Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » PayPal számlánál hová kell a 4 jegyű kódot beilleszteni? fórum

PayPal számlánál hová kell a 4 jegyű kódot beilleszteni? (tudásbázis kérdés)

7. Tjudor (válaszként erre: 6. - Castia)
2012. szept. 20. 14:29
Köszönöm! :) Megkeresem mindjárt :)
2012. szept. 20. 13:17

To enter your PayPal code, log in to your PayPal account and click Profile near the top of the page. Click My money under My Profile and then click Update in the Debit and credit cards section.


Vagyis bejelentkezel, profil alatt My money, és ott a kártyád mellett van egy Update link. Tehát nem hozzáadnod kell a kártyát, csak frissíteni. De nekem úgy rémlik, hogy a főoldalon a Notifications alatt is megjelenik egy figyelmeztetés, és az valószínűleg rögtön a megfelelő helyre visz. Ezt én most nem láthatom, mert az enyém már igazolva van.

2012. szept. 20. 12:44

Köszönöm!

De ha megint elkezdem hozzá adni a kártyám akkor letilt. Legalább is valahol ezt olvastam, ezért kérdeztem meg, hogy ha már végig mentem ezen a folyamaton, hogy hozzá adom a kártyát, utána levonja a pénzt, küldi vele a kódot akkor utána a kódot hova rakjam :D

2012. szept. 20. 10:04
Egyébként kellett hogy kapják róla egy e-mailt is, Confirm your debit or credit card tárggyal, legalábbis az enyémé ez volt. Abban le van írva a pontos menete.
2012. szept. 20. 10:00
Bejelentkezel a Paypal oldalán, és ott valahol találsz egy Confirm Credit Card linket, oda kell beírni. Úgy rémlik valahol a jobb oldalon van, de én tavaly adtam hozzá másik kártyát legutóbb, és időnként átvariálják a felületet.
2012. szept. 20. 09:11

Megkaptam a regisztráció után a kódot,

de azt hol kell beilleszteni a paypal számlánál?

A 400 forintot is levonta.

Köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 20. 09:10
Sziasztok! Paypal számlánál hova kell a 4 jegyű kódot beilleszteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook