Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pattog a jobb fülem...mi okozhatja? fórum

Pattog a jobb fülem...mi okozhatja? (tudásbázis kérdés)


12. ina87
2017. jún. 18. 18:06
menj el dokihoz majd ad választ a kérdésedre
2017. jún. 10. 16:35
Valoszinu a fuldugo beljebb tolta a fulzsirt,es attol volt a pattogas,h bedugult a fuled
2011. márc. 26. 13:01

Látom meghalt a fórum....

De azért megírom hátha valaki benéz,hogy bioboltban lehet kapni fülgyertyát,nekem sokat segített!!

2010. máj. 30. 01:55
Fülzsír okozza általában. Azóta már gondolom utánajártál:) Gyógyszertárban lehet kapni fülzsíroldó spray-t, és utána vizet kellene bespiccelni a fülbe. (Én már beszereztem a gyógyszertárból egy kis gumilabdában végződő szerkentyűt, amibe fel lehet szívni a vizet, és kinyomni. Ez a dolog, mármint a fülzsír felszaporodása, visszatérő.)Páromnak szoktam csinálni, kijön ilyenkor egy nagy adag fülzsír darabokban. A füldugóval egyre beljebb lehet dugni. Halláscsökkenés is lehet tőle.
2010. máj. 7. 18:13

hát akkor marha egészséges a füldugó.mi lett volna ha egész éjszaka benne van?


egyébként félre értés ne essék nem panaszkodni jöttem csak kíváncsi vagyok hogy akik hasonló cipőben jártak mit csináltak.

7. zebracsikó (válaszként erre: 2. - B72bf01933)
2010. máj. 7. 17:05

szerintem NE menj dokihoz,

csak itt se panaszkodj :)))


a helyedben vennék egy kis váladékoldót, mondjuk ACC-t a patikában vagy sima patikai köptetőt, mert a füldugó miatt nem tudott szellőzni afüled és lerakódhatott váladék itt-ott, s ezek a nyákoldók feloldhatják

6. zebracsikó (válaszként erre: 4. - 04e95f637a)
2010. máj. 7. 17:02
fül orr gégészhez mennék a helyedben, lehet, hogy váladék van a belső füledben vagy kis gyulladás a fülkürtben
2010. máj. 7. 16:41

Ilyen velem is volt, de akkor volt a legzavaróbb, amikor rágtam. Mai napig nem tudom mi volt az oka, úgyhogy érdekel most ez a téma, hátha kiderül.


Amúgy nekem kb. 1 hónapos időszak volt, szünetekkel.

2010. máj. 7. 16:32
nekem be totál be van dugulva,2 hete! :(
2010. máj. 7. 16:27
király :) és hogy kapod el? :))
2010. máj. 7. 16:26

Pár hete a hajnali zajok miatt vettem füldugót,használtam egy darabig de azt vettem észre hogy azóta a jobb fülem pattog,illetve olyan hangot hallok mint amikor emelkedőn vagy lejtőn ki vagy bedugul a fül.Ezt a füldugó okozhatta,ha igen mi a fenét csináljak hogy elmúljon?

Aki azt írná hogy menjek dokihoz az ne is írjon...köszi!

2010. máj. 7. 16:25
Pattog a jobb fülem...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook