Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » PCOS ciszták nélkül? Mitől van ez? fórum

PCOS ciszták nélkül? Mitől van ez? (beszélgetős fórum)


2017. okt. 28. 21:44

Jajj persze koszonom nem.azert irtam!:)


Hat mivel meg hiztam is a 160 g-os CH dietatol nem szivesen..es nincs is annal rosszabb mikor le kell kuzdeni a kajat..nagyon nem birom

Szedek merckformint ez elvileg sokat szamit vercukorszint ugyileg.

Mostmar nekem elvileg jo a sulyom de meg 5 kilo minusznak orulnek.

Azota lement meg 1 kilo es most stagnalok.


Osszeszamoltam mikor rendesen eszem 120-140g ch-t eszem es max 1500 kaloriat..ennel tobb nem megy es nem is kivanom :/


Osztrogendominancia nem lehet a ludas?


Megegyszer koszonom a valaszod!

4. macibogarka (válaszként erre: 3. - Adala98)
2017. okt. 1. 20:56
Persze, hogy lement, azért a cukor és a fehér liszt kiiktatása is számít, vmivel kevesebb szénhidrátot eszel mint előtte, plusz a mozgás, ezért fogytál. Ha tartanád a diétát menne még le több is szerintem. Az, hogy akkor eszel amikor megéhezel azért rossz mert ingadozik a cukrod, ezáltal az inzulin is. Jó lenne tartani a napi 5x-i, lehetőleg 3 óránnkénti étkezést is. Hidd el segíteni akarok, ugyan én sem a 160 g-os szigorú diétát tartom, nekem nincs IRem, 3-4 plusz súly volt rajtam, de a rendszeres étkezés, és a diéta alapjainak betartása segített fogyni. A hormonok egyensúlyába is segítene ha az inzulinod rendeződne kicsit, persze nem azonnali hatása lenne...
3. Adala98 (válaszként erre: 2. - Bcicus)
2017. okt. 1. 20:32

Hát ha hízom tőle nem szívesen tartom :)

és lement az a 16 kiló valahogy


De köszi azért :)

2. Bcicus (válaszként erre: 1. - Adala98)
2017. szept. 2. 01:17
Pedug a 160 ch diéta a megfelelő éntrenddel alap.
2017. aug. 25. 17:47

Sziasztok!

Eléggé kétségbe vagyok esve..

Nos a helyzet az..hogy decemberben derült ki,hogy IR-em van és pajzsmirigy alulműködésem..

erre szedek gyógyszereket..100 és 75 mikrogramm L-thyroxint és 2x750mg merckformin xr-t..

Cisztákat nem találtak..nem marad ki a menstruációm még soha..nem magas sem a prolaktinom ..de pattanásos rettentő mód az arcom..és szőrösödöm..de pl a lábamon és a kezemen alig van szőr..de rettentő mód zavar hisz,így ki érezze magát nőnek.. nos.. fogytam 15 kilót 90-ről 75-re és 169 centi vagyok minden nap mozgom..még 90 kilóval is megvolt...ne nézzen le senki érte ..de 4 évig nem kezelték ezeket és aki evvel küzd nagyon jól tudja mire képes..de még tervben van 7 kiló leadása.. 5 hónap alatt lement a 15 kiló ..beálltak a gyógyszerek..nem tartom a 160g-os diétát de likvidáltam a cukrot és a fehér lisztet,de akkor eszem mikor éhes vagyok..

Szóval nagyon zavarnak ezek a PCOS-re jellemző tünetek..

akkor jelentek meg mikor hirtelen felszaladt 3 kiló..

a betegségek előtt 68-70 kiló körül volt a súlyom és nem volt szőrösödés és szép volt az arcom is..

Nemsokára megyek kontrollra,lehet csak türelemmel kellene lennem..


Nincs valami tippetek ellene?

Egyébként a melleim belső oldalán már megkoptak a szőrök..de a hasamon nagyon zavar...és a melleim külső oldalán lévők is..

semmi önbizalmam..


Köszönöm ha időt szánsz rám!


Egy elkeseredett 19 éves lány

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook