Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » PCR teszt milyen érzés? fórum

PCR teszt milyen érzés? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
szept. 30. 12:06

Képzeljétek, ma már azzal ámodtam, hogy dugják le az orromon😁

Ezért is hívtam fel őket,mert már jobban paráztam mint a műtéttől..

Köszönöm mindenkinek😘

58. Lávli* (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 30. 11:37
Mázlista! 😊
szept. 30. 11:25
Mondtam😉😘
szept. 30. 11:22

Sziasztok!

Betelefonáltam a kórházba.Nem bírtam ki:-)

Azt mondták, csak akkor tesztelnek ha van tünet.Amúgy nem.

De nyílván, ha van tünet műtét sincs.

szept. 26. 12:46
Nekem most vettek mintát kB 1 órája. Éreztem merre jár a pálca vége, először a torkomat dörzsölgette, azután mindkét orlyukamba feldugott egy másikat és ott is forgatta meg húzgálta. Kicsit sem fáft, kellemetlen sem volt. Én nagy hányós vagyok de eszembe se jutott most. Ügyesen csinálta a mentős.
54. Bless the child (válaszként erre: 51. - Channa*)
szept. 25. 15:34
Dehogy😂
szept. 25. 14:12
Kissé megzavarodtam mostmár, úgyhogy az a biztos ha 12.én megírom nektek mi volt:-)
52. Channa* (válaszként erre: 49. - Whiteswan)
szept. 25. 13:32

Az sem számít, hogy gyakorlott e.

Nekem sokszor volt hangszalag vizsgálatom. 2 orvos csinálta. Az egyiknél mindig hánynom kellett, így állandóan üvöltött, a másiknál semmi bajom nem volt;)

51. Channa* (válaszként erre: 35. - Bless the child)
szept. 25. 13:23
Szerintem neked azért nem kell, mert eüs vagy;)
50. globus (válaszként erre: 48. - Bless the child)
szept. 25. 08:28

De...

Neki indokolt volt a teszt, mert 50 évesen akut légzési elégtelenség miatt kapott gépi légzéstámogatást. Vizsgálatok nem találtak szervi elváltozást, majd még kardiológiára kell mennie.

49. whiteswan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 25. 08:26

Egyáltalán nem borzalmas.

Szerintem nagy mértékben függ attól, hogy ki veszi le. Nem mindegy, hogy a laborban veszi le valaki, aki inkább a vérvételben gyakorlott, vagy fül-orr-gégész szakorvos. Nekem volt ilyen tesztem, doki vette le, és kb. meg sem éreztem. De hallottam már mindenféle rémtörténeteket is.

48. Bless the child (válaszként erre: 47. - Globus)
szept. 25. 08:25
Nem 48 órának kell eltelnie a 2 teszt között? Mondjuk követhetetlenek a naponta kiadott szabályok. Szerencsere nekem most ezzel nincs dolgom egy jó ideig
47. globus (válaszként erre: 45. - Bless the child)
szept. 25. 08:23
Férjem munkatársának felesége szombati napon kórházba került, hétfőn hazaengedték, 2 negatívval. Ez nem volt gyors menet?
46. Bless the child (válaszként erre: 43. - Bless the child)
szept. 25. 08:22
Ja, mivel maszk volt rajtam, így az oxigén maszkot nem rakták rám. Ennek viszont nagyon örültem, mert klausztrofóbiás vagyok és mar az oxigén maszktól bepánikolok
45. Bless the child (válaszként erre: 44. - Globus)
szept. 25. 08:21
Sajnálom 😥
44. globus (válaszként erre: 35. - Bless the child)
szept. 25. 08:20
Kollégánk 2 hétig volt kórházban intenzíven, lélegeztetőgépen, meghalt. Nem készült covid teszt, mert annak lelete nincs eeszt-ben sem. Hozzátartozó rákérdezett, amíg élt. Azt mondták, nem szükséges.
szept. 25. 08:19
Ha kell, akkor mondták volna. Semmi más nem történt koronával kapcsolatban, mint felvételkor triázsoltak. A műtő előkészítőben nyomtak a kezemre fertőtlenítőt és raktak rám egy maszkot
szept. 25. 08:07
Nem magánba megyek én se.Eddig mindenki azt írta kellet műtét előtt,ezért lepett meg.
szept. 25. 08:03
Lényegtelen, hogy melyik kórház. Az EMMI által kiadott eljárasi rendek egységesek, minden eü intézményre egyformán vonatkoznak, kivétel a magán klinikák, ők még szüléshez is kérnek tesztet😱
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Lávli*)
szept. 25. 07:15
Köszönöm szépen!Persze megírom!
szept. 25. 07:14
Melyik kórházban volt ha szabad kérdeznem?Mert mostmàr én se értem.Nekem se mondták,hogy kellene és csak előző nap kell befeküdni.Azt se mondták,éhgyomorra menjek holott azt olvastam ezt éhgyomorra csinálják illetve 8órával előtte nem lehet enni.
38. Lávli* (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 25. 07:12

Akkor vagy nem foglalkoznak teszteléssel, ez érdekes, vagy van valami gyorstesztjük, nem tudom. Kíváncsi leszek, írd majd meg légyszi, hogy alakult.

Drukkolok a műtéthez!

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Lávli*)
szept. 25. 07:07
Hát ez erdekes.12.én 10óráig kell befeküdnom.13.an mutenek.12.en van az altatóshoz is időpont.Addig nem is kell mennem mar a dokihoz.
szept. 25. 06:44
Amikor előjegyeztek műtétre, akkor ezt is mondták volna. Mondjuk én rákérdeztem. Csak labor és aneszt vizsgalat volt
szept. 25. 06:41
Múlt szerdán volt nagy műtétem, nem kellett teszt
34. Channa* (válaszként erre: 33. - Lávli*)
szept. 24. 23:58

Pedig éreztem a pálcát a a szememnél is, meg a nyelvemnél is.

Megcsinálta rendesen, csak én bírom a fájdalmat.

Én az ERCP-t is jól bírtam...

33. Lávli* (válaszként erre: 32. - Channa*)
szept. 24. 23:04

Akkor viszont csak megpiszkálta az orrnyálkahártyádat, az valóban nem fáj annyira :)

Állva, egy magasságban, alulról, nem lehet rendesen felvezetni, hidd el. Még fekve lehetett volna.

32. Channa* (válaszként erre: 31. - Lávli*)
szept. 24. 22:58

Én se tudom.

A TV-ben láttam, hogy ülve csinálják. A férjem kuncogott, hogy mind, hogy menekül (elhúzza a fejét), akkor logikáztam ki, hogy engem miért állítottak falhoz.

Lehet, hogy semmi ilyen nem volt a háttérbe, csak így volt kényelmes a tesztelőnek.

31. Lávli* (válaszként erre: 30. - Channa*)
szept. 24. 22:50

Hát nem tudom, sehogy se értem. Ülő pozícióban a betegnek eleve kicsit hátra kell hajtani a fejét, hogy az előtte álló (!) dolgozó egyáltalán lássa, hogy mit csinál, és hogy jobban hozzá férjen a területhez.

Ebben a pozícióban vezetik le a gyomorszondát is pl. orron keresztül. Na, az is elég megterhelő a betegnek is meg a nővérnek is, így "áll kézre", hogy sikeres legyen a manőver. (Párszor csináltam 😀)

Falhoz állva, egy magasságban, vagy pláne, ha a nővér alacsonyabb a betegnél ... 😳🤔 Na mindegy :))

30. Channa* (válaszként erre: 28. - Lávli*)
szept. 24. 22:41
Mert nálam a reflex már akkor indult be, amikor már nem tudom hány centi bent volt az orromba, így hiába billentettem volna oldalra a fejemet vagy húzom el oldalra, attól még tudott volna haladni. Azt hiszem ki is próbáltam ezt a menekülés:DDD
1 2 3

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook