Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pasik, ŐSZINTÉN!! fórum

Pasik, ŐSZINTÉN!! (beszélgetős fórum)


1 2
45. survivor3 (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2010. jan. 7. 08:35

Egy nő megismerése elsősorban nem a bőrének a vizsgálatával kezdődik. A "szűrővizsgálatra" csak később kerül sor...

Az újságok címlapjain Photoshop-al "megdolgoztatott" hölgyek vannak.

A férfinak többségének nem biztos, hogy egy címlapos felvétel miatt kell egy nő.

Címlapos felvételeket én is készítek élelmiszerekről. Próbálom a legszebb, legtökéletesebb terméket fotózni, de sokszor még a legszebb almán is kell pirosítani. (Itt tenném hozzá, hogy az íze pocsék volt)

Elgondolkodtató, de elfogadott, hogy emberekről készült felvételeket (férfiakról is) nagy részletességgel próbálják tökéletesíteni.

44. 845c23b57b (válaszként erre: 35. - Régiember)
2009. júl. 6. 17:20

Nagyon jó!!!És milyen igaz....

Tuti,hogy 40 fölött az 1.működik:nem érzelem,

nem értelem,

hanem a naciban bizsereg.

Jó,ha van hozzá partner is.

43. ec63a7fc29 (válaszként erre: 35. - Régiember)
2008. nov. 22. 11:57

S miért akarnak a férfiak jó havert? Vele általában nem jut el a gondolatáig sem, hogy de meg...


Velük mi van?

Aztán meg a házasságukban pont ezt szokták a feleségből hiányolni... Nem?

42. 560bad1f8f (válaszként erre: 36. - Régiember)
2008. máj. 11. 16:32
régiember: Jómagam is inkább vagyok "jó feleség" alapanyag, mint egy "debasz" címlapsztár... Persze ezek mellett azért fontos az is, hogy a párom igenis kívánjon és hogy meg tudjak neki adni mindent, amire csak vágyik... Amit lehet, hogy egy ilyen szupermodell típus nem is tudna neki megadni! :D
41. 560bad1f8f (válaszként erre: 39. - 1e958693ca)
2008. máj. 11. 16:30
vaktyúk: mondasz valamit! És szerintem is nagyon jól látod a helyzetet! Én is azt tapasztalom, hogy amilyen én vagyok, olyan velem Ő is. Ha zsörtölődök, vagy valamiért feszült vagyok, akkor Ő se lesz nyugodtabb, sőt! Nem igazodik ki rajtam és ezzel csak plussz feszültséget generálok. Jó, néha azért kell egy "jót" veszekedni, mert isteni dolog utána a békülés, de ha egyfolytában járatom az agyam a dolgain, akkor az neki azért nem jó, mert azt érzi, hogy nem bízok benne, nekem meg pláne nem jó, mert elkezdek kombinálni. Ellenben, amikor vidám vagyok, nyitott és érdeklődő, akkor nagyon kellemes az együtt töltött idő: önfeledt nevetgélés, és a jóízű hosszú beszélgetések... Sokkal jobb egy ilyen este után álomra szenderülni mellette!
40. sandee (válaszként erre: 39. - 1e958693ca)
2008. máj. 9. 19:26

sztem te egy nagyon okos nő vagy:)

tényleg!! van mit megfogadnom abból amit írtál!

mi is 8 éve vagyunk együtt. és szegényt én azzal kergetem az őrületbe hogy magammal nem vagyok megelégedve és ennek gyakran hangot is adok. a többiben abszolút olyan vagyok mint Te... de a külsőmmel nem bírok kibékülni. Ami nem lenne baj, csak ne mondanám állandóan. de olyan nehéz megállni :)

39. 1e958693ca (válaszként erre: 35. - Régiember)
2008. máj. 9. 17:29
Annyira igazad van. Most így ha megfigyelem a pasikat, tényleg így kategorizálnak. Még a jó haver és de meg... között vannak átfedések, de tényleg így van. A párommal 8 éve vagyunk együtt. Sokáig nem hittem a horoszkópoknak, de aztán egyszer elolvastam a Vízöntőt- a párom az- és rá illette minden. lehet hogy nemcsak a Vízöntőkre, hanem az össze pasira? A szabadságvágy. Hogy ne akarjam mindig tudni hol van és mit csinál, mire gondol, miért arra gondol...stb. Azt hiszem, egy nő az állandó féltékenykedéssel tudja elszúrni a kacsolatot.Nem hiszem, hogy egy pasit csak a csinos kinézettel, a szépséggel lehet megfogni. Azzal is, de tartósan nem CSAK azzal. Persze sok feldat van, vidámnak kell lenni és okosnak, nem zsémbesnek, igényesnek, csinosnak is, de talán a legfontosabb a nyugalom. Mondom, én így látom. Ha este hazajön a munkából jó vacsorával, érdeklődve várom, ha akarja elmondja, mi történt, ha nem , akkor nem faggatom. Hadd legyenek apró titkai.nem idegesÍtem fel apró hülyeségekkel. Én már nem vagyok szép, sem csinos (100 kg+ narancsbőr, visszerek mindenütt, most 4 hónapja szültem, majd ha a baba nem szopik, elkezdek valami szépítő fogyó és egyéb kúrát), mégsem keresi máshol a boldogságot.Szóval nem tudom, helyesen gondolkozom-e, de hagyok úgymond neki is teret egy kis magánéletre, és sosem féltékenykedem. Lehet, hogy aztán én fogom kapni a legnagyobb pofáraesést, nem tudom. Nem volt túl sok komoly kapcsolatom.Most szóljál hozzá!
38. sandee (válaszként erre: 36. - Régiember)
2008. máj. 9. 16:37
a kettő között azért van egy egészséges átmenet... nem?? a legtöbb nő (ha szólhatok a nevükben) jó feleség szeretne lenni, akit a férje szépnek és kívánatosnak tart és egyben a legjobb barátjának is.... szval ezért is olyan nehéz nőnek lenni... annyi mindennek kell megfelelni :)
37. sandee (válaszként erre: 34. - 560bad1f8f)
2008. máj. 9. 16:34
igen. vki miatt felrúgtam az egész életemet, mert elhittem hogy engem akar. hát nem így lett. egyszer csak eltűnt és én nem tudom az okát. úgy érzem hogy ezt nem érdemeltem meg.
36. régiember (válaszként erre: 35. - Régiember)
2008. máj. 8. 12:03
Ha Nő lennék, jó feleség szeretnék lenni, nem pedig címlapsztár, akit mindenki meg akar dugni...
35. régiember (válaszként erre: 29. - Sandee)
2008. máj. 8. 11:59

Ahogy eltelt az e röpke 40 évem - bár nem okos dolog kategorizálni, de sokszor jó iránymutató lehet, hogy felismerjük a banális hülyeségeket - háromféle nővel találkoztam:

1. megdugnám

2. jó haver

3. feleségül veszem


A 3 típus elég esszenciálisan felismerhető számomra.

De bevallom, 20 évesen azt akartam feleségül venni, akit jól megdugnék, és nem értettem, miért nem akar haverkodni velem :))))

2008. máj. 8. 10:17
Sandee: Mi a baj? Csalódtál? :(
33. sandee
2008. máj. 7. 20:48
nem mindig :(
2008. máj. 7. 16:57
A szerelem is egy börtön, ha azt vesszük :)) Jó dolog a rabja lenni! :)))
2008. máj. 6. 22:53
Szia!Ne hari csak szerintem elirtad"IGENIS LÉTEZIK ÉLETFOGYTIGLAN TARTÓ SZERELEM" életfogytiglan a börtönben van :)
30. sandee
2008. máj. 6. 22:31
tudok ám helyesen írni, csak elragadott a hév :)
29. sandee (válaszként erre: 23. - Régiember)
2008. máj. 6. 22:26
fúúú... ez egy nagyon tanulságos történet, és hihetetlen mennyire igaz!külön köszönet érte,h elemesélted!nekem is van egy "ismerősöm" akit meglepett hogy jól érezte magát a társaságomban. mire én megkérdeztem, hogy miért is lepte ez meg? a válasz a volt, hogy hát azért mert ő a vékony lányokat szereti.akkor nagyon felháborodtam, és rosszul esett.de tényleg, most olvasva eszt a sztorit,belegondolok: Ő most 30 éves és túl van nemtudom hány ilyen-olyan kapcsolaton, de nincsen fix bnője!!!talán ezért...?!?!
2008. máj. 5. 23:09
Nézd meg a lépemet. Ő készítette a telefonjával, mikor én mélyen aludtam. Komolyan nem tudom. Ha nem szeretne, nem csinálna ilyeneket...
27. 560bad1f8f (válaszként erre: 26. - Zsuzsa88)
2008. máj. 5. 13:47

Zsuzsa: Szerintem nem lesz nálatok nagy gond, kisebb összezördülések meg vannak minden kapcsolatban! Nem minden férfi vágyik ám változatosságra, van aki maximálisan elégedett azzal, ami van neki és biztos benne, hogy jobbat keresve se találhat! Szerintem a Te párod is így állhat a kérdéshez.


A szépség relatív dolog. Ami neked szép, lehet, hogy nekem, vagy a párodnak, vagy más embernek nem, vagy ami neked nem szép, lehet, hogy másnak az! A párodnak biztos nem szebbek azok a csajok ott lent a buliban, hisz Te vagy neki és Te, a magad természetes módján sokkal többet jelentesz neki, mint akármelyik bulis csaj kiszolizva.


Ha kicsit is bántja, hogy Te is megnézhetsz másokat és Téged is megnéznek mások, akkor az azt jelenti, hogy szeret. Márpedig ha szeret, nincs félnivalód!


A nyári alakformáláshoz nagy kitartást és kéz-lábtörést kívánok! Benne vagyok én is, ezerrel! A kilókat ne is nézd, inkább a centiket és a ruhákat figyelgesd magadon! Én kondizok egy hónapja, 8 kilót híztam, és mégis karcsúbb vagyok és feszesebb! ;)

26. Zsuzsa88 (válaszként erre: 25. - 560bad1f8f)
2008. máj. 5. 12:40

Mostanában kezdek egyre magabiztosabb lenni... Pici Szivem ugyanis hízik. Elég szép pocija van már. És elégedetlen önmagával, mert szerinte kövér, és túl szőrös. Mondjuk a feneke tényleg lehetne picit csupaszabb, de sebaj, lényeg, hogy a háta azért nem szőrös... :D


Tehát mostanában kezdem érezni rajta azt, hogy hoppá, én is megnézhetek nála jobb pasikat. Ami neki sz*rul esik, dehát nekem is elég izé, mikor kézenfogva sétálunk, és elhalad előtte egy jó popsi, és néha majd' kiesik a szeme... Mostanában edzek is, nem csak a bőrömmel foglalkozom. Szeretnék bomba alakot nyárra... És bár ami a kilókat illeti, stagnálok, de a centik lassan, de biztosan mennek le. És engem is egyre többen megnéznek, ami őt szintén rosszul érinti. Ezért érzem egy kicsit azt, hogy most jobban értékel, mint valaha.


Amit írtál a megcsalásról: igen, énis attól tartok, hogy előbb-utóbb egy kis változatosság kell majd neki... Mindent megadok neki, nem lehet panasza. Nem nyafogok neki, nem hisztizek, bulizni is elmehet egyedül, tehát megvan a maga szabadsága. Amikor tengeren voltunk, még én mutogattam neki a jó nőciket. Hagytam, hogy legeltesse a szemét a kidobott cickókon és popsikon, nem paráztam. Megbeszéltük, hogy "az étlapot megnézheted bárhol, de enni csak otthon szabad!". És a szexuális életünk is fantasztikus. Nálam nincs olyan, hogy nincs kedvem... :D Haverokkal beszélgettünk erről, mind szeretne olyan barátnőt, mint amilyen én vagyok... Tehát ilyen téren szerintem nincs gond. De ha változatosság kell neki, na, akkor bajban leszek. Nem szeretném elárulni, hol élek..., de itt ezerszer jobb nők vannak, mint bárhol máshol. Azt mondják, a magyar nők a legszebbek. Ha eljönnánek ide, és elmennének egy tök egyszerű helyre, egy tök átlagos bulira 7végén, rájönnének, hogy itt olyan nők vannak, hogy az ész megáll! Mind természetesen gyönyörű (habár a szolizott bőr az alap). A párom szerint nem szép az agyonszolizott bőr, de azért mindenkit megnéz... Én nagyon fehér bőrű vagyok, és sok kisebb-nagyobb szemölcsöm van, én nem mehetek szoliba, akármennyire is szeretnék.

2008. máj. 4. 19:07

Zsuzsa: Írtam egy másik topicodba is! ;-)


A bőrről: Fontos, hogy egy nő legyen ápolt, de vannak dolgok, amiket Ő sem tud befolyásolni. Itt vagyok én... Van striám, szeplős is vagyok (arc, váll,dekoltázs,hátam és a popsim is picit) és hiába, hogy túl a 20-on, de van pár pattim mindig, ha a ciklusom a mensi felé kanyarodik. Ennek ellenére volt, most per pillanat is van, és szerintem lesz is olyan, aki tud szeretni! Valahol a pasik is emberek és érzéseik is vannak. Ha szeretnek, akkor tudnak úgy is szeretni, hogy szőröstül-bőröstül minden apró, vagy nem apró hibával együtt.


A megcsalás nem csak magán a nőn múlik, de lehet benne hibás (pl ha elhanyagolja magát, vagy nem figyel oda a párjára). Azonban vannak férfiak, akiknek hiába, jó kapcsolatuk van a barátnővel, feleséggel, mégis változatosságra vágynak időnként. Ekkor tesznek szert szeretőre. De én nem adom fel, szerintem léteznek még Hercegek is! :) Sovány vígasz ugyan, de ott a Papám! 35 éve szerelmes az Anyukámba és egyszer se csalta meg! A mai napig kézenfogva sétálnak, persze veszekedni is szoktak, nem is akárhogy, de ez a tény akkor is élteti bennem a reményt, hogy IGENIS LÉTEZIK ÉLETFOGYTIGLAN TARTÓ SZERELEM!!!!

24. Henie
2008. máj. 3. 09:56

Szerintem csak akkor csalja meg valaki a párját, ha hiányzik valami a kapcsolatból...

Elvégre ahol jól érzed magad onnan csak akkor jössz el, ha már valami nem oké.. (persze erről sosem a nők tehetnek:DDD )

2008. ápr. 30. 17:16

hm...


Azoknak a férfiaknak, akiknek nincs NŐ-je, csak ezmegaz, azok odavannak a címlapokért. Akiknek meg van, nincs nagyon idejük a címlapokkal foglalkozni.


Volt kb. 1 éve egy nagyon humoros, ideillő pillanat az életemben. Este, vacsora után beállított hozzánk egy messziről jött rokon, törve a magyart. Azonnal leültetni, apóst, sógort áthívni, pálinkával megkínálni, bort hozni, kolbász, szalonna mesélés stb. Időközben a párommal kinéztünk a csillagos estébe, a másnapi dolgokról beszélgettünk. Úgy fél órát lehettünk odakint, s mire visszajöttünk, a három jómadár vörösödő orral, egymás szavába vágva, nagy gesztusokkal egy hétköznapi női magazint bújt, méltatták a nőcskéket. Mindenki felsorolta, hogyan lehet ezt meg azt tenni a nőcikkel, meg milyen az igazi husika, hol hamvas a pipke stb. Leültünk közéjük, elvégre a vendég... Ültünk, ültünk, de csak nem tudtunk belefolyni a beszélgetésbe, ami továbbra is elég egyoldalúan a húsról szólt. Egy pillanatra kedvesem zavarba jött, majd összenéztünk, elmosolyodtunk, mert ugyanarra gondoltunk: abban a percben 4 férfi volt a szobában és egy hölgy, közülük az apósom egy jól elrontott házassággal, a harmincon felüli sógorom, aki gyermeteg lelkével a tizenéves csajokat nézegeti, de évek óta nem volt fizikai kontektusban nőivarú egyeddel, a 76 éves vendégünk, akiről tudtuk, hogy már bizony 20 éve biztosan magányos a broki, valamint jómagam a menyasszonyommal. A 4 férfi közül tehát egyedül nekem volt akkor nemi életem, és egyedül nekem nem volt hozzáfűznivalóm a képekhez....

Nevettünk :))) nagyon...

Majd elindultunk jóéjt kívánva nekik, meg se hallották...

22. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 21. - Spinneli)
2008. ápr. 30. 17:01
Nagyon szerencses a ferje. :)
21. spinneli (válaszként erre: 17. - Cicaanya)
2008. ápr. 30. 16:56
én megfejtettem, cicaanya szerint a pasik nem őszinték gondolom itt főleg arra gondol hogy mással kefélnek sha ekkor szerinte törvényszerűen lebuknak akkor Ő bosszút áll.
20. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 17. - Cicaanya)
2008. ápr. 30. 16:53
?
2008. ápr. 30. 16:46
Én sem értem :)
18. Istvi (válaszként erre: 17. - Cicaanya)
2008. ápr. 29. 17:24
Jó helyre írtál? Vagy mit akartál mondani, mert egy kukkot sem értek a hsz-ból. Lehet, hogy én vagyok túl bonyolult?
2008. ápr. 29. 11:24

:DDDDDDDDD ez jó viccc :DDDDDD

igen!!!!!

vagy csak álmukban ;)

nem nagyon az erőséggük ;) de szerintem álltalában ;) azok ,vagy lebuknak!

én ilyenkor bosszútálllllllllllok !!!!!!!

:DDDD

2008. ápr. 16. 11:26
És ezért írtam ezt a kérdést direkt a pasiknak címezve. De csajok, nem baj, a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok :D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook