Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » PayPal-ban tudna segíteni valaki sürgősen? fórum

PayPal-ban tudna segíteni valaki sürgősen? (tudásbázis kérdés)

8. Nyulacska88 (válaszként erre: 7. - Julie&julia)
2011. júl. 31. 14:13

Privát levélben küldtem egy linket, annak alján megtalálod, amit kerestél.


Nagyon fontos, hogy csak akkor kaphatod meg az összeget, ha a neved azonosan van írva, tehát fordítva kell regisztrálni, azaz a keresztnévhez a vezetékneved, a vezetéknévhez a keresztneved.


Én azért nem kaptam meg az összeget, mert a nevem y.x volt az utaláson, a bankszámlaszámon pedig x.y.


de nagyon kedvesek voltak a Paypay munkatársai, mert egy pár levélváltás után megértették a dolgot, és megváltoztatták a regisztrációmban rosszul megadott adatokat.

2011. júl. 31. 13:45
ok értem de le írnád hol mit nyomkodjak mert esküszöm felgyújtom a gépem:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))
6. Grácia (válaszként erre: 4. - Julie&julia)
2011. júl. 31. 13:43
1 usdt kell utalni, amit jóváírnak az egyenlegeden
5. Grácia (válaszként erre: 4. - Julie&julia)
2011. júl. 31. 13:43

Nekem hozzá van társítva az otps webkártyám, így arra különítek el pénzt és tudok paypalon fizetni.


Van lehetőség paypal egyenleg feltöltésére is (úgy emlékszem unicredit bankszámlára kell befizetni/utalni, de ez 3-4 nap mire jóváírják az egyenlegeden - legalábbis mikor elkezdtem paypalozni így volt

2011. júl. 31. 13:40
Szóval regisztráltam és meg kaptam az ellenőrző linket az e-mailomra azon vissza regiztem ez kész,egy másik oldalról kértem erre a pay pal számlámra kifizetést ami folyamatban van DE mit kell csinálnom még a pay pal számlámmal hogy az működjön ha jól érettem utalni kell neki egy összeget amit vissza utalnak stb valaki írja le nekem lépésről lépésre mint egy szőke nőnek mert teljesen belegabalyodttam:-(((((((((((
2011. júl. 31. 13:38
na írd :)
2011. júl. 31. 13:37
Írom is hogy mik a kérdéseim:-(
2011. júl. 31. 13:37
Pay pal hoz kérnék segítséget sürgőssen:-(((((((((((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook