Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsen Dr Várnagy Ákosnak hol és mikor van a magánrendelése, telefonszámot tud-e valaki adni? fórum

Pécsen Dr Várnagy Ákosnak hol és mikor van a magánrendelése, telefonszámot tud-e valaki adni? (tudásbázis kérdés)


8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Protogonista)
2014. máj. 13. 12:28

Szia! Azt hiszem, nem ide szántad.


Viszont a név-azonosság miatt furán hangzik. :-D

2014. máj. 13. 12:23
Na lassan magamhoz és visszatérek!Még mindig jövök a születés történettel,amint géphez kerülök pótolom! Ákosom most durmol,de a kezemben,úgyhogy marad a telefon. R öviden: A szopiért nagyon küzdünk,de ezt leszámítva,minden rendben. SAjna a tejem nehezen és későn indult be,emiatt kellett a tápszer. Küzdök és javul már a helyzet,már több, mint a fele a napi adagnak anyatej. Igaz még cumiból,de a szopin is dolgozunk és lassan,de arra is rá tudom venni egyre többet a fiatalembert.Iszonyqtosan elkeserített ez a helyzet,elég sokat sírtam miatta. No meg mindenki osztja az észt.Tegnap nagyon jót beszélgettünk a védőnővel,sokat segített. Amúgy Ákosom egyszer ébred éjjel és általában kaja utàn könnyen vissza alszik-na ez ma éjjel pont nem így volt.Cserébe a nyugodt éjjelért nappql viszont elég aktív.Olykor fáj a pocak,de az infacol és a biogaia sokat segít, illetve maszírozom a pocakját,azt imádja...aztán jön a megváltó böfi vagy kaki!:)
2014. máj. 13. 12:12
20-983-39-48 Én úgy tudom keddenként van magánrendelés.
5. Guruljka (válaszként erre: 4. - NomNom)
2014. máj. 13. 10:07
Igen, és egyszerre írtuk. :-D Nem baj, lényeg, hogy segítünk! :-D
4. NomNom (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2014. máj. 13. 10:02
Innen másoltam be a többit. :P
2014. máj. 13. 09:52

Egyszerű kereséssel megtaláltam. Ezen az oldalon a kórházi elérhetőségei vannak. Kicsit gurgatni kell.

Ha a kórházat hívod fel, meg tudják mondani, mikor és hol van a magánrendelése.


[link]

2014. máj. 13. 09:52

google:

Dr. Várnagy Ákos

egyetemi adjunktus

Telefon: 36377, 36370, *0838

E-mail:

szülész-nőgyógyász szakorvos


[link]

2014. máj. 13. 07:35
Pécsen Dr Várnagy Ákosnak hol és mikor van a magánrendelése, telefonszámot tud-e valaki adni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook