Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi Meddőségi Központ fórum

Pécsi Meddőségi Központ (beszélgetős fórum)


2013. márc. 24. 20:23
Bogus! Akartam kérdezni, ha ebben a spontán hónapban sikerül petesejtet leszívni, azért is fizetni kell? Ez is egynek számít?
3232. KovácsnéRami (válaszként erre: 3218. - B99c4c079f)
2013. márc. 24. 20:21
Nagyon sajnálom, ami veled történt! Én is kitartást kívánok és mielőbbi lelki gyógyulást! Biztos egy idő után lesz erőd folytatni, hisz a baba utáni vágy nagyobb minden félelmnél! Puszi!
3231. pixi84 (válaszként erre: 3218. - B99c4c079f)
2013. márc. 24. 20:06
Sok-sok erőt, hitet kívánok, hogy fel tudd dolgozni ezt a szörnyűséget!!
3230. pixi84 (válaszként erre: 3216. - Tücsökbogár13)
2013. márc. 24. 20:00
Édes kis Bogárka, sajnálom!! :(
3229. b99c4c079f (válaszként erre: 3226. - Tücsökbogár13)
2013. márc. 24. 19:29
Köszönöm a biztatást tücsökbogár!Én is sok erőt kívánok neked,ne keseredj el,biztos sikerülni fog!Rájöttem,hogy nem szabad a miérteken agyalni,csak még nem volt itt az ideje,de hidd el a Jó Isten tudni fogja,hogy mikor kell jönnie a babucinak!Szorítok Nektek :))
3228. bbogus
2013. márc. 24. 19:24
ez az időjárás eléggé mégszívat.Nem mertem nekikezdeni januárban,mert féltem,hogy a hó bekavar.Erre tessék.Holnap kell megint mennem, valószínű busz lesz belőle.Ehhez viszont reggel 3.15-kor kell kellnem.ÁÁÁÁ
3227. bbogus (válaszként erre: 3224. - B99c4c079f)
2013. márc. 24. 19:22

legalább ezt is kipróbáltuk:) :(

Többet erre nem gondolunk,és akkor nem is lesz ilyen.És hidd el,kár halogatni,mert a tested emlékszik a terhességre,és minél előbb mész,annál nagyobb az esély...

3226. tücsökbogár13 (válaszként erre: 3224. - B99c4c079f)
2013. márc. 24. 19:18
olvastam h mi történt veled!! úristen nagyon nagyon sajnállak! kitartást neked és rengeteg erőt hogy tudd folytatni
3225. tücsökbogár13 (válaszként erre: 3220. - Bbogus)
2013. márc. 24. 19:16
köszönöm.
3224. b99c4c079f (válaszként erre: 3222. - Bbogus)
2013. márc. 24. 19:14
Egyébként nem tudtam,hogy lombiknál is lehet méhen kívüli,egészen addig míg decemberben olvastam a történeted!Lehet,hogy utána tudat alatt bevonzottam magamnak,mert nagyon féltem ettől :(
2013. márc. 24. 19:05
Köszönöm bogus!Én 7 hetes voltam,és Én sem kívánom senkinek ezt az érzést!Azért a kemo elég durva lehetett!!Talán mostanra már pozitívabb lett a gondolkodásom,azért is csak most írtam!Az orvos is biztatott,hogy ezek szerint nálam minden oké!Még ketten várakoznak a fagyiban,sokszor azonnal mennék értük,de aztán rám tör a félelem!Ti mostanában mentek beültire?Szorítok Nektek!! :)
3222. bbogus
2013. márc. 24. 18:36
én reggelre voltam műtétre kiírva,de előkészítés közben,már az osztályon repedt meg valószínű a petevezetőm.Valószínű ez mentette meg az életem.Én már majdnem 9 hetes voltam ekkor.10 perc alatt műtőben voltam,de azt a 10 perc fájdalmat nem kívánom senkinek.Azt se tudom,hogy jutottam be a műtőbe,csak azért könyörögtem,hogy altassanak már el.
3221. bbogus
2013. márc. 24. 18:32

katyusenka,sajnálattal olvastam a soraid,és teljesen átérzem,amit érzel.Sajnos nekem is méhenkívüli volt az utolsó beültim Én kemot kaptam,illetve utána a műtétet csak nagy vágással sikerült megoldani,ezért kellett 6 hónapot várnom.De letelt a 6 hónap,és folytatom.

Próbáld a pozitívumokat látni,úgy könnyebb.Ezek szerint ez a baba megtapadt,csak nem jó helyen.Ezek szerint tudsz terhes lenni,és már ez is nagy valami.A következő tuti sikerül,hidd el.

3220. bbogus
2013. márc. 24. 18:27
nagyon sajnálom Tücsök.
2013. márc. 24. 17:15
Úhhh,úgy látom esti mesét írtam! :)
2013. márc. 24. 17:14
Sziasztok!Már rég írtam,de folyamatosan olvastalak titeket!Most össze szedtem magam és úgy gondoltam megosztom veletek a történetem!Először akkor írtam,mikor készültem az első beültetésre,ami nov. 19.-én volt és dec.3.-án kiderült hogy nem sikerült!Akkor a karácsonyi időszakot kihagytuk,pihentünk,családdal töltöttük az időt,aztán január 11.-én mentünk a 2.beültetésre!Minden oké volt,sokat pihentem,nem agyaltam,beszélgettem velük(2 kis embriót ültettek be)aztán január 25.-én reggel mentem vv-re,délután betelefonáltam az eredmény miatt,de nem tudták kiértékelni ezért elküldték hígítani a vérem és hétfőn kellett telefonálnom,akkor mondták a jó hírt hogy sikerült mehetek UH-ra febr.4.-én!Febr.1.-én(péntek)éjjel 3-kor felébredtem kimentem a fürdőbe,rosszul lettem és elájultam,de csak pár mp.-re(férjem szedett össze)nagyon megijedtünk!4.-én(hétfőn)mentem Uh-ra!Az orvosnak elmondtam,hogy mi történt,az Uh-on sem láttak semmit,ezért elküldtek ismét vv.-re!De mondták,hogy ne keseredjek el,mert a méhfalamba vannak lyukak és ez lehet beágyazódás,még lehet belőle vmi!Persze én ennek ellenére végig sírtam a vv-t!Másnap kellett telefonálnom az eredmény miatt,de nem készült el,közölték,hogy másnap próbálkozzak,aztán másnap is közölték,hogy még mindig nincs semmi,majd következő nap hívjam őket(Na ekkor már totál kész voltam!!)Ezért vettem tesztet!Csütörtök reggel megcsináltam és pozitív lett,délután betelefonáltam és végre megjött az eredmény,közölték a jó hírt 3245 volt a Hcg-m!(Tehát hétfőn voltam vv-n és csütörtökre lett eredmény!)Annyira boldogok voltunk,az egész család,hogy le sem tudom írni!Hát sajnos minden csoda 3 napig tart!Ekkor jött a rémálom!Vasárnap reggel görcsölni kezdett a hasam,de hullámokban jöttek a menzi szerű görcsök,elmentem a fürdőbe,akkor kiabáltam a férjemnek,hogy jöjjön,mert elájulok!Ő erőszakoskodott,hogy menjünk be az ügyeletre ezért felhívtam a klinikán szülésznőként dolgozó barátnőm,épp dolgozott és mondta hogy menjünk be,persze az orvost is hívtam ő is ezt tanácsolta!Mikor beültem az autóba már olyan fájdalmaim voltak,hogy azt hittem meghalok,hulla fehér voltam,vert a víz,rázott a hideg,sírtam,mert éreztem hogy vmi nincs rendben!Mire beértünk a betegfelvételen elmondtam,hogy beültetésem volt és elájultam!Feltettek a vizsgáló asztalra,már csak 30 volt a pulzusom,nagyon rosszul voltam,csak azt mondogattam,hogy Istenem segíts!Kiderült,hogy méhen kívüli terhes voltam,az ügyeletes orvos szólt a műtősöknek,hogy azonnal készüljenek,mert már 1 dl vér volt a hasamba,olyan nagy volt már az embrió,hogy megrepedt a petevezeték,nyomta az ütő eret és onnan spriccelt a vér a hasamba!Borzalmas kínokat éltem át,minden perc 1 órának tűnt!Mire a műtőbe kerültem,már a vénám is össze esett,nem tudták a branült beszúrni és a keringésem is kezdett összeomlani!Aztán felébredtem és nem tudtam felfogni ezt az egészet,padlót fogtam!Bejött az orvos,nagyon sokat beszélgettünk,elmondta,hogy eltávolították a bal oldali petevezetékem,de a méhemhez nem nyúltak,mert úgy látta hogy a másik embrió még megvan!Mondta,hogy a Jó Isten és az őrangyalom velem volt,mert ha útközben szétrobban a petevezeték,akkor fél órán belül 1 liter vér kerül a hasamba és elvérzek!A szülésznő barátnőm is végig ott volt velem,mondták,hogy most legyek erős,imádkozzak a másik babáért,és ne engedjem el!(Nem is kaphattam e miatt erős fájdalom csillapítót,és a hasamból kilógó cső miatt úgy éreztem hogy szétszakad mindenem,fel se tudtam kelni!)De én nem tudtam erős lenni és hétfőn elbúcsúztam Tőle!!Kedden meg is jött a nemvárt!Kedd este haza engedtek a kórházból!3 hónap szünetet kell tartanunk,de én úgy érzem még fél év is kevés lesz ezt kiheverni!Ne haragudjatok,hogy ilyen sokat írtam!Nagyon szorítok mindenkinek!!
3217. tücsökbogár13 (válaszként erre: 3212. - Karena)
2013. márc. 24. 16:55
köszönöm....
2013. márc. 24. 16:53
köszönöm a bíztatást Rami, de màr annyi negativat êltem meg hogy nem tudok hinni. és amikor vért látok már tudom az eredményt. van még egy tesztem de felesleges megcsinâlnom szerintem. és csak sírok meg sírok. nincs erőm.. elfogyott
3215. f440741084 (válaszként erre: 3214. - Shaunie)
2013. márc. 24. 14:21
5 mm-es volt. Köszönöm szépen a többieknek is a választ!
3214. Shaunie (válaszként erre: 3205. - F440741084)
2013. márc. 24. 14:01
Köszi, aranyos vagy!Milyen vastag volt a nyálkahártyád az uh-n?
3213. KovácsnéRami (válaszként erre: 3211. - Tücsökbogár13)
2013. márc. 24. 13:43
Lesz! Hidd el! De még csöppet sem biztos, hogy ez mensi! Lehet hogy ott van az a babó! Menj el holnap arra a vvre!
3212. karena (válaszként erre: 3211. - Tücsökbogár13)
2013. márc. 24. 13:39
Nagyon sajnálom :(
3211. tücsökbogár13 (válaszként erre: 3210. - KovácsnéRami)
2013. márc. 24. 13:33
et volt. holnap kellene mennem 11. napi vvre. de ma reggelre vérezgetni kezdtem. és sajnos tudom már a végét a dolognak. teljesen összetörtem és nem tudom lesz e erőm folytatni.
2013. márc. 24. 13:23
Sajnálom nagyon! :( De nem adjuk fel!!! FET volt vagy rendes ET?
2013. márc. 24. 12:59
sziasztok Csajok! gondoltam megosztom veletek, hogy a 3. beültetés sem sikerült.... ez az én nagy szerencsém. bár ne lennék ezen a világon...
3208. bbogus
2013. márc. 23. 18:52
Ciklus első napján kell telefonálnod,és mondani,hogy 3.napra kérsz időpontot.
3207. pompom122
2013. márc. 23. 16:58
én is kaptam estrofemet, amikor vékony volt 3*2 2 napig kontroll utána 3*1-et....minden ok volt a beültetés is sikeres volt (fet-is volt), de... :( sebaj majd most áprilisban!
3206. pieta4
2013. márc. 23. 14:43
Fagyasztott beültis ciklusban nekem is vékony volt a nyálkahártyám, estrofem tablettát kaptam, s nem volt gond.
2013. márc. 23. 13:44

Sziasztok kedves Fórumozók!

Új vagyok itt. Pénteken voltam 12. napos UH-n Kovács doktornál, aki azt mondta, hogy vékony a méhnyálkahártyám, ezért a legközelebbi menstruáció első 3 napjában jelentkezzem, és kapok rá gyógyszert. Kezelt esetleg vkit ilyen miatt? Illetve egy technikai jellegű kérdésem lenne: ilyen esteben hogy jelentkeztek be időpontra? Amikor jelentkezik a menstruáció, tudnak időpontot adni, vagy próbáljam megsaccolni, és kérjek már most újabb időpontot?

Kedves Shaunie! Kitartást kívánok Nektek, édesanyámnak is méhnyakrákja volt, szerencsésen felépült!

3204. pompom122
2013. márc. 22. 19:27
Szoritok Bogus!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook