Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi iskolák... fórum

Pécsi iskolák... (beszélgetős fórum)


5. Szelavi (válaszként erre: 4. - Abagi)
2010. szept. 18. 18:05

És csak a montessori pedagógiáról hallottam. Az egyik oktatóm ott tanított sokáig, és mikor a montessori pedagógiát tanultam, arra gondoltam, hogy milyen nagyszerű reform volt annak idején, micsoda lehetőségeket kínál(t).

Úgy gondolom (bár a nevelésiset nem ismerem), hogy csak jó lehet. Igaz, ahány iskola, annyi "eljárás", lehet, hogy az olaszoknál jobban működött/működik. Az alapelveit szerintem minden ilyen jellegű oktatási intézmény hordozza. És ezek az alapelvek nagyszerűek!

2010. szept. 17. 18:09
Köszönöm, még mindig "gyötrődöm", esetleg a Nevelésiben folyó montessori pedagógiáról hallottatok vmit? Előre is köszi!!!
3. martin3 (válaszként erre: 1. - Abagi)
2010. szept. 17. 14:42
szia! van 1-2 jó suli, pl a gyakorlók is jók(amit te írtál), amit az előttem szóló írt az is jó, vagy pl a Jókai, Jurisics, (és az a suli is jó, ami a 25emeletes mögött van valamerre, csak most nem ugrik be a neve, bocsi)
2010. szept. 11. 12:35

Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.

Nagyon jó, és gimi is egyben :) Nem kell más suliba mennie utána, ha tetszik a suli.

2010. szept. 11. 00:59
Kedves fórumozók! Pécsiek vagyunk, és jövőre iskolába megy a kislányom. Az még kérdéses, hogy hova, ebben szeretném a tapasztalatotokat kérni- persze csak annak, akinek van..:) Az 1-es gyakorlóról hallok jókat, ha valakinek van az iskolával tapasztalata, kérem, ossza meg velem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook