Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pedagógia asszisztensként mennyit lehet keresni? fórum

Pedagógia asszisztensként mennyit lehet keresni? (tudásbázis kérdés)

2013. jan. 24. 14:38
Bérminimumra számolj. Amennyiben to:bbet kapsz, o:ru:lj neki!
10. Noarashi (válaszként erre: 4. - Fortuna79)
2013. jan. 21. 12:21

Igen, első a hivatástudat. Ahogy mondod.

De elég nehéz úgy lelkiismeretesen, szívvel-lélekkel végezni a munkád, ha közben anyagilag nem vagy megbecsülve. Ez alapvető gond. De nemcsak a pedagógusokat érinti ez sajnos.

2013. jan. 21. 12:04

remélem találsz valamit... drukkolok neked :)


( meg magamnak is mert most jelenleg nekem sincs munkám :( )

2013. jan. 21. 12:04
csak szeretet meg empátia...
2013. jan. 21. 12:03

hát ezek az állások sajna itt Magyarországon nem nagyon vannak megfizetve, de amit nem értek, hogy azt mondják nincs elég gyógypedagógus, tanár stb...

aztán persze a fősulin lmitálják a felvett diákok számát és persze ne felejtsük el hogy mennyi egy félév????????


Én most jelentkeztem önkéntesnek... Érdekes ahoz nem kell fősuli... csak sz

2013. jan. 21. 11:49
jelenleg edzőként dolgozom és ott sem vagyok túlfizetve:(
5. Szilvaaa (válaszként erre: 4. - Fortuna79)
2013. jan. 21. 11:48
Nem a bér az elsődleges, csak jelenleg van állásom, de bizonytalan, hogy meddig és gondolkozom, hogy merre induljak tovább...
2013. jan. 21. 11:16

Nem akarlak megbántani, de egy pedasszisztens, tanár, óvónő, gyógypedagógus nem a bérért megy és ha ez az első szempont, akkor ne menjen...


Itt elsősorban a gyerekek a fontosak és a hozzáállás...


Tudom meg kell élni valamiből...

2013. jan. 21. 11:08

Szia!

Keveset, mert csak a középiskolai végzettséget veszik figyelembe és úgy sorolnak be a közalkalmazotti bértáblázatba, az eddig ledolgozott éveid alapján...

2013. jan. 21. 10:54
Törvényi előírás, hogy 2013. szeptemberétől minden óviban és iskolában (?) pedagógiai asszisztenst kell alkalmazni... Nagyságrendileg mennyi a bér?
2013. jan. 21. 10:53
Pedagógia asszisztensként mennyit lehet keresni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook