Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pedagógus anyukák véleményét és segítségét várom fórum

Pedagógus anyukák véleményét és segítségét várom (beszélgetős fórum)


6. misz
2010. okt. 9. 21:33
Hú, kicsit össze-vissza fogalmaztam. :( Nagyon fáradt vagyok, bocsánat. Remélem azért érthető, mit akartam elmondani.
5. misz
2010. okt. 9. 21:31

Én tanító néni vagyok. A kislányomat írattuk be táncra ahová a férjem hordta sokáig, mert akkoriban született a kisfiam. Amikor eljutottam, kértem, hadd mehessek be megnézni, mit is csinálnak.

Hát a vérnyomásom tuti volt 200 mire vége lett a foglalkozásnak. Csak azért nem hagytam ott azonnal az egészet, mert év vége volt és a kislányom által várt fellépések jöttek már csak. De megvártam, amíg mindenki elment és négyszemközt és nagyon finoman elmondtam a hölgyikének az építő célzatú kritikámat.

A következő év elején nem hívott fel, hogy mikor hogy lesznek az órák. De ha hívott volna, akkor megmondom, hogy nem megyünk.


Úgy gondolom, ha én fizetek, akkor legyen színvonala, szakmai és emberi mértéke a "szolgáltatásnak".


Az ovi és iskola más kérdés. Persze a színvonalat itt is elvárja az ember, hisz a nap nagy részét itt tölti a gyerekünk, és nem mindegy hogyan.

Viszont pont emiatt óvatosabb az ember, fél, nehogy még nagyobb gondot okozzon a gyerekének.

2010. okt. 6. 17:30
Szia én óvónő + gyógypedagógus vagyok, a lányom óvodás, az óvónők olyan szakmai hibákat követnek el, hogy égnek áll a hajam sokszor, de nem szólok, pont azért, nehogy azt mondják, okoskodok! Sajnos nem tudok mit tenni, de te talán szólhatnál finoman, hiszen pénzt adsz ezért a "szolgáltatásért"!
3. Debusy (válaszként erre: 1. - Vancsura)
2010. okt. 6. 08:30

Sziasztok


Ne is haragudj,de kedves netes barátnő gyerekes sem megfelelő tanítást sem kapja,saját mag tanítja a gyereket eset vagy ahogy sikerül neki!!!

De egy másik ismerőm meg anyukák közé csöppentem,normál iskolában sem a meg felől dolgokat tanulják stb... És a könnyebb megmagyarázni egy pedagógusnak,na mond meg te is az vagy,majd közlik okoskodsz!!

Sajnos hanyatlik a világ de nagyon ez a nagy igazság!!

2010. okt. 6. 08:24

Bizony nehéz dolo. A lányom kiscsoportban és középsőben járt táncolni -addig bírtam, hogy abból állt az egész, az edző velük szemben táncolt, ők pedig csinálják. 2 év után otthagytuk. Nem láttam értelmét szólni, csak magamra haragítottam volna.


Máshová jártunk utána, ott másfél óra edzés volt egyben - csúnyán beszélt velük, kiabált stb. Itt néhányan kulturáltan szóltunk, nem vette zokon és változtatott. Szerintem nagyban függ attól is, hogy a személyisége alapján lehet-e szólni az illetőnek.

2010. okt. 6. 08:18

Sziasztok!

Gyógypedagógus anyuka vagyok, két kicsivel éppen gyeden. A nagyobb 2,5 éves sajtkukac.

Elkezdtünk járni egy bizonyos "ovi előkészítő" csoportba, ahol van mozgás, mese, kreatív mindenféle. A torna részén akadtam ki elsősorban, mert úgy érzem szakmailag sok hibát csinált a csaj. Az oké, hogy nem kötelező oda járni, de megmondjam neki, hogy nem az életkornak megfelelő utasításokat és feladatokat ad a gyerkőcöknek? (Persze mindezt jó áron teszi...) A személyiségével egyébként nincs gondom, mert aranyos volt velük, de nulla felkészültséggel jött foglalkozást tartani. Azért ha fizetnek a szülők valamiért, "kicsivel" többet kéne nyújtani, nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook