Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PCOS-Petefészek ciszta műtét után sikerül a baba? fórum

PCOS-Petefészek ciszta műtét után sikerül a baba? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
941. f53c22bae8 (válaszként erre: 940. - Jsanett)
2009. jún. 1. 12:18

nem volt katéterezés:), miután magamhoz tértem kisétáltam a wc-re, altattak igen, annyi , hogy nagyon nagyon fáztam, mert mocskos hideg a műtő.,de tényleg kibírható az egész!Ha hallgatsz rám, ne félj!

Sok helyen beöntést is írnak, az sem volt.

940. jsanett (válaszként erre: 939. - F53c22bae8)
2009. jún. 1. 09:43

Hat igen, gondolhatod, hogy amiota megelmitettek rengeteget olvastam errol a mutetrol... :) Szoval nagyjabol kepben vagyok, de azert szemlyes "elmenyekre" is kivancsi vagyok.

Kicsit beparaztam,eloszor, de mostmar komolyan mondom szinte varom a holnapot hogy mit fognak mondani... (Tegnap megint elkezdtem verezni, a ciklus 11.napjan, mitol? Nem tudom, s igy emiatt az allando verzes miatt, asszem konnyebben ra fogok bolintani a dologra)


Azert fura, hogy van 1 gyermeked mar aki elsore osszejott, aztan meg 'elromlottal'. De remelem hamarosan megoldodik a problema, es a jon a kisteso! :)


Kateterezest hogy birtad? Altatasban csinaltak? (Amugy ettol tartok talan a legjobban, meg a muhibaktol)

939. f53c22bae8 (válaszként erre: 938. - Jsanett)
2009. máj. 31. 21:05

mi 1 éve próbálkozunk, ha hormonra gyanakodsz, azt vérvételből megvan, de gondolom ezt te is tudod, a lapar egy alapos műtét, mindent látni.

jan. 28.án volt a műtét, 1 hétre rá már semmi bajom nem volt:)talán 3 nap volt húzos és utána egyre jobb.

van egy 7 éves fiam, aki elsőre sikerült, álmomban nem gondoltam volna, h a tesóra ennyit kell majd várni:(

938. jsanett (válaszként erre: 937. - F53c22bae8)
2009. máj. 31. 21:02

HAt kedden beszeltem a klinikaval, akkor azt mondtak, hogy majd juni 2-re kapok idopontot es ott megbeszelhetem a kov.lepest a dokival, mivel a 3 havi Closti nem segitett. De eloljaroban laparoszkopiat mondtak, hogy valoszinuleg meg kell majd csinalni... Akkor nagyon megijedtem... Azt mondtam, soha nem fognak felvagni, megha 1 cm-esek a vagasok is. Mostmar viszont egyre inkabb hajlok a lapar.fele, hogy csinaljak meg. Igy legalabb tudom mi mindent megteszunk. En ugy erzem, hogy nem ilyen osszetapadasos vagy hasonlo problemam van, hanem inkabb hormonalis, de hat ki tudja, ez csak megerzes. :S

Miota probalkoztok? Mi mar 2 eve. Hihetetlen, h ilyen sokan vagyunk, akik babara varnak, nem? :(((

Mikor volt ez a muteted? Es mennyi ido alatt epultel fel teljesen?

2009. máj. 31. 19:36
felderítés:) a problémám még nem oldódott meg, a baba még nem sikerült.((Pco-t mondtak, amit aztán cáfoltak is, így most várom a terheléses inzulinom eredményét.Hidd el jó a műtét, én pl. össze voltam tapadva, mind2 petevezetőm., és segítettek rajta.Ez olyan műtét, hogyha valami nem stimmel odabenn, akkor meg is oldják egyből:)Ha van kérdésed, szívesen válaszolok:)
936. jsanett (válaszként erre: 935. - F53c22bae8)
2009. máj. 31. 19:31

Ertem, nem hangzik olyan nagyon veszesen, de azert felek egy kicsit :S

Neked a mutet utan megoldodott a problemad?

Neked miert csinaltak, ha megkerdezhetem? (konkret oka volt vagy "csak felderites"?)

935. f53c22bae8 (válaszként erre: 934. - Jsanett)
2009. máj. 31. 16:52
szia!engem műtöttek, 3 helyen felvágtak, ha a dokid ezt javasolja, akkor menj bele, kis kamera lesz benned és jól látnak mindent.Altatásban történik, műtét másnapján lehet is hazamenni.
934. jsanett
2009. máj. 31. 01:10

SZiasztok Lanyok!

Szeretnelek megkerdezni titeket arrol, hogy volt mar valakinek itt kozuletek laparoszkopias mutetje?

Mi 2 eve probalkozunk, hogy babank legyen, PCOs-m van. 3 havi Clostit beszedtem es mellette sokat pecseteltem/barnaztam.

Most a doki laparoszkopias mutettel riogat,h megtudjuk a meddoseg es a pecseteles okat (bar egyre inkabb hajlok ra h megcsinaljuk). Szoval ez ugyben erdeklodnek.. :)

Van vkinek vmilyen tapasztalata az ilyen mutetek teruleten? koszi. :)

933. hettikem (válaszként erre: 932. - F53c22bae8)
2009. máj. 25. 14:00
Köszi!Én is egyre többet gondolok rájuk.Ikrek terén jók vagyunk,ráadásul a sógornőm egy ügyes kis védőnő....
2009. máj. 25. 08:45

sziasztok

mostmeg azt mondják nekem, nem vagyok PCO-s..érti ezt valaki??:SSS

csütörtökön megyek terheléses inzulinra, abból kiderül ugye?tudtok erről valamit?


Hettikem gratulálok a tesódéknak!!

2009. máj. 20. 20:14

Sziasztok!

Nálunk sincs semmi,viszont a tesóméknál dupla siker az inszemmel...Már "csak" végig kell csinálniuk.Öcsém is iker.

930. Vica79
2009. máj. 20. 18:46

Csajok! Nekem sem sikerült. Tegnap megjött megint. Az az igazság, hogy én a Meforalt már nem szedem kb 3 hete. Elfogyott és nem tudtam elmenni az endokrinológushoz. Bár lehet, jobban tettem volna. Most nem tudok feliratni Clostit, mert nincs itthon a doki, de úgy döntöttünk, hogy 3 hónapot hormonozok, majd ha az sem lesz sikeres, akkor inszeminációra jelentkezünk.

Ez van.

929. Pankakukac (válaszként erre: 928. - F53c22bae8)
2009. máj. 18. 21:51
Szorítok! Ha ezer mg-ot fogsz szedni, akkor ne vedd meg, küldök neked pár dobozzal, ha akarod! Nekem kimaradt.
928. f53c22bae8 (válaszként erre: 927. - Pankakukac)
2009. máj. 18. 21:49
most merckmormint szeretnékn kicsikarni csütörtökön a dokimtól,szorítást kérnék, h kapjak:)
927. Pankakukac (válaszként erre: 926. - F53c22bae8)
2009. máj. 18. 20:47
Anygyalka én is tele voltam műtét után. Utólag belegondolva, semmi értelme nem volt annak a műtétnek számomra. Nekem a Met segített, én arra esküszöm!!!!
2009. máj. 18. 19:08
lányok nekem ennyit ért a műtét, megint tele vagyok apró cisztákkal:(((((
925. Vica79 (válaszként erre: 924. - Hettikem)
2009. máj. 15. 22:02

Hettikém! Ilyen hozáállás nem helyénvaló. Mi az, hogy nem érdemled meg? Nincs ilyen, hiszen mindenki megérdemli aki tesz azért, hogy egészséges babája legyen.

Nem szabad elkeserednünk (bagoly mondja verébnek...)!

Jó-jó, persze néha elkeseredünk a csalódáskor, amikor megjön újra, de emiatt nem szabad feladni. Pár napos kesergés után újra erőt kell vennünk magunkon és folytatni a próbálkozást. Sikerülni fog hamarosan, tudom!!!

2009. máj. 13. 21:23
Én is csak reménykedőben folyamatosan.Írtam régebben a homeopátiás dokiról és a csodabogyókról.Most voltam nála,hat hét múlva megyek megint.Nagyon szeretném,ha nekem is segítene,mint a sógornőmnek.Nem akarok már feleslegesen ráparázni,és ha jön,akkor az a sorsom,ha nem,akkor valamiért nem érdemlem meg....
923. syl100
2009. máj. 13. 20:17

Sziasztok!

Sajnálattal olvasom,hogy még egyikünknek sem sikerült!:(A francba!:(

922. Vica79
2009. máj. 12. 12:39
Sziasztok. Még nekünk sem sikerült. :-(
921. igi
2009. máj. 11. 14:50

sziasztok lányok !


Hát nekem sem, bár ez nem meglepő hisz nekem kell egy egész regiment hozzá. :-(

2009. máj. 11. 14:08

Köszi angyalka! Úgy látszik valami van a levegőben,mindenki reménykedve várhat,mert nem meri talán kimondani még....

Szorítsunk továbbra is!

2009. máj. 8. 09:44
szia nekem még sajnos nem:(
2009. máj. 7. 22:52
Hol vagytok? Csak nem mindenki zért lapít,mert összejött valamicske?Mondjátok,hogy igen,és mosolyogni fog mindenki!!!!!
2009. ápr. 22. 15:21

Sziasztok Lányok!

Olvasgatom a frissebb hozzászólásokat, és szeretnélek Puszmok megkérdezni, hogy gyógyszerrel tudták kezelni a sok inzulinodat. Nálam is felmerült a hajlam, ezért kérdezem. Meg gondolom valami diétát is kell követni.Itt még nem tartok, egyenlőre hétfőn megyek a kórházba lapar.-ra, tele vagyok türelmetlenséggel és nagyon izgulok, félek. Remélem utána összejön a baba. Vagy a műtét után ha kiderül, hogy ez az inzulin rezisztencia áll a háttérben, akkor még azzal kezdenek kezelni vajon. Hát nem egyszerű...

916. hettikem (válaszként erre: 913. - Igi)
2009. ápr. 20. 20:24
Küldjük az energiát,jó?És tojj le minden stresszt az irodában.Elvégre a gondok nem attól oldódnak meg,csak energiát veszítesz.Sajnálom hogy így alakult.
915. Vica79
2009. ápr. 15. 16:32
Szia Igi! Olvastam reggel és naplómban is gondoltam rád! Tényleg sajnálom. Pihenjetek pár hónapot, mert bizonyára nagyon megviselt ez a sok gyógyszer, szuri stb. Kívánjuk a legjobbakat!
914. f53c22bae8 (válaszként erre: 913. - Igi)
2009. ápr. 15. 15:20

Drága Igi!!!

nagyon sajnálom, nagyon szorítottam neked!!Tudom milyen rossz lehet sajnos most neked, kívánom, hogy hamar rendbe jöjj és újult erővel talpra állj és elérd a célod!!!!!!

Tünde

913. igi
2009. ápr. 15. 13:41

Sziasztok lányok !


Hát nem sikerült az első lombikunk.

Megbeszéltük a párommal hogy most egy kis pihenés ránk fér, egy éve folyamatosan szedek gyógyszert, vagy épp kapom a sok szurit. Azt hogy ez 2, 3, 4 vagy hány hónap lesz, nem tudom majd érezni fogom, szerintem. Most csak hatalmas káoszt érzek a testemben, lelkemben, otthon és az irodában is. Össze kell szednem magam ahoz pedig idő kell.


Legyetek jók, szorítok értetek.

912. f53c22bae8 (válaszként erre: 911. - Puszmok)
2009. ápr. 15. 11:12
oks, köszi
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook