Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pattanásos, persegéses fenék, hátsócomb, van rá csodaszer? fórum

Pattanásos, persegéses fenék, hátsócomb, van rá csodaszer? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 14. 09:24

És kemény, hogy soha egyetlen egy fórumon sem, sehol nem olvastam hogy a problémára a lóbalzsamot tanácsolták volna. Teljesen véletlenül kentem magamra, mert megvettük poénból, hogy csípős krém, na milyen lehet... Aztán felkenegettem magamra, és akkor nem tudtam eldönteni, hogy hirtelen mitől múltak el a problémáim, azt hittem valami mástól. Aztán nem használtam a lóbalzsamot..., és most megint bekentem vele, és láttam, hogy ettől múlik el és most már ez tudatosult bennem végre. :)

Megvan a megoldás. :)

2013. ápr. 14. 09:24

Na bemásolom ide, mert már az egyik kérdéshez leírtam.

Sziasztok!

Én rengeteg termék kipróbáltam, és rengeteg kínszenvedés után rátaláltam a lóbalzsamra. Eddig még csak a chiliset (pirosat) használtam és már egy nap után látszik a változás! Arról nem beszélve hogy nagyon olcsó is. Én 390 Ft-ért vettem (390 Ft-os Eurós bolt). Most már tiszta puhi a bőröm, és sehol semmi nem látszik!!! Én nagyon remélem, hogy segíteni tudtam másoknak is!!! :)Hihetetlenül boldog vagyok! :)))

Ezt írják egyébként a lóbalzsamról:


"Felfekvések hámsérülések

A „nyomáspontokon” alakulnak ki, fertőződnek, a szövetek nekrotizálódnak, a keringés megszűnik – fájdalomfokozódás mellett.

A Kék kenőcs hatása: felületi fertőtlenítés, sebfeltisztítás, keringés javítása, fájdalom megszüntetése. Szövet- és hámképződés elindítása. A nyomáspontokon lévő sebek is begyógyulnak, annak ellenére, hogy a beteg rajta fekszik.


Egyéb hámsérülések

Minden hámfosztott felületre használható a Kék kenőcs, a gyógyulási folyamat a fenti sémák szerint zajlik.

Kisebb horzsolások esetén a gyógyulási idő egy nap. Szétvált, fertőződött műtéti sebeket is képes sipolymentesen megszüntetni.

A Kék kenőcs hatásai

Általánosan

Égési sérülésekre és hámfosztott felületekre alkalmazható. Jellemzője, hogy a var és a pörk képződését gátolja, így megkíméli a szervezetet a felesleges energia- és anyagfelhasználástól. Ennek következtében a gyógyulási folyamat és idő jelentősen rövidül. Nagyobb kiterjedésű égéseknél nem kell felszabadító műtéteket végezni.

Sima felület, az eredetihez hasonló minőségű és rugalmasságú bőrtakarót képez. Helyi hatásként minden esetben fájdalomcsillapítás és erős helyi keringés kialakulása figyelhető meg. Használata egyszerű, nem igényel előzetes fertőtlenítést –elvégzi maga a kenőcs-, az elhalt szöveteket leválasztja. Részletes hatásismertetés a különböző felhasználási területeknél is lesz."

És mivel jó a vérkeringésre, ezért gondolom kiváló a narancsbőrre is.

A chilistől kipirosodik a bőröd, és ég, viszket, de nem kell tőle megijedni, ez természetes. De azért figyeljétek meg, hogy van-e ezen kívül allergiás reakció, és csak akkor használjátok.

13. Andy03
2010. aug. 15. 13:36

Állítólag a sok tejterméktől is lehet! Csökkenteni kell a tejtermékek fogyasztását!

Sokat eszel belőlük?

2010. aug. 15. 06:40
Körömvirág kenőcs.
2010. aug. 13. 16:04

Ja, ha nem csak nyáron, akkor nem is meleg kiütés.

akkor bőrgyógyászati téma.

2010. aug. 12. 19:10
Sajnos nem mindegyik melegkiütés. Van olyan amit nem a meleg okoz, valamelyik nap volt róla szó a tv-ben,ahol azt mondták, hogy a patikákban készítenek krémet ehhez a bőrbetegséghez, de sajna nem jegyeztem meg a nevét pedig engem is érint. És nem csak nyáron
2010. aug. 12. 18:49
Józan paraszti ész! Meleg kiütés, sajnos hajlam esetén előjön aztán a meleg megszűntével elmúlik.
2010. aug. 12. 17:24
Naponta többszöri zuhany vagy nedves áttörlés, babatörlőkendővel, mint a babáknál is segíthet, lehet ott nagyon izzadsz ha sokat üldögélsz nem megfelelően szellőző öltözékben. A test a bőrön át is méregtelenít, ha esetleg van túlsúlyod is... akkor vigyázz a narancsbőrellenes szerekből mit kensz, van amelyik allergizálhat.
7. Montelino (válaszként erre: 1. - Monácska30)
2010. aug. 12. 17:21
Lehetőleg pamut dolgokat viselj....... ha szőrtelenítesz lehet a szőrtüsző gyullad be és attól néz ki pattanásosnak. Aloe géllel vagy körömvirágkrémmel bekenheted.
2010. aug. 12. 16:57
Ilcsi fekete szappan.
2010. aug. 12. 16:31
Melegviz-szappan. En nem probältam meg, de ällitolag csodäkra kepes.
2010. aug. 12. 15:43
Bőrradír, és csak pamut öltözékek, semmi műszálas
2010. aug. 12. 15:33
állítólag a búzacsíraolaj is jó rá...
2010. aug. 12. 15:31
Én kozmetikus létemre sem tudok rá olyat ami végleg megszünteti,mindig vissza jön,lehet bőrradírozni kezelni de teljesen nem múlik el!:(
2010. aug. 12. 15:25
Pattanásos, persegéses fenék, hátsócomb, van rá csodaszer? valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook