Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Penny ingyenes felnőttképzés fórum

Penny ingyenes felnőttképzés (beszélgetős fórum)

5. Bcicus (válaszként erre: 4. - Linella7)
2012. nov. 27. 08:05
Ha már aláírtad a szerződést szerintem befogják szedni tőled a pénzt, mielőbb mennj be hozzájuk.
2012. nov. 27. 07:21
Köszönöm a válaszokat! Végülis nem kezdtem bele a tanfolyamba csak a szerződést írtam alá. Nagyon sok rosszat hallottam a pennyről. Inkább fizetek egy normális képzésért majd a későbbiekben, de akkor nem kell 7 hónapig ingyen dolgozni heti 4 napot. Hallottam már 3 hónap alatt is le lehet tenni és mellette a munka is megoldható! De köszönöm szépen! :)
2012. nov. 27. 07:14

Nekem kicsit fura, hogy fél évig ingyen dolgozol nekik - gondolom a tanfolyamért cserébe -, és ha menet közben meggondolnád magad, akkor még te fizess....Én anno részt vettem egy krupié tanfolyamon, ami ingyenes volt, a tanfolyam alatt nem kellett dolgoznom. Az ingyenesség feltétele az volt, hogy 1 évig a cégnél kellett dolgoznom, ellenkező esetben kellet volna csak kifizetnem a képzés árát.

Lényeg: A szerződést a helyedben nagyon átnyálaznám, hogy mit ír a szerződés megszegésével kapcsolatban! Sok szerencsét kívánok én is! :)

2012. nov. 27. 07:01

Nyilván azért ingyenes, mert a tanfolyam árát kell ledolgozni. Vigyázz ezzel a szerződésszegèssel, nehogy ki kelljen fizetni, mindenképp kérdezz rá náluk!

Mást én nem tudok mondani, de sok szerencsét!:)

2012. nov. 27. 06:45
Sziasztok! Tegnap voltam bent a felnőttképző irodában, aláírtam a szerződést miszerint ma már kezdhetek is. A tanfolyam 6-7 hónapot vesz igénybe és nem kapok semmit, ingyen dolgoznék, ráadásul nem Fehérváron lenne a gyakorlatom. Ez fél évig 1 oktatás és 4x8 munkaidő. Nagyon sok rosszat hallottam a Pennyről ezért meggondoltam a képzést. Mint mondták ha abbahagyom akkor kifizettetik velem a képzés díját. De mivel nem mentem el, azt is ki kell fizetnem? Szerződést kötöttem tegnap. Ti mit gondoltok ezekről a képzésekről? Bolti eladó és pénztáros szakma. Van esetleg köztetek valaki aki itt végezte el a szakmáját? Válaszotokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook