Péntek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Péntek

1 2
2015. szept. 18. 18:47

Nagyon gáz ilyet hallani. Egyszer engem is elküldtek pénteken, pedig a rendelőben ülni is alig bírtam, és nagyon nehezen tápászkodtam fel. Egyszerűen nem láttak el. Átmentem az ügyeletre, onnan uh-ra, és kiderült, hogy műtétre van szükségem. Röhej. Felőlük el is patkolhattam volna.


Határozottnak kell lenni, sajnos mást nem tehetsz. A kiborulásod tök érthető.


Sajnos ennél csak durvább sztorik vannak a magyar egészségügyben.

12. Panna.33 (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2015. szept. 18. 16:57

Ez is jogos, de ha már úgy alakult,hogy benézte, még nem kéne ilyen gorombán bánni vele.

Egyébként egyszer a patikában mondták, hogy leggyakrabban fogamzásgátlókért csöngetik fel az ügyeletes patikát:)

11. fincsi5 (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2015. szept. 18. 16:27

Ezt tanulta meg most egy életre. D

De szakrendelésen nálunk ülhetnék én, időpont nélkül ajtó sem nyílik.

10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Kanada)
2015. szept. 18. 15:34
Figyeld, hogy ne fogyjon el a gyógyszered, menj időben, és lehetőleg rendelési időben. Mi olyan bonyolult ebben?
9. fincsi5 (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2015. szept. 18. 15:28
A gépben benne kell legyen, amúgy ki sem írta volna.:)
8. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 1. - Kanada)
2015. szept. 18. 15:18
Persze, pénteken és hétvégén ne legyen beteg az ember mert kiátkozzák a világból :( . Engem amúgy is idegesít a péntek-mánia, vagyis az, hogy egyeseknek már déli 12-kor hétvége van (mikor a munkanap 5-ig tart) és ennek megfelelően lesz..ják a munkavégzést. Ha pedig szólni mer az ember, mint ahogy te is tetted, akkor "ne beszéljen olyan hangosan" Nevetséges.
2015. szept. 18. 13:51

Péntektől és szakmától függetlenül mindenhol vannak ilyen emberek!


AZ ő oldaláról szemlélve viszont odament egy számára teljesen ismeretlen ember, aki mondott egy gyógyszenevet.... honnan tudja az az orvos , hogy tényleg Te szeded? Hogy milyen dózisban? Melyik kiszerelésben, mekkora hatóanyagtartalommal?


Nem, nem szeretnek ekkkora felelősséget vállalni.

Ja, és tényleg nyűgös nap a péntek, mert akkor szokott gyakran változó időpontú rendelés lenni.


Ettől függetlenül semmilyen mentsége nincs se az asszisztensnek, se a főorvosnak a szemtelen viselkedésére.

2015. szept. 18. 11:25

Kit szidjak?

Sürgôsséggel kerültem már orvoshoz; meg is mûtöttek.

Az ember pénteken már egy kicsit "zizi"...

5. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Kanada)
2015. szept. 18. 11:15
A legtöbb hülye más napokon is. :(
2015. szept. 18. 10:15
na igen eröszakosnak kell lenni sajnos
2015. szept. 18. 09:50
Mint mindenhol,ott is vannak köcsögök. :/
2015. szept. 18. 09:10
Van ennél még rosszabb is sajnos... A lényeg, hogy felírták. A másik lényeg, hogy soha ne hagyd magad! Igen, ők azért vannak, hogy segítsenek, mi pedig ezért fizetjük a TB-t.
2015. szept. 18. 09:08
Azért adtam cikkemnek ezt a címet mert pénteki napon történt velem egy szakorvosi rendelőintézetben. És "megtanultam", hogy pénteken soha nem megyek orvoshoz legalábbis arra a szakrendelésre, ahová mennem kellett!

Ugrás a teljes írásra: Péntek
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook