Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsiek-ismeri valaki Dr. Pandúr Ágnes gyerekorvost? fórum

Pécsiek-ismeri valaki Dr. Pandúr Ágnes gyerekorvost? (tudásbázis kérdés)


9. mandulacska2 (válaszként erre: 8. - 1ca096f0c4)
2012. nov. 19. 15:12
Amióta hozzá járunk, folyton a kapkodás megy. Most is időpontom volt, vártunk. Na nem is azzal van a baj. De utána is csak kapkod, meg se vizsgálja rendesen. Az 1 éves státuszvizsgálatra+influenza ismétlőre+bőr ellenőrzésre mentünk, mert dermatitise van. Erre fejkörfogatot nem is mért, nem töltötte ki a kiskönyvét, pedig kellett volna. Lényegében semmit nem csinált meg rendesen. A tápszert is sima áron írta, pedig a bőrproblémája miatt járna elvileg olcsóbban. Ebből lett elegem, hogy ott várunk több mint egy órát, és akkor pár perc alatt lezavarja a gyereket és még meg se csinálja a státuszvizsgálatot.
2012. nov. 19. 14:23

Mi is Mammel Andreához járunk, mi történt ha szabad kérdeznem, hogy váltani szeretnél??


Úgy tudom elég elmenni az új, kiválasztott gyermekorvoshoz és ő intézkedni fog a papírjatokkal kapcsolatban, szabad a háziorvos választás!

2012. nov. 19. 12:24
Köszönöm a válaszokat.
6. nemmaci (válaszként erre: 4. - Mandulacska2)
2012. nov. 19. 12:22

alá kell írni egy nyilatkozatot, hogy szeretnétek hozzá tartozni.


mehetsz mindjárt a gyerkőccel is, későbbre is egyeztethettek egy időpontot, hogy meg tudja nézni a gyerkőcöt.

5. nemmaci (válaszként erre: 4. - Mandulacska2)
2012. nov. 19. 12:20

Nem kell vele beszélned!


Menj el az új gyerekorvoshoz és vidd magaddal a kiskönyvet és a taj kártyát. Ő minden papírt át fog kérni a régi dokitól.

4. mandulacska2 (válaszként erre: 3. - Lili bárónő)
2012. nov. 19. 12:11
Köszi. Mi eddig a Mammel Andreához jártunk, hát nagyon elegünk lett most. És hogy működik az , hogy átvigyem a gyereket? Csak telefonálok, hogy elfogadná e a kisfiamat, és ő átkéri a papírokat? Mert nem szeretnék többet beszélni a jelenlegivel.
3. Lili bárónő (válaszként erre: 2. - Mandulacska2)
2012. nov. 19. 12:04
Szia, helyettes orvos az én gyerekorvosom mellett, én csak javasolni tudom, szeretjük.
2012. nov. 19. 11:52
Sziasztok. Most szeretnénk gyerekorvost váltani, mert nagyon nem vagyunk megelégedve a mi gyerekorvosunkkal. 1 évig jártunk hozzá, és most betelt a pohár. Másoktól hallottam Pandúr Ágnesről, a Testvérvárosok terén rendel, de szeretném más pécsiek véleményét is kikérni. Kertvárosiak vagyunk, ezért a Nevelési környékén kellene egy jó, megbízható, lelkiismeretes gyerekorvos. Aki tényleg megvizsgálja a gyereket, nem futószalagként rendel.
2012. nov. 19. 11:50
Pécsiek-ismeri valaki Dr. Pandúr Ágnes gyerekorvost?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook