Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Páty fórum

Páty (beszélgetős fórum)


10. gven (válaszként erre: 8. - Simple)
2012. jún. 4. 09:18
Aranyos vagy, de ez a fórum azért van, hogy ismerkedjünk és barátkozzunk, de azért jó lenne fórumon kivül is barátkozni valakivel mind kettőnknek szerintem, igaz nem vagyunk messze egymástól de a helyiekkel is jó lenne :)
9. gven (válaszként erre: 7. - Kukacc)
2012. jún. 4. 09:15

Igen, nekem is az a tapasztalatom, hogy ha rá köszönök valakire, úgy néznek rám mintha az űrből jöttem, a maradék aki kedves az lazán vissza köszön .


Van párom, sajna Ő szinte mindig dolgózik, mint biztonsági őr és egyben terület vezető, úgyhogy nagyon keveset van itthon, ha itthon is van akkor szegény próbál pihenni!!!


Én eddig még itthon vagyok a 3 éves kislányommal, most próbálnám elintézni neki itt az óvit, de olyan nehezen megy, hogy csak na, Pesten sokkal egyszerűbb volt:(


Itt nincsenek ismerőseim, már annak is örülök, ha egyáltalán köszönnek, meg úgye a legtöbb ember dolgózik, a másik kérdésedre a válasz sajna nincs saját lakásunk albérletben lakunk itt!

8. simple (válaszként erre: 7. - Kukacc)
2012. jún. 3. 22:24
Bocsi, de miért nem barátkozol te vele? Hisz közel vagytok egymáshoz és ezek szerint mindketten unatkoztok.
2012. jún. 3. 22:22

Gven! A rendesek vannak kevesebben, legalábbis errefelé.

Én békési lány vagyok és nálunk szokás volt mindenkinek köszönni és viszont.

Ezzel szemben itt ráköszönök valakire illedelemből, majdnem hülyének néz, nemhogy visszaköszönjön. Bár most már kezdek beilleszkedni és kezdenek megismerni, de még mindig csak a Férjem békési felesége vagyok, kevesen hívnak a nevemen :D

Nehéz itt és egyedül van nagyon az ember.

Neked nincsenek ott ismerőseid?? Egyedül vagy? Párod van? Kivel laksz ott? Saját ház? Szomszédok?

Bocs a sok kérdésért, csak próbálok gondolkodni, hol ismerkedhetnél, hogy ne légy annyira magányos :)


Jó éjt! :)

6. gven (válaszként erre: 5. - Panni58)
2012. jún. 3. 19:07

Hát igen, nem egszerű ha köszönök akkor nem fogadják, ha meg nem akkor lehet, hogy bunkónak néznek, de egy biztos, hogy állandóan néznek....persze újak vagyunk, de akkor legalább valami "Adjon Isten" vagy hasonló jó lenne!!!


Persze, azért vannak, akik egyből tök rendesek!!!:)

2012. jún. 3. 17:32
Nekünk hétvégi telkünk volt kis faházzal egy faluval egybeolvadó területen (Mézeshegy). Rendszeresen jártunk ki, nyáron hosszabb időszakokat kinn töltöttünk, gondoztuk a kertet, de a falubeliek eléggé idegennek tekintettek minket. Barátkozni azokkal tudtunk, akiknek a környéken volt telkük.
4. gven
2012. jún. 3. 14:24
Igen, nagyon nehéz barátkozni, pláne az, hogy egyáltalán befogadjanak, pedig szerintem mindenkinek jó ha van kihez szólnia, nem ?
3. gven (válaszként erre: 2. - Kukacc)
2012. jún. 3. 14:19

Szia!


Mi kb. 3 éve költöztünk fel Nyíregyházáról-Pestre és most egy pár hete pedig Pestről ide.

2012. jún. 3. 14:17

Szia!

Én Telki-Budajenőn lakok, az kb: 10percre van Pátytól :)

Honnan költöztetek oda? Nem fura? Én pestről költöztem ki, igaz, nincs messze a főváros, de néha nagyon hiányzik a nyüzsgés, itt MINDIG nagy a csend :)

Barátkozni errefelé nagyon nehéz :) Nekem sincsenek konkrétan barátaim, pedig már több, mint 1 éve lakok itt :)

1. gven
2012. jún. 3. 14:09

Sziasztok!


Ezt a témát vagy fórumot azért hoztam létre, hogy megismerkedjek és barátkozzak az itteni emberekkel.

Mi egy pár hete költöztünk ide, és eddig még nagyon jó és kellemes itt lakni, persze, mint minden új helyen az életben itt sem könnyű mindent elintézni :(, de remélem ezzel is megbirkozók!!! :)


Tehát várom azokat, akik szívesen beszélgetnének és barátkoznának!!!:)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook