Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pattanás utáni hegeket milyen készítménnyel lehet eltüntetni? fórum

Pattanás utáni hegeket milyen készítménnyel lehet eltüntetni? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 17. 21:44
Körömvirág krémet tegyél rá, ragaszd le gézzel vagy valami kötszerrel, hogy ne kend össze a párnát meg mindent, és hagyd fenn egész éjjelre. Nekem csodákat tett mind a pattanásokkal mint a hegekkel,amik utána maradtak.
7. timycat (válaszként erre: 5. - Adry1992)
2012. dec. 16. 23:16
műűtét utánra szerintem a Cicaplast gyenge, de pattanás-heggre, apró varrokra, karcolásra, karmolásra, kirepedezésre tök jó
2012. dec. 16. 23:15
Cicaplast -már a neve is tök jó- hámosító krém
2012. dec. 16. 21:37
A hátamra kellene. És tudom, hogy vannak ilyen gyógyszertári krémek, mótét utáni hegere is azokat írják pl, ezekre lennék kiváncsi elsősorban.
2012. dec. 16. 20:33

A hegek soha nem fognak maradéktalanul eltűnni,de halványítani lehet.

Mikrodermabrázió: olvass utána,ez egy kozmetikai eljárás,és sokat segíthet.

2012. dec. 16. 19:39

csoda szerek helyett képezzétek tovább magatokat TÁPLÁLKOZÁS terén, mert a pattanás reakció az elfogyasztott étel "minősitése"

addig is én tiszta viz ivást napi 2 litert óránként 1-1 pohárt innék, este egy kamilla teát

vagy csalán teát, fürdés zuhanyzás után

hélia d 200 gr krémből ehy kanálnyit egy tiszta tégelybe és ebbe egy negyed citromnyi lét citromból

belenyomni, majd a tégelyt bezárva jól összerázni, és ebből testábolóból használni.


magatoknak kell megfigyelni, hogy amit eszel milyen hatással van rátok.


ami okozza azt egy pár hónapig érdemes kerülni.


a vntv- net tv-ben sok hasznos egészséggel foglalkozó videó látható, dr Bakanek György youtobe-n....

2. ffda657edd (válaszként erre: 1. - Adry1992)
2012. dec. 16. 19:30

Szia!

Ez engem is érdekelne, nekem az arcomon marad midig olyan. Úgy olvastam valahol nem rég, hogy a teafa olaj jó rá. Majd veszek én is, kíváncsi vagyok rá.

2012. dec. 16. 18:54
Olvastam már többféle hegeltüntető, -halványító krémről, amiket gyógyszertárakban lehet venni. Nekem a pattanások utáni hegek eltüntetéséhez kellene a hátamra, nem olyan mély hegek, egy sima hámlasztó, hegekre való krémet keresnék. Szerintetek melyik a legjobb készítmény ezen a téren?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook