Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PCOS-em van. Másodszor könnyebb vagy nehezebb teherbe esni? Van rá esély egyáltalán? fórum

PCOS-em van. Másodszor könnyebb vagy nehezebb teherbe esni? Van rá esély egyáltalán? (tudásbázis kérdés)


1 2
36. ecus (válaszként erre: 35. - Monyóné)
2010. ápr. 20. 17:23

Ez nem annyira megeröltető,mert ez intim torna de nagyon jó hatással van a belső nemi szervekre a nőknél és a férfiaknál is én csak ajánlani tudom mindenkinek


sok szerencsét

2010. ápr. 20. 16:23
Meg is néztem az aviváról mit írtak.Tuti kipróbálom.Babáért bármit...:)/Én amúgy 11éve futok és súlyzózok.A súlyom 60kg.Ez a plusz testmozgás még jól is fog esni/
34. ecus (válaszként erre: 29. - Monyóné)
2010. ápr. 20. 15:10

Igen ugyanis a remény hal meg utoljára:-):-)

Köszönöm hogy velem örülsz és biztos lehetsz benne hogy sikerülni fog,én az aviva tornát csináltam hetente 2-szer kisebb nagyobb megszakításokkal nagyon sokat segített hogy a ciklusom helyreálljon és gondolom az a 20 kg fogyás is:-):-)


Kitartást és sok szerencsét kívánok neked sok-sok szeretettel:-):-)

2010. ápr. 20. 14:22
A doki szerint a teherbeeséshez kell.
32. youlcsi (válaszként erre: 31. - Monyóné)
2010. ápr. 20. 13:50
akkor miért kellene a hormonkezelés?
2010. ápr. 20. 13:45
én adimetet szedek.Az olyan mint a metformin csak ez egy újjabb változat.Amúgy más problémám nincs a pco-s-en kívül
30. youlcsi (válaszként erre: 29. - Monyóné)
2010. ápr. 20. 13:31

szia!

pcos-nél nem a hormonkezelés az alap, hanem a metformin!

ha az megfelelően van beállítva, akkor nem kell a hormon, csak ha más probléma is van.

29. monyóné (válaszként erre: 18. - Ecus)
2010. ápr. 20. 13:28
Annyira örülök más boldogságának is.Reményt adtok.Tud valaki valamilyen alternatív megoldást a hormonkezelés helyett.Mert tuti az alá akarnak majd vetni,de én mindenképp el akarom kerülni.Amúgy a ciklusom nekem most állt be amióta nagyon boldog vagyok,mert megismertem a férjem:)Ez 7 hónapja történt.Betegség= sokszor a lélek kivetülése.
28. youlcsi (válaszként erre: 27. - Ecus)
2010. márc. 25. 11:52
köszi :)
27. ecus (válaszként erre: 26. - Youlcsi)
2010. márc. 25. 09:43

Mindenesetre én nagyon drukkolok neked:-):-)

Sok sikert és kitartást:-):-)

26. youlcsi (válaszként erre: 25. - Ecus)
2010. márc. 24. 20:47

hasmenés miatt. ki kell zárni a rendszerből minden zavaró tényezőt. és a met jelenleg az.


Karasz szerint így sem lesz gond... vagyis hát majd kiderül.

25. ecus (válaszként erre: 23. - Youlcsi)
2010. márc. 24. 19:48
de miért állított le??Nem értem
24. youlcsi (válaszként erre: 22. - Kolibri)
2010. márc. 23. 20:19
:)
23. youlcsi (válaszként erre: 21. - Ecus)
2010. márc. 23. 20:18

jó orvos... és jó ember.

a héten még fel kell hívnom (meg fog lepődni, mert csak húsvét utánt beszéltük meg), mert ma leállított a gasztrós a metről... nem tudom, mit fogok csinálni :s

2010. márc. 23. 19:01

Jo kerdes! En az elso babaval 7havi metformin utan lettem terhes, aztan mar masfel eves volt a fiam, amikor a mensesemnek meg mindig semmi nyoma nem volt, azt hittem megint nincs is peteeresem.

Erre egyetlen 1X voltunk vedekezes nelkul egyutt a ferjemmel, es tegnap volt 6 honapos a masodik babokam.


Nalam a masodik, ugymond karikacsapas modjara ment.

21. ecus (válaszként erre: 20. - Youlcsi)
2010. márc. 23. 18:53
igen már nem kell meddőségibe járni így hozzá mentem vissza nagyon jó orvos szerintem!!!!
20. youlcsi (válaszként erre: 18. - Ecus)
2010. márc. 21. 20:26
most is a Laci az orvosod?
19. youlcsi (válaszként erre: 18. - Ecus)
2010. márc. 21. 20:25
gratulálok :)
18. ecus (válaszként erre: 9. - Monyóné)
2010. márc. 21. 20:08

szia

csak azt szeretném mondani,hogy annyit ért a meddőségi kezelés és az aviva torna,hogy most 8 év után 11 hetes kismami vagyok testileg és lelkileg is:-):-)

2010. jan. 19. 17:47
válasz:7éve kisérleteznek rajtam a dokik.Semmit nem értek el.Közölték hogy meddő vagyok!3évig nem is volt havim.Összeomlottam.Szerintem ezt minden nő átérezheti.Majd összeszedtem magam és elhittem hogy meggyógyulok.Amint ezt elhatároztam 1hónap múlva megjött a havim!Azóta az orvosom is csodaként tekint az esetemre és a leleteimre.Tehát hinni kell!
16. youlcsi (válaszként erre: 15. - Ecus)
2010. jan. 18. 11:01
:)))
15. ecus (válaszként erre: 14. - Youlcsi)
2010. jan. 18. 10:56
hát igen lehet az is de az orvosi kezelés nélkülözhetetlen tehát 7 éve gyógyítja a lelkét nem hogy elmenne már dokihoz:-):-)
14. youlcsi (válaszként erre: 13. - Youlcsi)
2010. jan. 18. 10:52

ööö... izé... lelki...


már írni sem tudok (na, ez biztos pszichés :))

13. youlcsi (válaszként erre: 11. - Ecus)
2010. jan. 18. 10:52
hűűű... én ezt a "leki eredetű" meg "pszichoszomatikus" izét valahogy még nem tudtam bevenni :D
12. youlcsi (válaszként erre: 10. - Ecus)
2010. jan. 18. 10:50

szia!

az az igazság, hogy én körbekérdeztem. mindenki azt mondta, hogy az endokrinológus abban tud segíteni, hogy diagnosztizáljanak, és gyógyszerhez jussak... igazából megcsináltunk minden vizsgálatot, metem van, tehát amit egy endomóki tehetne, azt megtette a nőgyógyász is... a meddőségitől meg félek, mert azért ott elsősorban hormonokkal tömik az embert.

de egyébként éppen ma dél körül megyek a Karaszhoz... majd kiderül, hogy állunk.

11. ecus (válaszként erre: 9. - Monyóné)
2010. jan. 18. 10:42

Igen az tuti hogy lelki eredetű de ezt mond egy rákosnak aki fájdalommal küzködik hogy ne menjen dokihoz hanem a lelkét gyógyítsák:-):-)

Az tuti hogy a lelkünkben rendet kell tartani de az orvosi kezelést nem helyettesíthetjük semmivel az más ha melette más kezelésben is részesülünk...


Érted nem??????

10. ecus (válaszként erre: 8. - Youlcsi)
2010. jan. 18. 10:39

szia

Bocs hogy csak most írok nekem i9s a karasz volt a dokim és az elsőt nála is szültem szerintem a környéken a legjobb orvos az tuti csak tudod nekünk már a nőgyógyász nem elég sajnos:-(:-(Nekünk pco-soknak meddőségi kezelés kell különben nagyon kicsi az esélyünk...

Próbáld meg az aviva tornát figyeld meg lessz spontán vérzésed hidd el:-):-)

2009. dec. 8. 17:49

[link]


én már 7 éve vagyok Pco-s-es és nagyon unom már,de nem adom fel.Szerintem minden betegség lelki eredetű...

8. youlcsi (válaszként erre: 7. - Ecus)
2009. dec. 8. 14:06

nem járok endomókihoz, sem meddőségibe. sima nőgyógyászhoz járok (Karasz dr -nekem az isten :)).

most 10. hónapja szedem a metet (2x850 metfogamma), és várom a csodát :) ebben a hónapban próbálkoztunk bromocriptinnel, jövő héten derül ki, hogy mi van... he semmi, akkor köv ciklusban closti következik.

egyébként met ide, met oda, nekem 13 hónapja nem volt spontán ciklusoma :s szóval hiába a kezelés, tartani sehol nem tartok.

7. ecus (válaszként erre: 6. - Youlcsi)
2009. dec. 8. 13:30

én nem voltam még soha endokrinológián Pécsen derült ki hogy pco-m van és a doki írt föl mercformint és már 2 éve azt szedem,de beszéltem olyannal aki volt az endokrinológián és ugyanezt írták neki.Szekszárdon a doki rendszeresen ellenörzi a vérképemet és minden ok de mégsem jön a baba hiába jön meg már rendszeresen nincs normális peteérés,ha minden igaz akkor decemberbe lessz a 2.inszeminációm remélem sikerülni fog.

Igen pécsre jártam nagyon sokáig mert ott van meddőségi központ és azért a Pote női klinikára ott nem kellet fizetni de az út is elég sokba kerül:-(:-(

Szekszárdon is van meddőségi kezelés most oda járok majd meglátom hogy válik be ha nem akkor vissza Pécs ott azért jobb,mert többet tudnak.


És te hova jársz??

Ki a dokid??

Hol tartasz a kezelésekben???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook