Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pécsen keresek jó magán-bőrgyógyászt. Tud valaki segíteni? fórum

Pécsen keresek jó magán-bőrgyógyászt. Tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


9. ipi
2009. máj. 23. 15:55
Voltál valakinél? Jobban van a talpad?
8. Marjann (válaszként erre: 7. - Ipi)
2009. máj. 9. 16:37
Megköszönném:)
7. ipi (válaszként erre: 2. - Marjann)
2009. máj. 9. 16:19

Én most 2-őt is tudok. AZ egyik a bőrklinikán is rendel, leginkább melanómásokkal foglalkozik H és P-en, de szombaton van magánrendelése is.

A másik pedig acneológus (ha jól írtam) K és P-en rendel magánrendelőben a Búza téren, mindkettőnek elküldöm a telóját priviben.

6. Marjann (válaszként erre: 5. - Klenca)
2009. máj. 9. 10:53

Köszi, majd utánanézek:)

Gyanítom, hogy nekem sem fog tudni semmit csinálni a lábammal, de legalább tudnám, hogy rendesen megnézték. A klinikán az a doki, akihez legutóbb kerültem úgy 1 méterről rámnézett, és azt sem hagyta, hogy végigmondjam, hogy napok óta nem tudok ráállni és hetek óta felébredek, úgy viszekt...

5. klenca (válaszként erre: 4. - Marjann)
2009. máj. 9. 10:36

Igen, a lányomnak volt valami ritka kiütés-szerű pöttye. Nem volt drága, s két hét alatt meggyógyult.


Kb a templommal szemben, a dzsámi felé egy kapualjban, ki van írva a neve. Mintha valamilyen Mária lett volna... Idősebb nő, most kb 50-60 éves.

4. Marjann (válaszként erre: 3. - Klenca)
2009. máj. 9. 10:27
Jártál már nála?
2009. máj. 9. 10:20
A Király utcában van egy nő.:))
2009. máj. 9. 07:12
Nagyon régóta vannak szemölcsök a talpamon, 4 féle krémet kipróbáltam, plusz egy fagyasztásos kezelést, de legutóbb úgy éreztem, hogy a klinikán le sem szart a doki. Szeretném megmutatni egy magán-dokinak.
2009. máj. 9. 07:11
Pécsen keresek jó magán-bőrgyógyászt. Tud valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook