Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PCO? Nincs meg az összes "tünetem"... fórum

PCO? Nincs meg az összes "tünetem"... (beszélgetős fórum)


14. arlin
2012. szept. 11. 09:12

Szia!

Engem 10 évig riogatott az orvosom, hogy nem lehet műtét nélkül gyerekem a PCO miatt. Nem olyen régen kerültem gastroenterológushoz, aki felvilágosított, hogy a PCO a leggyakrabban emésztőszervi gond miatt alakul ki. Kiderült, hogy lisztérzékeny vagyok, és a diéta kezdete után 2 hónappal már teherbe is estem :-)

Azt tanácsolom, hogy mindenképpen keress fel egy gastroenterológust! Egy speciális (nem kell érte külön fizetni) vérvételből rengeteg dologra fény derülhet.

Sok sikert! :-)

13. Bcicus
2012. szept. 6. 21:44
mensmentis
12. Vigyorex6 (válaszként erre: 11. - Kteky)
2012. szept. 6. 18:32

Nézd meg az árlistát, hogy ne érjen meglepetés.

3 havonta kell visszajárni, úgyhogy csak egyszerre sok szerintem.

11. kteky (válaszként erre: 9. - Vigyorex6)
2012. szept. 6. 17:57
Köszönöm, már megnéztem az oldalukat. Be is fogok szerintem jelentkezni hozzájuk.
10. kteky (válaszként erre: 7. - Honeywald)
2012. szept. 6. 17:56
Nagyon köszönöm, ha megteszed h megkérdezed annak nagyon örülnék.
9. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Kteky)
2012. szept. 6. 17:27

Mensmentis!

Neten keress rá! Vidd az összes leleted!

Kell hormonsor, valamint vércukor ill. inzulinterhelés.

Amennyiben fennáll a Pcos, hármas kezelést fognak javallni, ami metformin alapú gyógyszerből, mozgásból és szénhidrát diétából fog állni.

2012. szept. 6. 17:19
Metformin csodákra képes, ehhez egy jó endokrinológus kell meg egy cukorterhelés, ahol az inzulint is nézik. Nekem most így sikerült a 2. babám és már a 32. hetet tapossuk lassan. Sok sikert !!!
2012. szept. 6. 17:15

én a helyedben minden héten más dokihoz mennék minden meglévő leletemmel...ezzel nem szabad várni!

sosem tudhatod...

plussz, endokrinológus.... na azt feltétlen iktasd be az elsők közé!!!! Sőt! egyik bnőmnek rengeteget segítettek..orvosok nem találtáék ki 15éve mi baja a 27éves lánynak, és az endokrinológus azonnal kitalálta és segített rajta! csak ajánlani tudom! ő mondjuk pont magánorvos, de nagyon jó, azt mondta.... és fullos teljes vizsgálatot tesz, mindent kimutat.

érdemes meggondolni, ha komolyak a szándékaid gyerek téren a jövőben, akkor feltétlenül, azonnal keress egy ilyen szakembert!

meg tudom kérdezni barátnőm, hogy ki az orvosa...de biztos, hogy pesti. :)

2012. szept. 6. 17:13

Vékony vagyok PCOS, Inzulinrezisztenciával, de mégis babát akarok!

Ez a klub címe!

2012. szept. 6. 17:12
Van egy klub, ahol hasonló lányokkal beszélgetünk, ha szeretnél, akkor csatlakozz!!!
2012. szept. 6. 17:12
Ilyennek ritkán foglalkoznak csak nőgyógyászok sajna
2012. szept. 6. 17:11
Szia! Én hasonlóképpen jártam. Olvasd el a bemutatkozásom! Szerintem irány a Mensmentis centrum!
2012. szept. 6. 17:11

Tűű dokihoz

ezzel endokrinológus foglalkozik

2012. szept. 6. 17:07
35 éves vagyok és most derült ki hogy lehet PCO áll a háttérben amiért nemtudok teherbe esni. Nincs meg asz összes "tünetem" hozzá az orvosok szerint és igy nem csinálnak semmit csak legyintenek rá. Nem is értem. Nem vagyok túlsúlyos, rendesen van mensesem csak néha kevés. Az Uh és a vér mutatta ki h valami nincs rendben. Nem is értem, h az miért nem elég. Vannak tapasztalaitok ezen a téren? Hova fordulhattnék Pesten? Köszönöm....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook