Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pedagógiai- és családsegítő munkatárs képzés fórum

Pedagógiai- és családsegítő munkatárs képzés (tudásbázis kérdés)


2021. júl. 21. 23:35

Sziasztok!


Valakinek van tapasztalata a képzésről? Szeptemberben kezdem.

2021. ápr. 17. 07:21
Sziasztok! Vizsgázott valaki azóta a Best-Work-nél? Mennyire nehéz? Hamarosan központi írásbelit írok, nagyon izgulok.
6. mosolykás (válaszként erre: 5. - Perdus)
2020. márc. 28. 17:45

Szia!


Nálam ez a képzés most van folyamatban...

A Best Work véleményem szerint megbízható, ismerős járt oda én a Pannon Kincstárnál vagyok.

El fogsz tudni helyezkedni vele...oviba,suliba családsegítőbe.

2020. márc. 27. 09:01

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!


Igyekszem körültekintő lenni, a Best Work Kft szervezi, remélem megbízható cég.

4. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Perdus)
2020. márc. 26. 17:08

Annak is nézz utána, hogy nincs-e ingyenes képzés ezen a területen. Mert 2 okj képzést mindenki ingyen elvégezhet, nem feltétlenül muszáj egy vagyont kifizetni érte.


[link]

3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Perdus)
2020. márc. 26. 17:04

Nemrét kért valaki hasonló tanácsot, és kiderült, hogy ebben a szakmában gyakorlatilag nincs OKJ-s képzés, csak átverős oldalak.

Nagyon alaposan nézz utána!

2020. márc. 26. 14:10

Szia.

Véleményem szerint minden egyes képesítéssel csak több leszel, veszteni nem vesztesz vele. S sajnos tapasztalat, hogy a szakszolgáltnál emberhiánnyal küzdenek, így nagyon nagy szükség volna a szakemberekre abban az ágazatban. Persze az a kérdés, hogy a szakszolgálaton belül is, milyen terület és természetesen, hogy földrajzilag hol.

Ezzel együtt szerintem megéri.

Hajrá és sok sikert!

2020. márc. 26. 13:05

Sziasztok!


Gondolkozom a Pedagógiai- és családsegítő munkatárs OKJ képzés elvégzésén, de bizonytalan vagyok. Elég borsos az ára én nem tudom megéri-e.


Szeretném ezt a hivatást választani, és tovább tanulni, csak még bizonytalan vagyok. Ezért is gondoltam, hogy főiskola előtt esetleg ezt elvégzem. Van értelme ezeknek a képzéseknek? El lehet vele helyezkedni? megéri ezt a hívatást választani?


Van köztetek olyan, aki benne dolgozik és segítene? Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook