Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pattanások helye fórum

Pattanások helye (beszélgetős fórum)


14. Ailen Zia (válaszként erre: 12. - C064fd71b1)
2012. febr. 16. 21:34
Élesztő mondjuk egy fél kocka bőven elég az egész arcodra és csak annyi kefírt teszek bele, hogy kenhető legyen. Nem jó ha túl folyós. :) De kefír helyett tehetsz bele citromlevet is.
13. c064fd71b1 (válaszként erre: 9. - Egri maja)
2012. febr. 15. 21:40
Megmondták már, hogy hormonális, tisztában vagyok vele, megyek is nem sokára kivizsgálásra, csak mégis valami kencefice érdekelne ami halványítja őket. Nagyon zavarnak... :((( 24 leszek...már nem pubertáskori, és megkeserítik az életem. :(
12. c064fd71b1 (válaszként erre: 11. - Ailen Zia)
2012. febr. 15. 21:38
És milyen arányban kevered? Kipróbálom! :) Köszi
11. Ailen Zia (válaszként erre: 1. - C064fd71b1)
2012. febr. 15. 11:35
Éppen ezzel küzdök én is, de végre látok javulást. Kend az arcod be élesztővel. Élesztő kis kefírrel vagy tejföllel összekeverve. Nekem halványodik tőle és csak ritkábban jönnek elő újabb pattanások. Óvatosan kell kinyomni, különben nagyon meglátszanak. Most már nagyon ügyelek rá, hogy szépen kezeljem le. Régebben drasztikusabb voltam, sajnos meg is látszik itt ott. A kenceficék nem hoztak nagy javulást viszont az élesztő csodákat tett komolyan. Próbáld ki!
2012. febr. 15. 11:21
AHA kezelés szerintem javítana rajta, persze nem látom a bőröd és valóban szakembernek kellene, hogy megnézze először.
2012. febr. 10. 17:43

Sziasztok!

Az amiről Cycuuu irt,az aknék után maradó piros foltokat sejtes beszűrődésnek hivják.Azt jelenti,h vagy rosszul tisztitod ki az aknéidat vagy éppenséggel nincs is kitisztitva és a tartalma a szövetekbe ürül,ahelyett,h a bőr felszinére ürülne.

Igazából a belső okát kellene megtudnod,h mi okozza a pattanásaidat,mert gondolom már nem vagy pubertás korú.Szóval vagy hormonális vagy belső szerv rendszer okozta kozmetikai hibáről van szó.Utána szépen elmúlnának azoka piros foltok.Próbáld meg aloe verával nyugtatni a bőrödet,esetleg ichtyol zselével és ha van rá lehetőséged használj bioptron lámpát.

Szerintem keres fel egy profi kozmetikust,aki nem csak lehúzni akar és megtudja neked mondani,h mi okozhatja a problémát nálad.

Ha fogalma sincs a bőrdiagnosztikáról és ránézésre nem tudja megmondani,h azok a helyek ahol pattanásaid vannak,milyen problémára utalnak(pl:emésztés,étel allergia,epe,máj vagy hormonális probléma),akkor keres másikat.

Remélem tudtam segiteni.Sok sikert!:)

Üdv:Maja

8. simple (válaszként erre: 7. - Db78bacc4f)
2012. febr. 10. 16:00
Próbáltam, nekem az semmit nem ért, még rosszabb lett tőle a bőröm, mint volt, és egy vagyont fizettem érte.
2012. febr. 10. 15:58
Mikrodermabráziós kezelés.
6. Noncsi18 (válaszként erre: 4. - C064fd71b1)
2012. febr. 9. 00:17
Alapozo :)))
5. c064fd71b1 (válaszként erre: 3. - Cb82b220ce)
2012. febr. 8. 17:37
Köszi! Ezt lehet kipróbálom! :)
2012. febr. 8. 17:36
igen a pattanásokra már tláltam megfelelő szert, csak a régiek helye..az zavar... a pirossság...nincs ott már pattanás, csak piros foltok...és nagyon zavar... valami olyan kellene ami elhalványítja őket , de azért köszi a tippet! :)
3. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - C064fd71b1)
2012. febr. 8. 17:35
Nekem a Sudocrem vált be.
2012. febr. 8. 17:28

csak egy tipp nekem bevált...

kamillás krém és sima baba hintőpór és ezeket leszárítja...

2012. febr. 8. 17:26
Sziasztok! Tudtok valami csodaszert , krémet vagy valamit ajánlani, ami eltűnteti a pattanások helyeit? ... meglátszódnak az arcomon, hogy hol volt ak a pattik..piros kis foltok maradnak, és nagyon zavar mivel nem túl barna az arcbőrőm. Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook