Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pattanások felnőttkorban fórum

Pattanások felnőttkorban (beszélgetős fórum)


2020. máj. 7. 20:27
Szerintem a bőrápolással a mitesszerek képződését kell megakadályozni. Kell egy tuti arctisztító vagy hámlasztó. Utána meg egy jó krém. Nekem bevált a BcomBIO matt hidratáló fluidja. Azt ígérte hogy gátolja a mitesszer képződést, és be is vált. Organikus a termék, nem fog irritálni.
2020. máj. 6. 04:46
Nekem is van, igy kozel a negyvenhez. :D Erdekes, tinikoromban meg egy se volt. Nekem akkor jon ki hogy ha tobb nap egymas utan keveset alszom.
2020. máj. 6. 00:52
Nekem szinten tejtermektol jottek elo. Amiota mentesen etkezek, teljesen letisztult az arcom
2020. máj. 5. 15:00

Én elhagytam a tehéntej fogyaztását, nem mondom hogy tuti attól, de nincsenek már azok a nagy, gyulladt udvaros pattanások a fejemen.

Ami nekem még bevált az a La Roche Posay-tól az Effaclar termékek. Arclemosót használok este, az Effaclar duo plus krémet reggel és este.

Egész tűrhetö a fejem így.

Hallottam már olyat is, aki fogamzásgátlót is kifejezetten a pattanásai miatt szed.

Tényleg sokféle megoldás létezik és a táplálkozás sem utolsó szempont.

2020. máj. 5. 14:15

Itt már volt egy csomó vélemény és segítség felsorolva:

[link]

2020. máj. 5. 13:48

Igen, valóban egy bőrgyógyász lenne talán a legjobb megoldás, bár most ezt kissé nehézkes kivitelezni a jelenlegi helyzetben /koronavírus/.

De szerintem a különféle kozmetikai szerek sem rosszak, csak nem biztos, hogy mindjárt az első hatni fog, mivel eléggé egyénfüggő, hogy kinek hogyan reagálnak a pattanásai ezekre a szerekre.

Nekem is sajnos elég sok pattanásom van rendszeresen, főleg az orromon, és már sokféle szert kipróbáltam több-kevesebb sikerrel.

Amik viszont hatottak nálam, az pl. az Aknesol /bár ezek az újabb változatai talán már nem annyira hatásosak, mint a régi Aknesol/, a Vermix Forte szárítókeverék, csak ez meg állítólag lassan kivonásra kerül a piacról, alig kapni már a boltokban, webshopokban. A Dermofil pasztát sokan dícsérik, de nekem nem igazán vált be, ill. amit még szintén sokan dícsérnek, az a Lady Stella Tiniderm Pattanás Stop Gél, bár ezt még nem próbáltam.

Jelenleg a Tulasi pattanás elleni krémet használom, ez is elég jó.

De mondom nem lehet tudni, hogy neked melyik válna be, sajnos lehet végig kell próbálni őket, és akkor derül csak ki, hogy melyik a leghatásosabb a számodra.

Eddig mit használtál amúgy?

Vagy csak mostanában jöttek ki nálad ezek a pattik?

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 5. 12:10

Bőrgyògyàsz?

Egyből megoldanà a problèmàd.Az hogy mindenfèle sz*rt tesztelsz,lehet csak rontol a helyzeten...

2020. máj. 5. 10:26
Nagyon csúnya pattanásaim jöttek ki,aknék,de rengeteg az állam körül főleg,meg az arcomon is pár darab,tudnátok kozmetikumot ajánlani ami eltüntetné,vagy leszárítaná,valamikor viszketnek is sajnos.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook