Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Peak Girl termékek fórum

Peak Girl termékek (beszélgetős fórum)


1 2
2020. nov. 23. 08:06

Sziasztok ☺️


Van valakinek elado pyruvatja?

2015. szept. 10. 11:17

Sziasztok! A sok táplálék-kiegészítő közül a PEAK német minőséget képvisel. Sok hangzatos név mögött, nem minden esetben van meg a minőség.

<a href="www.protein4u.hu/zsiregetok" target="_blank">PEAK zsírégető, fehérje</a>

és , diéta-támogató készítmények kedvező áron, olcsó szállítással itt érheted el:

http://www.protein4u.hu/zsiregetok

2015. márc. 27. 09:52

Hello. Bocsi az eltunesert.

Szoval még egyszer hogy megértsetek. van a tabletta amit nem tudok lenyelni es ezt a tablettát próbáltam vízben feloldani hogy be tudjam vinni valahogy a szervezetembe de nagyon rossz íze voltezért eladnám a tablettákat. Es csak lkassu felszivodasu feherjem van amit este kell inni. A tiszta kazein.

Most pyruvatot rendelek a bcaa-t meg eladnam...valaki? :)

51. SweetDelight (válaszként erre: 49. - Menefer)
2015. febr. 26. 10:10

Ja és a whey az nem lassú, hanem gyors felszívódású, de eheted/ ihatod ugyanúgy este.

Belekeverheted túróba vagy joghurtba és az lassítja a felszívódását.

50. SweetDelight (válaszként erre: 49. - Menefer)
2015. febr. 26. 10:08

A Bcaa-t nem kell feloldani, ha kapszulás vagy tablettás. A por állagú ami vízben oldódik.


Hidd el senkinek sem csak úgyból van jó alakja. Mindenki megdolgozott érte. Senki nem néz ki a teremből, sőt ha látják, hogy mész és csinálod, még segítenek is, kijavítanak, ha valamit rosszul csinálsz. Ha nagyon nem megy a gépek használta egyrészt megkérheted a teremedzőt, hogy mutassa meg. Hidd el nem fog rád furán nézni, neki ez a munkája. De kérhetsz személyi edzést is, 1-2 alkalom is elég lehet.

49. Menefer (válaszként erre: 47. - SweetDelight)
2015. febr. 25. 17:59

Szia!

A Whey-ből a csokisat, de nem a fehérje nem oldódik fel hanem a bcaa tabletta vízben. Azzal van gondom, hogy nem tudom így fogyasztani.

Egyébként ma mentem be egy konditerembe, de annyira jól néz ki mindenki, én még a gépeket sem tudom használni...beléptem és csak néztek, mit keresek én itt. Olyan jó lenne ha nem egyedül kellene ezeket végig csinálni, komolyan nekem ez a legnehezebb az egészben...

48. SweetDelight (válaszként erre: 46. - Menefer)
2015. febr. 24. 22:55

Ja a kókuszost próbáltam nekem annyira nem ízlett, de sokaknak igen. Szóval ízlések és pofonok.

Nekem abból az epres volt a kedvenc, meg a vanília fagyis.

47. SweetDelight (válaszként erre: 46. - Menefer)
2015. febr. 24. 22:54

Melyik lassú felszívódásút vetted? A Micellarból valóban finomabb a vaníliás, a Protein 85-ből nekem ízlett a csokis. Nekem a shakerben mindig feloldódott, de sokszor úgy csináltam hogy egy kis tálkába egy kevés tejet tettem és elektromos habverővel krémesre kevertem.

A legjobb ízűnek a tejszínes sütit mondják, nekem annyira nem bejövős, de nem is rossz.


BCAA-ból még sosem használtam kapszulásat, csak a por állagút, abból nekem a meggyes jött be, de a másik se rossz, főleg speed serum-mal keverve.


Nos ezek, ahogy már írtam többször kiegészítő termékek. Diéta és mozgás nélkül halottnak a csók.

A BCAA az izmok megtartásában játszik szerepet, fogyókúrához a pyruvat a legjobb.

Én most már évek óta használom őket úgyhogy tapasztalatból mondom, hogy jó diétával és heti 3x-ri konditermes edzéssel elég jó ütemben lehet fogyni.

2015. febr. 24. 22:44

Szia!

Csak érdeklődnék, hogy a kókusz ízű whey delicious-t kóstolta-e már valaki, illetve aki hosszasan használta ezeket a termékeket annak valóban használ-t e?

Vásáoltam egy lassú felszívódású fehérjét, de nekem nem ízlik..csokis. MOst megint egy hónapot kell várjak egy új megvásárlására mert egyébként nagyon drágák nekem. VEttem BCAA amino tablettát de akkora hogy félbetörve se tudom lenyelni , nem beszélve arról hogy háromszor hármat kell egy nap és teljesen elment a kedvem az egésztől... megmaradt 140 darab és eléggé csalódott vagyok mert ezzel nem tudok mit kezdeni. ÉRdeklődnék hogy volt e már valakivel ilyen, mert nem a minőséggel vagyok elégedetlen hiszen az íz is lehet hoyg csak nekem nem tetszik, de ez volt a legcsodálatosabbnak kikiáltva, de ez a tablettás dolog nagyon zavar. VAn esetleg ötlet hogy vigyem be a szervezetembe? (Amúgy vízzel higítva sajnos nem jó mert nem oldódik fel, megfogalmazódott bennem a kérdés hoyg akkor vajon mit csinál ez gyomromban??)

EGy vágj bele csomagot rendeltem és mellé még BCAA-t és halolajat. Csalódott vagyok nagyon és a kezdeti lelkesedés is alábbhagyott. :(


Más: Újpesten járna valaki kondizni? Egyedül nem merek bemenni mert nem tudom használni a gépeket :/

45. SweetDelight (válaszként erre: 44. - Menefer)
2015. febr. 24. 11:12
Itt vagyok. :)
2015. febr. 21. 07:08
Sziasztok! Van itt meg valaki? :)
43. SweetDelight (válaszként erre: 42. - Ivett89.)
2014. okt. 1. 12:47

Szia! Én használtam.

Diéta mellett nagyon hatásos, nekem teljesen eltűnt a narancsbőröm. És 3 hónap alatt több, mint 10 kilót fogytam. A naplómban feltettem előtte-utána képet.

Diéta nélkül viszont, ahogy más sem, úgy ez se használ.

2014. szept. 14. 11:23

Sziasztok!

Használta már valaki a Pyruvat zsírégetőt? Mik a tapasztalatok?

41. monikamezo (válaszként erre: 30. - Nicool)
2014. júl. 1. 07:07

Nicool,


A Norbi boltban milyen fehérjeport választottál?


Mert a Micellar Casein egyik jelentős előnye hogy teljesen eltelít.

Nem mindegy miből készül a fehérjeporod, azaz az azonos alapanyagú fehérjeporokat lehetséges összehasonlítani.

40. monikamezo (válaszként erre: 38. - Zsuzsimanó)
2014. júl. 1. 07:04

Szia Zsuzsimanó!


Véletlenül találkoztam a kérdéseddel.

A Protein 85 nem olyan finom mint a Delicious Whey vagy a Whey Fusion.

Az 5-s skálán 4-es az íze, mert más fehérjefélékből készül.

Évekig használtam amikor még nem voltak másféle fehérjeporok.

Ha jól diétázol, azaz elég éhes vagy amikor fogyasztanád, akkor nem fog feltűnni az ízkülönbség. Ha csak nassolás helyett alkalmaznád, akkor Delicious Whey egyértelműen a javaslatom.

2014. ápr. 9. 21:58

Sziasztok!

Én évek óta Peak termékeket használok.

Vitaminok közül a Vitamins használom.

A fehérjék közöl:

Micellar casein: csokis és vaníliás, nekem a vaníliás jobban ízlet.

Protein 85: csokis, vaníliás, banános. Ebből nálam a csokis a nyerő.

Delecius Whey: epres, tejszínes sütis, nekem mindenkettő okés. De jó lenne már valami erdei gyümis.

Whey fusion-t is próbáltam, de már nem emlékszem melyik íz, talán epres.

És persze jó pár zsírégetőt.


Összeségében a véleményem, nem csak a Peak, hanem bármilyen más gyártóval kapcsolatban:

A fehérjék finomak, a zsírégetők hatásosak, de mint a nevük is mutatja, táplálék kiegészítők. Egészséges, diétás étrend mellett hatásosak. A peak oldalán van fent egy csomó étrend és az emailekre, kérdésekre is gyorsan válaszolnak.

Nekem a Peak bevált gyártó, prémium kategóriába tartozik. Nekem ez is számít.

2014. márc. 9. 09:32
Sziasztok! Engem is érdekelne a Protein 85. Hátha valaki erre jár...:)
2013. szept. 4. 11:05

Sziasztok!

A Protein 85-ről van valakinek tapasztalata? köszi

36. zseba (válaszként erre: 35. - Loloka)
2013. aug. 11. 15:32

Köszi szépen!

A sütis micellar casein is finom, de szeretnék más ízt kipróbálni, mert már unalmas egy kicsit. A mogyorós és a marcipános felé hajlok. :)

35. Loloka (válaszként erre: 34. - Zseba)
2013. aug. 11. 13:36
szia, én a tejszines süti izu delicious wheyt iszom, tejjel egyelőre, 2 dl-el, vizzel még nem probáltam. shakerbe teszem, jol felrázom és csomomentesen oldodik, nagyon finom. szerintem szuper termék!
34. zseba
2013. aug. 9. 11:35

Sziasztok!

Melyik és milyen ízű fehérjét próbáltatok eddig?

Nekem micellar casein-em van sütis, egész jó ha csak kevés vízzel pudigszerűen kikeverem. Shake-ként nekem nem jött be, nagyon csomósodik (kikeverni sem egyszerű).

Szeretném kipróbálni a whey delicioust, de más ízben. Valakinek tapasztalat a marcipános és a mogyorós ízzel?

33. miel77
2013. márc. 20. 20:26

Húú én most kaptam meg az epreset, ez valami fantasztikus!! :) A sütis egyáltalán nem ízlett.

Mivel ittad? Vízzel vagy tejjel? Én mióta vízzel iszom a shakeket semmilyen problémát nem okoztak.

32. Nicool (válaszként erre: 31. - Zuzia)
2013. márc. 18. 15:39
Szia! Megvan és írtam privát üzenetet.
31. zuzia (válaszként erre: 28. - Nicool)
2013. márc. 18. 14:38
Szia! Megvan még az a bontott csomagod? Mennyiért gondoltad elpasszolni? Esetleg érdekelne.
30. Nicool
2013. márc. 5. 17:37

Én is sajnálom!

Írtam nekik mailt, de nem hiszem, hogy bontott csomagolással visszaveszik. :( De egy probát megér azért. Fúrcsa, mert a Norbi boltban vásárolt fehérjeportól nincs semmi bajom. Lehet más után kell néznem.

29. dindin19 (válaszként erre: 28. - Nicool)
2013. márc. 5. 17:00

sajnálom


küld vissza, mintha garanciát vállalnának érte..

28. Nicool
2013. márc. 4. 18:47

Hát lányok én kétszer ittam, de rá nemsokára gyomorfájásom és fejfájásom lett.

Szóval ha valakit érdekel egy bontott csomag olcsón adom (az 1 kg-ból kb 12 dkg hiányzik). :)

27. miel77
2013. márc. 2. 19:11
Nekem is megjött, meg is ittam az első adagot. Ma eléggé keveset kajáltam, így lássuk meddig bírom, kb. 1 órája ittam meg, akkor elég jól eltelített. Én is sütiset vettem, nekem annyira nem jön be, teljesen más ízre számítottam, kicsit olyan kávés vagy nem is tudom... szóval most itt van belőle 1 kiló hát elfogyasztom, de többet ebben az ízben nem veszek.
26. dindin19 (válaszként erre: 25. - Nicool)
2013. márc. 2. 09:25
sok sikert!
25. Nicool
2013. márc. 2. 07:04

Nekem megérkezett és finom íze van a sütisnek. Majd írom a tapasztalataimat, és a tieteket is várom. :)

A csirke húst azért nem preferálom, mert 2 hétig éltem főtt csirkén és rizsán, nagyon szépen lefogytam, de meg is utáltam. :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook