Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Peak Girl termékek fórum

Peak Girl termékek (beszélgetős fórum)


1 2
24. miel77 (válaszként erre: 23. - Ancsika72)
2013. febr. 26. 17:32
Én is eddig scitec-et ittam, ez az első peak-em most :) illetve most már rendeltem egy micellar caseint is :D utána majd megint scitec-et veszek :)
23. ancsika72 (válaszként erre: 22. - Miel77)
2013. febr. 26. 16:24

Régebben Scitec párti voltam,csak gondoltam kipróbálom a Peak-ot.

Így inkább visszatértem :-)

De így van ahogyan írod ;)

22. miel77 (válaszként erre: 21. - Ancsika72)
2013. febr. 26. 15:30
Ezért kell váltogatni a gyártókat :D rengeteg van a piacon. Mindig más ízt, más gyártót veszek és így nem unalmas :D és persze azért nem minden vacsira van ez, mert attól is be lehet sokallni.
2013. febr. 26. 14:16

Én ittam mind a lassú,mind a gyors változatát.Finomnak finom de egy idő után elég volt ebből " a gej" ízből.És több pattanásom lett tőle.

Viszont az ilyen fehérjeporok kellenek,annyit nem lehet megenni semmiből sem,h fedezze a napi szükségletet.

20. miel77
2013. febr. 26. 14:11

Azért ez nem teljesen igaz, hogy a chtól hízunk. Persze a rossz ch-tól igen, de rengeteg jó és értékes szénhidrát forrás is van. Szóval a fehér lisztet és a cukrot kell kerülni én azt vallom. Sőt az edzéshez kell is a ch, különben nincs energia.


Ez a micellar casein nekem is beindította a fantáziámat, hogy meg kellene kóstolni! Pont elfogy az esti porom :) majd osszuk meg a tapasztalatokat. Milyen ízben kérted? Én a tejszínes sütit néztem ki.


Ja és ezt a csirke dolgot én másképp látom. Hiszen az 1kg por 8800 ft az 33 adag, tehát 33 étkezés. ennyi pénzből 10 kg csirkemell nem jön ki. És a csirkéből meg csak a melle tartalmazza a megfelelő fehérjét. Plusz ezzel akárhogy is nézzük, viszünk be zsírt is.. na és a csirkemellet kb natúr vízben főve kellene enni ugyanazért a hatásért. Egyébként meg nem szeretem a mellet, csak a combot, de azzal már rögtön nem ugyanazt érjük el... Na szóval nem akarok vitatkozni, de nálam a por a nyerőbb, nem a csirkemell. Meg azért nem ész nélkül iszom ezeket a fehérjéket. Elég sok sportoló ismerősöm is fogyasztja pozitív tapasztalatokkal. Meg a kalória értéke messze magasabb a csirkének mint 1 shake-nek.

2013. febr. 26. 08:48

Csak azt számoljátok ki egyszer, hogy a fehérjepor árából mennyi csirkét tudnátok venni, majd hasonlítsátok össze a tápanyagtartalmát.

Csirke 100 grammban van 22-24 gramm fehérje kb..

18. Nicool
2013. febr. 25. 13:28

A leírásánál az áll, hogy diétához van (olvassátok el). :/ Mindegy már megrendeltem, 1 hónapot kipróbálok. Főleg vacsorát akarok kiváltani vele.

Azt tudtam, hogy főleg izomnevelésre használják a fehérje porokat, de mivel egyre többen azt vallják, hogy a szénhidráttól hízunk és a fehérjéktől nem, gondolom ez alapján működik ez is.

300 percet akartam tényleg írni! :)

2013. febr. 25. 10:56
igen, ezeket fehérjebevitel növelésére találták ki, nem étkezés helyettestésére, de az én zűrzavaros háztartásom mástól, észszerű diétáktól nem fogy, :-( így viszont, ha csinálok pár napot, ami csak "poros", akkor igen, így én kénytelen vagyok ezt alkalmazni
16. miel77 (válaszként erre: 15. - AlBundy)
2013. febr. 25. 10:18

Akkor egyre gondoltunk :D csak meglepődtem, a válaszon!!

A lényeg étkezés kiváltására nem jó :) Szerintem ezt akartuk a végén kihozni.

15. AlBundy (válaszként erre: 14. - Miel77)
2013. febr. 25. 08:43
Bocs.. Nem olvastam vissza mit írtam. Természetesen akkor jó. Én is azt iszom, csak hülyeséget írtam..:)
14. miel77
2013. febr. 24. 22:04
A Gyorsan felszívódó pont edzés után kell, pl. delicous whey pro. Nem tudom miért mondod hogy az nem jó edzés után?? Pont arra van kitalálva, de mind1.
2013. febr. 24. 20:45

Szerintem a legtöbb dologhoz jobb a szilárd kaja. Étkezéshelyettesítőt testépítők használnak akkor ha tudják, hogy 5-6 órán nem tudnak enni rendes kaját és addig megisznak egy ilyet, de alapvetően én is azon a véleményen vagyok, hogy nem diétához van. Edzés után gyors fehérje nem jó. A casein árából egy csomó csirkét tudsz venni. Megeszed magas rosttartalmú zöldségekkel és akkor lassabban szívódik fel..:)

Abba kell belegondolni, hogy alapból megéri-e a sima kaját kiváltani tápérték és ár függvényében de szerintem nem.

12. miel77 (válaszként erre: 11. - Nicool)
2013. febr. 24. 14:26
A Casein az lassú felszívódású ezt a fajtát még nem próbáltam. Én is kiváncsi lennék rá mennyire nyomja el az éhséget. Gondolkodtam már rajta. Ha tejjel iszod mindenképp kitolja, mert lassabban szívódik fel. Akkor ha nem edzem azon a napon, jobban bírom a porral. De edzéssel egybekötve nekem kevés. Pedig én direkt étkezést kiváltót használok. Viszont eléggé szívja a vizet, szóval a turmix után én 1 literrel tutti megiszom, és akkor szépen tele leszek :) meg pár szelet sajt vagy egy kis túró mellé és akkor úgy már okés! Egy próbát megér, ezek a cuccok jók, de nem kifejeztten fogyokúrához vannak kitalálva. Hanem az izomleépülés elkerülésére. Szóval mindenképp hasznos! Gondolom 300 percre gondoltál :)
11. Nicool (válaszként erre: 10. - Miel77)
2013. febr. 24. 13:35

Pont ezért érdeklődöm, hogy a fehérjék gyorsan szívódnak fel és nem szeretnék így járni, hogy veszek egy ilyen port. A Micellar Casein fehérjeporról pont az írja, hogy 7 órán át eltelít, nem akarok úgy járni ahogy írtad, hogy rá 1 órára már éhes leszek. :)

Viszont én hetente csak 300 óra körül edzek. :/

10. miel77
2013. febr. 24. 07:53

Sziasztok. Én most vettem át az első peak delicious whey proteinemet. Fehérjét már régóta használok csak nem peak-est vettem. Ma fogom kipróbálni. Mivel gyors felszívódású ezér én ezt edzés után fogyasztom vízzel keverve, mivel a tej ront a felszívódáson. A fehérje turmix nem kifejezetten étkezés helyettesítésére van kitalálva, hanem az izmokat táplálja edzés után. Ezért nem igazán van étvágyat elnyomó hatása. Jó egy óra múlva én már éhes is szoktam lenni. A lassú felszívódású talán jobb étkezés kiváltására, de azt csak este érdemes inni.

Én étkezés kiváltására direkt erre kitalált port használok, mos épp ultra loss shaket, de jó a protein delite is, meg gondolkozom a restyle shake-n is.

2013. febr. 23. 08:02

igen, reggelire gyors kell, hogy adjon azonnal energiát


egy bő hónap alatt ment le, és heti 500 percmozgással

8. AlBundy (válaszként erre: 7. - Nicool)
2013. febr. 22. 13:15
Reggelire nem kell lassú felszívódású fehérje.
7. Nicool (válaszként erre: 4. - Dindin19)
2013. febr. 22. 13:07

Gratulálok!

Én rendeltem hosszan ható fehérjeport, arra gondolok, hogy a reggelit és a vacsorát váltom ki vele. Remélem tényleg nem leszek éhes! Te hogy bírtad?

Ezt a 10 kilót mennyi idő alatt érted el? Sportoltál valamit?

2013. febr. 21. 08:35
köszi
5. Mocori (válaszként erre: 4. - Dindin19)
2013. febr. 21. 08:25

Gratulálok, akkor neked bejött! :)

A fehérjeport nem ismerem, én mást iszom, és tényleg, vitaminom is van A-Z. :)

2013. febr. 21. 08:14
én január közepe óta fogyasztom. több éve pajzsmirigybetegségben szenvedek, a túlműködés ellenére 20 kilót híztam, fogyni semmi egészséges megoldással nem tudtam, csak a t.u.r.b.o.diétával, ami nagyon rossz és egészségesnek sem tartom, és utána rögtön vissza is jött. sok jót olvastam ezekről a termékekről, gondoltam kipróbálom, vettem rövid és hosszú hatású fehérjeport, hétközben van hogy csak por van, meg narancsot eszek, hétvégén rendesen, és szépen elindult a súlyom, már több mint 10 kilót fogytam. és most már a vitamint is fogyasztom, illetve a Mg-Ca tablettát
2013. febr. 21. 08:05

Peak Pyruvat tablettát használtam + HCA-t. A Pyruvat-ot nagyon szerettem, a HCA nem volt jó a gyomromnak, vagy legalább is az együttes használata.

Akkor használnak, ha diétázunk mellette!

2013. febr. 21. 07:54
Ez engem is érdekelne.
2013. febr. 21. 07:30

Sziasztok!

Valaki ismeri a Peak girl termékeket? Esetleg milyen eredménnyel használta?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook