Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Páty (Pest megye) fórum

Páty (Pest megye) (beszélgetős fórum)


2014. dec. 3. 08:25
Oké bejelőllek.
22. Ana31
2014. dec. 3. 08:01
Szia Nóra, megtaláltalak, de nem tudlak ismerősnek jelölni. Nem is látok itt ilyen opciót, még sosem találkoztam ilyennel korábban. Írtam üzit, de azt meg egyéb mappákba küldte, mivel nem vagyok veled kapcsolatban. Egy szónak is száz a vége, remélem megtalálod az üzit, és akkor jelölj be te :) szép napot addig is
2014. dec. 2. 17:24
Persze jó ötlet.facebookom vsn skype-om nincs.Mészáros Nóra néven megtalálsz a Facebookon.Majd feltöltöm ide a profilképem és könnyebben megtalálsz,elég sok ilyen nevű ember van a face-én fent.
2014. dec. 2. 14:29

Sajnálom!

Esetenként bele-bele olvasok abba a naplóba, és úgy emlékeztem, mintha valahol említette volna a település nevét, és ti kb. azokban a napokban indítottátok ezt a fórumot, azért ragadt meg az agyamban a Páty név.


No de ha azt már tudjátok, hogy mindketten ott laktok, akkor már csak elhatározás kérdése a személyes találkozó, közös program, szorosabb kapcsolat tartás... sok sikert kívánok nektek!

19. Ana31
2014. dec. 2. 13:53

Én is megnéztem a képeket, nekem sem ismerős, de simán lehet Páty. Minden esetre kedves tőled Hópihe, köszönjük.


Nessy, egyébként mi a keresztneved? Azért ledöbbentem azon, amit írtál a "kedves" itteni segítségről. Mondjuk eleve ilyen kellemetlenkedő valaki nem is értem miért reagál a hozzászóláshoz. Ebből is látszik nem vagyunk egyformák. Ha nem veszed tolakodásnak és van kedved csetelhetnénk is. Talán gördülékenyebben menne, mint itt. Nekem van skype-m, FB oldalam is. De a gmail-en is lehet csetelni. Most más nem is igen jut eszembe. Két napja nem igen akar aludni a kisfiam. Nem tudom az idő miatt van e, esetleg a fogai kínozzák...

2014. dec. 2. 12:30
Megnéztem a fotókat de nekem nem ismerős.Mondjuk attól még lehet pátyo az illető,nem ismerem annyira falut,tudom hol van a bolt és kb Ennyi a tudásom Páttyal kapcsolatban.
2014. dec. 2. 10:00
Most nézem, a napló 5474, 5475. sz. bejegyzéseinél (nov. 27.-én) vannak fotók a kis faluról, ahol a napló írója él. Ha ismerősek a képek, akkor az Páty.
16. cd806f661e (válaszként erre: 15. - 12d083b51b)
2014. dec. 2. 09:56
Köszönjük! 😊
2014. dec. 2. 08:25

Most keresem-keresem, nem találom, pedig mintha azt olvastam volna, hogy Pátyról ír, ott lakik ... "alföldi13" naplójában, vagy valamelyik hozzászólásban...

[link]


Kérdezzetek rá nála, ha valóban jól emlékszem, akkor szerintem ő egész biztosan segíteni fog nektek a beilleszkedésbe!!!

De mindentől függetlenül érdemes a naplóját olvasgatni. Nagyon szép!!!

2014. dec. 1. 18:28
Igen ezzel én is így vagyok.Elég nehezen nyitnak az ember felé.Amikor ideköltöztünk nyitottam egy fórumot mert nem találtam a játszóteret.Hát írt egy kedves itteni,hogy fogjam magam meg a gyereket járjam be a falut,ha játszóteret akarok.Pár hozzászólás után közölte velem,hogy neki esze ágában sincs segíteni.Azt hiszem abban a fórumban írták hogy az új embereket elég nehezen fogadják be az itteniek.
13. Ana31
2014. dec. 1. 15:09

Én is így voltam vele. Városban nőttem fel, sőt panelben. Nem vágytam egyáltalán családi házra. Viszont a gyerkőcök miatt döntöttünk úgy, hogy még is vállaljuk be. Kezdjünk el építkezni. Majd megtérül a "befektetés". És tényleg, ezerszer jobb. Sokkal többet vannak kint, élvezik. Ráadásul a nagy fiam nagyon fizikai beállítottságú, imád füvet nyírni, faleveleket gereblyézni...

Mi a véleményed az itteni emberekről. Azt gondoltam, hogy falun mindenki sokkal nyitottabb, BP-n kicsit mindenki idegenként viselkedett, nem nagyon nyitottak. De egyenlőre itt is ezt érzem....

12. cd806f661e (válaszként erre: 11. - Ana31)
2014. dec. 1. 14:52
Ott is albérletbe laktunk,de eladták a házat.Nagyon szerettem Bián lakni,és nehezen szoktam meg itt Pátyon,eleinte nagyon vissza szerettem volna költözni,de most már szeretek itt élni. Én falun nőttem fel,el se tudnám képzelni az életem Pesten.
11. Ana31
2014. dec. 1. 14:34

hát nem :) egyenlőre tetszik, igaz pár hónapja vagyunk itt. Nekem BP nagyon nagy és zajos volt. Jobb szeretem a nyugodt falusias környezetet. Még évekkel ezelőtt eljöttünk a férjemmel, és mutatta, hogy valamiért ő egyszer itt szeretne élni családi házban. Akkor még nem tudtam, hogy megfertőz :)

Ti miért jöttetek el Biáról? Oda hordtam pár hónapig a nagyobbik gyerkőcömet a Bébi Hotelbe :)

2014. nov. 30. 15:36
Hú akkor Nektek tényleg nem könnyű. Egyébként hogy tetszik Páty?És miért pont ide költöztetek?
2014. nov. 30. 14:19

Értem, nálunk is így volt. A nagyobbik fiam szinte azonnal, a kisebbik nehezen jött össze. Több, mint egy évig próbálkoztunk. De, mint kiderült a férjemnek lettek hormon problémái, és ezért nem sikerült teherbe esnem.


Mi sem nagyon mozdulunk ki. Csak reggel meg délután mikor visszük a nagyot oviba, meg megyünk érte. Február óta intézzük a szükséges dolgokat az építkezéshez és azóta küzdünk :) de most már látom az alagút végét.


Az viszont jó, hogy Bián vannak rokonok. Mi "egyedül" vagyunk. Szüleim Szlovákiában vannak, anyósék meg Miskolc környékén. Szóval nincs segítségünk, sokszor nehéz megoldani a mindennapi dolgainkat is, de nem panaszkodom, csak reménykedem, hogy majd változik. Csak megismerünk egy számunkra szimpi családot, barátokat szerzünk, akikre majd számíthatunk néha néha.

2014. nov. 29. 11:58
Hát a mindennapokat monotonnak érzem néha.A férjem elég sokat dolgozik.Itt Pátyon ismerőseink nincsenek,Biatorbágyon lakik anyósom is az ismerőseim is.Amyuék kocsit messze laknak,hozzájuk havi egyszer tudunk menni.Így aztán nem nagyon mozdulunk ki,csak a boltba,játszóra,meg szerdánként gyógytornára.
2014. nov. 29. 11:54
Igen itthon vagyok Olivérrel.Én szeretnénk kistestvért,de egyenlőre még nem sikerült összehozni.Igen rossz hogy nem tudunk kimozdulni,pedig Oli imád kint lenni.A dobogóra szoktunk járni a játszótérre néha.Mostanában kezdtetek építkezni?
2014. nov. 28. 13:05

Mi a CBA-hoz közel szintén albérletben. Még egy ideig, házat építünk a falu másik végén :)

Nekünk is lány nevünk volt, de mikor megtudtuk kisfiú kellett agyalni egy új néven.


Mondjuk én mindkettőnél fiút akartam, most szeretnék lányt :) meglátjuk

Ti nem terveztek majd kis testvért? Gondolom otthon vagy a kisfiaddal. Hogy telnek a napjaitok? Most, hogy eléggé lehűlt az idő már nem lehet játszóterezni sem.

2014. nov. 27. 14:06
Ó látom egy két betűnél félrenyomtam.Bocsánat :) Szokni kell még az új telefont.
2014. nov. 27. 14:05
Mi a Mézeshegyen lakunk albérletbe.Köszönöm,pedig nagy gondban voltunk a fiú névvel,mert bem colt csak lány,és eleinte úgy tudtuk,hogy kislány.De végül az Olivia átalakult Olivérré.Ti merre laktok?
2014. nov. 27. 08:59

Szia Nessy,


örülök neked. Mi BP-ről jöttünk. A nagyobbik fiam Áron, most múlt 5, ovis. A kisebbik Botond pedig 22 hónapos. Még itthon vagyok vele.


Szép név az Olivér, annak idején gondolkoztam rajta én is :)


Páty melyik részén éltek?

2014. nov. 26. 17:22
Szia!Mi május óta lakunk Pátyon,Biatorbágyról költöztünk.Nekünk egy 18 hónapos kisfiunk can,Olivér.
2014. nov. 26. 12:34

Sziasztok!


Ezt a témát vagy fórumot azért hoztam létre, hogy megismerkedjek és barátkozzak az itteni vagy környékbeli emberekkel.


Mi egy pár hónapja költöztünk ide. Van két kisfiunk és egy pocaklakónk.


Tehát várom azokat, akik szívesen beszélgetnének és barátkoznának!!!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook