Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pelus mentesen nem szobatiszta, csak EC-zünk fórum

Pelus mentesen nem szobatiszta, csak EC-zünk (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2012. nov. 2. 10:26

Azt csinál mindenki, amit jónak lát, szerintem az EC csak akkor működik, ha a gyerek partner hozzá, és mindig ugyanakkor kakil vagy pisil. Az én lányom pl. össze-vissza csinálta mindig, ráadásul ébredés után kakilt sokszor, és csak utána jelzett, hogy felébredt.

A papírpelenka NEM mérgező, és semmi baja nem lesz tőle a gyereknek. Ezt kár volt beleírnod.

2012. nov. 2. 10:18

Olvastam ezt a módszert, és van ismerősöm aki a beteg gyerekén alkalmazta sikerrel, hogy élete végéig ne legyen pelenkás.

De azt gondolom, ha valaki nem ezt az utat járja, attól még ugyan úgy fontos a gyereke egészsége, és felesleges volt a mérgezett pelenkára asszociálni.


Ezek a cikkek hozzák ki a szülőkből a "rossz anya vagyok" érzést, és az egyébként is depresszióra hajlamos anyáknál még inkább. Mert úgy érzik nem tudnak megfelelni sem a gyerek, sem a társadalom elvárásainak.....

2012. nov. 2. 09:54
Én is korainak tartom az 5 hónapos kort, de ha Nektek bevált, miért is ne? Egyet árulj el: 5 hónaposan hogyan ült meg a bilin a gyermeked?
2012. nov. 2. 09:36

Szia! Hát biztos, hogy te is fogsz kapni hideget-meleget, de inkább hideget.


Pedig tényleg csak egy alternatívát mutattál be, ami nektek bevált. Másnál, más gyermeknél nem biztos, hog yugyanígy működne, ana akkor kell okosnak lenni, és nem nagy ügyet csinálni belőle. Ha megy, jó, ha nem, akkor majd megy később.


De jót ne várj a hozzászólóktól:)

2012. nov. 2. 09:08
Nemrég olvastam egy cikket itt a korai szobatisztasággal kapcsolatban, ami igencsak megosztotta az anyukákat, főleg mert a cikk írója 7 hónaposan bilire ültette a gyermekét. Nos én „rosszabb” vagyok, már 5 hónaposan bilire ültettem a fiam!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook