Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pelus váltás!? fórum

Pelus váltás!? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 16. 21:56
jelentem popsi pirosodás nélkül sikerült a pelus váltás! :))))) Gondoltam megosztom az örömöm veletek! :)))
2010. jún. 9. 15:22
én most a reálosra esküszöm,posipirosodása nem volt de szerintem az a popsikrém minőségét mutatja. a nagyfiammal régen gabit használtunk de a picivel niv..t és attól még semmi baja
15. Dinuss
2010. jún. 9. 13:17
Szia!A Libero jo de nekem ejjelre nem valt be!Hajnalban muszaj volt pelust cserelni,mert kulonben reggelre uszott a pisiben a fiam.Most Pamperst baby dry-t hasznalunk.Zold a csomagolasa es van rajta egy holdacska es abban alszik a nyuszi azt hiszem!:D Nah az 12 orat siman kibir!
2010. jún. 9. 11:44
nálam meg pl a p..pers nem vált be, mindig kifolyt a pisi... látjátok, ahány baba-mama annyi féle verzió!:D a r.man meg tök tuti nekünk! (babydream)
2010. jún. 9. 11:41
Próbáld ki.Nekem a pam..rsel az a bajom,hogy átázik,de legalább nem allergizál.A lib..o nekünk jó,viszont sem a ross..nos,dem a dmes sem más olcsóbb pelusok ne jöttek be.Mindegyiktől piros lett a popo.De nem minden gyerek bőre ennyire érzékeny mint az enyémeké,vagyis a 2 kicsié,mert a nagyobbnak mindegy volt mit használtam.
2010. jún. 9. 11:37
Még annyit,hogy Libero előtt minden fajta pelsuból folyt ki minden és a r..nos pelustól piros volt a feneke,aki gyógyult meg.Azt használj ami jó.
2010. jún. 9. 11:37
köszönöm szépen a hozzászólásaitokat. Akkor próbálkozunk. Amúgy azért is döntöttem a cserén, mert a libero árát már egy kicsit drágállom. Próba cseresznye. :)
10. monstro (válaszként erre: 1. - Dávid herceg)
2010. jún. 9. 11:34
A veszély benne van:) bár mi mindenfélét próbáltunk. Én pl most váltottam vissza mert elegem lett abból hogy minden reggel ruhát és ágyat kellett húznom, mert minden tiszta kakis lett.Ja és napközben is, mert ha kakilt a lányom mindene tiszta ...lett:) és perzse a ruhákból nem jön ki bármivel is mosom.
9. bancsi77 (válaszként erre: 6. - Bancsi77)
2010. jún. 9. 11:34
egyiktől sem lett piros- így akartam írni:)
2010. jún. 9. 11:34

Szia.

Fiam Liberot használ,de előtte mindent kiprobtunk,de nem váltak be.Észre sem vette.

2010. jún. 9. 11:33

Szia!


Nekem a barna hajú és barna szemű kisfiammal nem volt semmi probléma, de a szőke, kék szemű kislányom feneke az első más pelustól dermatitiszes lett... Pedig amit eredetileg használtunk, az a Tacskós volt, a csere meg déemes - vagyis mindkettő ócska...

6. bancsi77 (válaszként erre: 1. - Dávid herceg)
2010. jún. 9. 11:32

Szia!

Én többféle pelust használtam már, gondolok itt az olcsóbbakra is. egyiktől lett piros a popsija.

szerintem nyugodtan válts, ha azt szeretnél.

5. c0a3449bb0 (válaszként erre: 1. - Dávid herceg)
2010. jún. 9. 11:32
Nincs, mi sok félét használunk, aztán vagy beválik vagy nem! Nekünk egyikkel sem volt gondunk, de ár érték arányban szerintem a pampers a legjobb...
2010. jún. 9. 11:32

Semmi gond nem lesz...


Mi mindig más pelust használunk...

2010. jún. 9. 11:31
Nem hiszem hogy gond lenne... én konkrétan minden hónapban azt veszem meg, amihez olcsón hozzájutok.
2010. jún. 9. 11:31
én mindegyik gyerekemnél több fajtát próbáltam...most pl r..mann-os saját márkásat, és jobb, mint amit te használtál eddig...pedig első kettőnél azt hsználtam, amíg picik voltak...most próbaként vettük azt a r...mannos csomagot, és nagyon jó!!!!
2010. jún. 9. 11:29
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy van e valami "veszélye" annak, ha pelust váltok? Gondolok itt arra, eddig Liberót használtunk, de most Pampers-re váltanánk. Kell valamire számítanom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook