Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécs, Szeged, Szekszárd inszeminációk? fórum

Pécs, Szeged, Szekszárd inszeminációk? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 1. 13:04

Szia!

Most nézem,hogy Te dusnoki vagy.Nekem anyukám dusnoki,így sokat járunk oda mi is.

Ha nem titok,hogy hívják a barátnődet,aki sükösdi?

Szal akkor ha jól értettem,szerinted is az a jó megoldás részemről,ha Pécsen csináltatom meg az inszemet,nem Szekszárdon. Én Pécsen Wilhelm dokihoz járok,ő is rendi volt velem.

Az én barátnőmnek is Pécsen csinálták a lombikot,lassan félidős lesz,és most már Szekszárdra jár Bakó BÉlához,de neki vettek ott vért.Hát nem értem én ezt a magyar eü-et??

Ha gondolod válaszolhatsz emailben is a dubadri@freemail.hu -a. Azt sűrübben nézem.

Szia

4. ecus (válaszként erre: 3. - Dubadri)
2009. dec. 1. 11:40

szia

Örülök hogy végre írtál nagyon közel lakunk egymáshoz én is pécsre jártam a Mánfai dokihoz,de mivel szekszárd közelebb van átjöttem,de amint lehet megyek vissza,mert Pécs azért más sokkal felszereltebb és jobb.Nekem Pécsen csináltak inszemet de sajna nem sikerült,most decemberbe lessz szekszárdon de közel sem olyan mind a pécsi ráadásul nem mehetek vérvételre mert másik megyéből jöttem meg ilyenek vannak úgyhogy nagyon töröm az agyam hogy visszamennék Pécsre de nagyon,

Az egyik barátnőm oda valósi ahol te laksz és ő is pécsre járt lombikra most születtek neki ikrei 3 hete nagyon örülök neki mert én adtam meg neki a doki nevét és szánát.

Remélem te is sikerrel jársz

2009. nov. 30. 11:31

Szia!

Bocsi,most látom csak,hogy végre vki válaszolt! :)

Nekem először úgy volt,hogy inszem lesz,akkor úgy döntöttem,hogy Szekszárd (a közelség miatt).Aztán Pécsen kiderült,hogy kell még 1 vizsgálat,akkor derül csak ki ténylegesen,hogy inszem,vagy lombik.

Bármelyikre is kerül sor,most már tuti Pécsen csinálom végig,mert már elég sok dokinál jártam,és már unom,hogy mindegyik előröl kezdi a vizsgálatokat,így nem váltogatok tovább,marad Pécs.

De rendesek voltak velem,leszámítva hosszú várakozási időt. Dec. 8-án megyek majd a laparoszkópiás műtétre!

2. ecus
2009. nov. 21. 10:07

szia dubadri


Nekem volt már pécset inszeminációm nagyon aranyos és rendes mindenki és az tetszett még igazán hogy pécsett 2-szer csinálják meg az inszemet megcsinálják eggyik nap és másnap mégegyszer hogy nagyobb legyen a sikeresség.Sajnos nekem nem sikerült,de én most szekszárdra járok mert közelebb van és ez nem mindegy anyagilag sem vagyis főleg az anyagiak miatt jöttem át szekszárdra.Ha minden igaz decemberbe lesz szekszárdon az első inszeminációm és majd akkor tudom megmondani,hogy mi a kettő közöt a külömbség..........


Megkérdezhetem te hova jársz????

2009. okt. 11. 21:11

Azt szeretnm kérdezni,hogy kinek mi a tapasztalata Szegeden,Szekszárdon ill. Pécsen végzett inszemináció során.Érdekel pl:orvos hozzáállása,segítőkészsége,stb...na és nem utolsó sorban a sikeresség????

köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook