Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsiek! Szeretnék kimenni bababörzére árulni. Hogy működik, hányra érdemes menni? fórum

Pécsiek! Szeretnék kimenni bababörzére árulni. Hogy működik, hányra érdemes menni? (tudásbázis kérdés)


9. struki (válaszként erre: 8. - Emőczi)
2009. okt. 8. 21:13

Úristen, ez ekkora nagy herce hurca, akkor hagyom az egésszet a fenébe.

Maradok a tesz-vesznél, vagy a vateránál, azt hiszem :)

2009. okt. 7. 13:25

Szia!

Idén lesz börze okt.11-én, de arra már szept 11-én meg kellett venni a jegyet. Decemberben is lesz karácsony előtt, de nem tudom mikor. Vásárcsarnok telefonszámán tudsz érdeklődni. Jegyvásárlás pont egy hónappal előtte 5-től 13 óráig. Célszerű hajnali 3-kor sorba állni, mert akkor biztos kapsz jegyet. 5-kor ugyanis már legalább 50 ember lesz ott.

Jövő évi börzeidőpontok januárban beszerezhetők szórólapokon a csarnoknál. Sok sikert.

7. struki (válaszként erre: 6. - Zarahell)
2009. okt. 7. 09:47

Köszi, úgy lesz :)

Néztem az időpontokat, de Pécsen ebben az évben nem lesz. :(

Lehet bejelentkezek Kaposvárra.

2009. okt. 6. 22:04

Az exposok jófejek, tök jól meg van hirdetve mindig, és sokan szoktak lenni. Ha Pécsre ér, szerintem jelentkezz be! :)

Én voltam többször.

2009. okt. 6. 17:33
Azért köszi, az is lehet jól jön még egyszer :)
2009. okt. 6. 13:16
Most látom,hogy Bababörze,Én meg babaexporól írtam.bocsi
2009. okt. 6. 13:11

[link]


Itt a link itt van telefonszám is amit fel tudsz hívni

2009. okt. 6. 13:08

Szia Én nem Pécsi vagyok,de tudok segíteni.

Beírod a keresőbe,hogy babaexpó és kiadja az oldalt.Ott van egy telefonszám amin lehet asztalt foglalni,ha már minden asztal el kellt,akkor előjegyeznek arra,hogy ha valaki visszamondja az asztalfoglalását akkor a helyébe léphetsz.

Nálunk jövő vasárnap lesz Békéscsabán babaexpó,3 hete foglaltam az asztalt,de Én is várólistán vagyok,és csak reménykedek,hogy vissza szólnak,hogy mehetek árulni,mert visszamondtak egy asztalfoglalást.

2009. okt. 6. 08:03
PÉCSIEK! Szeretnék kimenni bababörzére árulni. Hogy működik, hányra érdemes menni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook