Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pataki Gergely mellplasztika fórum

Pataki Gergely mellplasztika (beszélgetős fórum)


19. Krisztin :-) (válaszként erre: 10. - Szijamijau)
2020. jún. 21. 11:36

Szia

Elküdenéd nekem az előtte utána képeket,minden beavatkozásról amit ő.végzett ? :-)

2019. jan. 9. 19:47
Sziasztok! Én jövő hét szerdán (január 16.) megyek hozzá műtétre. Eredetileg saját testzsíros feltöltést szerettem volna, és ezt is lelkiismeretesen átbeszéltük. Végül azonban az implantátum mellett döntöttem, mert biztosabb a végeredmény. Sokat kellett rá várni, tavasszal jelentkeztem be, júliusban volt az első konzi, és a héten a műtét előtti. Lelkiismeretes, és tetszik, hogy annyi karitatív dologban benne van. Várok azóta friss tapasztalatokat és én is írok majd ha túl leszek a műtéten.
17. Bizsu001 (válaszként erre: 8. - Annie86)
2018. szept. 13. 18:44
Én tavaly decemberben jelentkeztem és most augusztus végén kaptam konzultációra időpontot. Mehettem volna 2 héttel előbb is de a munkám miatt sajnos nemtudtam. Azt kell mondanom megéri a várakozást. Október 3-án fognak műteni. Teljesen megbízom Pataki doktorban.
16. adel_k
2018. szept. 12. 16:03
Sziasztok! Engem 3hónapja műtött Pataki doktor úr. Februárban befejeztem a szoptatást és áprilisban már eldöntöttem, hogy ez így nem maradhat :) Az asszisztens Kriszta nagyon kedves és informatív volt, de közölte, hogy várólistára tud felvenni. Kitöltöttem az adatlapot, majd napokon belül hívott, hogy egy ugyanilyen problémával rendelkező páciens megbetegedett, így várnak konzultációra már aznap. Sajnos a szoptatás befejezésének nem túl távoli időpontja miatt végül akkor nem került sor a műtétre, de két hónapon belül szorítottak nekem helyet. Hozzáteszem, hogy hónapokat is vártam volna, mert más szintén jó hírnevű sebész klasszik külső mellfelvarrást javasolt, (én ettől tartottam, mert utálom a hegeket) egyedül ő az aki megfelelő szaktudásával megoldotta speciális implantátummal és belső nagyon komoly mellfelvarrással. Így egy pici rövid hegem van a mellek alatt. Az eredmény tökéletes lett!!! A méret, a forma és mindaz, ahogy végigkísért a műtét előtt-után...
15. szijamijau (válaszként erre: 14. - Simple)
2018. szept. 10. 11:49
nem lett volna értelme magában, mert nem lett volna szép az eredmény. Ő csinál sima felvarrást is, egy konzultáción mindenre választ kapsz tőle
14. simple (válaszként erre: 13. - Szijamijau)
2018. szept. 6. 16:01
Jó ezt értem, de akkor ezek szerint sima felvarrást nem csinálta volna meg?
13. szijamijau (válaszként erre: 12. - Simple)
2018. szept. 6. 15:59
Úgy értettem, hogy eltűnt belőle a mirigyállomány, nem telten lògott, hanem szinte üresen:)
12. simple (válaszként erre: 10. - Szijamijau)
2018. szept. 6. 14:58
Azt hogy érted, hogy "kell" bele az implant? Ha ott leszek, én is fel szeretném majd varratni, és pont Pataki urat néztem ki magamnak, hozzá mennék majd. De implantátumot semmiképpen sem szeretnék.
2018. szept. 6. 12:45
egyébként az, hogy ekkora a várólista nála, azt jelzi, hogy mennyire jó, akkor is, ha drágábban dolgozik, mint a többség
10. szijamijau (válaszként erre: 4. - StellaMarina)
2018. szept. 6. 12:41
Sziasztok, engem ő műtött, vannak fent képeim, én azóta is hozzá járok, imádom. én eredetileg csak mellfelvarrást akartam, a konzin kiderült, hogy az ok, de hiába lesz feljebb, kell az implant, mert nincs benne anyag, ha viszont kell, akkor a mell alatti implant vágásból (tehát belülről, külső heg nélkül!!!) fel tudja varrni, na itt tudtam, hogy a legjobb helyre kerültem. van fent képem botox-hyal injekcióról is tőle, Pataki egy művész, bátorítok mindenkit!!! mások árait nem tudom most, nekem az alapár 1,2M volt, a fellvarrás 200e. Amikor megmondta, mekkora implant kell az én alkatomra, felsikítottam (445 cc, magas vagyok, sportolok, van vállam na), és neki lett igaza, mert ugyanakkora a melltartóméretem, csak jobban kitöltöm.
2018. szept. 3. 17:24
Sziasztok! Nekem jövő szerdán lesz nála a műtétem! :)
2018. aug. 29. 00:40
Sziasztok! Én is várólistán vagyok nála konzultációra. Sajnos én csak hétfő óta, úgyhogy nem hangzik túl biztatóan, hogy van itt olyan is, aki már január óta és még semmi. :( Nekem egy barátnőmet ő műtötte és nagyon elégedett vele. Várom én is az élménybeszámolókat és szóljatok, ha valaki sorra kerül a várólistáról. :)
7. Szundimadárka (válaszként erre: 4. - StellaMarina)
2018. júl. 27. 07:28

A konzultációra is várólista van? Huhh, az durva...

És B variációként melyik orvos jöhet szóba nektek?

2018. júl. 12. 12:31

Sziasztok.


Az alapár 7 jegyű-vel kezdődik nála.Én január óta vagyok váró listán sajnos.

Máshol egy kicsit alatta vannak az árak nem sokkal.

5. StellaMarina (válaszként erre: 3. - Bikergirl2)
2018. júl. 10. 14:05
Mennyivel drágább más budapesti orvosnál?
4. StellaMarina (válaszként erre: 1. - Termeszetesenszik)
2018. júl. 10. 14:05
Szia! Én is hamar az esélyesek listájára tettem őt a beavatkozásaim elvégzéséhez, de nem látok referenciákat, nem találok valódi élménybeszámolókat. Úgy tudom drágább, mint mások, de hogy mennyivel, azt nem tudom. Varakozó listán vagyok a konzultációra, nagyon nem egyszerű bekerülni hozzá.
2018. jún. 27. 22:16
Sziasztok! Én is hozzá fogok menni, januárban lesz a műtét. Már voltam nála konzin, nagyon lelkiismeretesen végigbeszéltünk mindent. Lehet, hogy drága, de ez egy tizenöt évre szóló döntés, és szerintem ő olyan orvos, akire nyugodtan rábízhatom magam. Fontos számomra, hogy emberileg is szimpatikus.
2. Szundimadárka (válaszként erre: 1. - Termeszetesenszik)
2018. jún. 19. 07:09

Szia!

Én is őt “néztem ki”, de úgy olvastam hogy horror áron dolgozik (1,2-1,9 millió). Ennyim valószínűleg nem lesz rá. ☹️ 3 gyerek szoptatása után szeretném én is megcsináltatni, egyelőre a tervezgetés-tájékozódás fázisában vagyok.

2018. jún. 17. 01:33
Sziasztok, szeretném megnagyobbittatni a mellemet, emrt 3 évig szoptattam a kisfiamat, azt hallottam, hogy Dr. Pataki Gergő szivvel lélekkel dolgozik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook