcióból vásároltam egyet...

2012. okt. 5. 13:14
Pentolpress edénye van valakinek, vagy ismeri?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook