Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pasik ballépései -ha kockásra röhögött hasat akarsz, csak olvass bele :))- fórum

Pasik ballépései -ha kockásra röhögött hasat akarsz, csak olvass bele :))- (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2583. magicmag25 (válaszként erre: 2582. - Zikzik)
2011. febr. 14. 10:36
Ez oriasi...gyerek nem semmi!:D
2582. zikzik
2011. febr. 14. 09:54

Fiammal tegnap megtekintettük az Álomautó Múzeumot, majd a múzeum melletti park szélén található Apa gyerekkori kedvenc cukrászdájának megtekintése és kipróbálása után szépen beültettem a fiamat a kocsimba. Az autóm 32 éves, tehát központi zár nincs rajta. A metódus: ajtó kikulcsol, hátsó ajtó gombja felpöcköl (közben: el ne menj a kocsitól büdös kölök - mantrázása), fiacska bepakol, beköt (közben bunyó a fickóval, aki egyáltalán nem akarja ezt), majd könnyed tánclépésekkel vissza a saját ajtómhoz... Nos a könnyed tánclépések alatt fiam a gonoszság tüzének lobogásával huncut kis szemecskéiben (amelyek pl a nagymamákra úgy tárulnak hatalmas búzavirágkék gömbökké, mint az ártatlanság könnyetfakasztóan őszinte allegóriái)lenyomkodja a gombokat. (Na igen, a kulcs közben a gyújtáskapcsolóban, hadd melegedje a kocsi)


Nyisd ki büdös kölök, megyünk haza!

Nem

De nyisd ki!

Nem (gonosz vigyor)

Nyisd ki, mert szííjjelszaggatlak!

Nem (nyelvöltás)


Az utca népe rajtam röhög. A cukrászda kb öt lépés. A zsebemben van még némi apró. Veszek egy CSOKIS minyont.


Apa, nem tudom felhúzni (ablak lassan leeresztődik)

(Én bedőlök, ényleg nem tudja felhúzni, 32 év mégiscsak nagy idő egy gomb életében. Elkezdek benyúlkálni az ablakon, de a rés meglehetősen szűk, közben a fiam megptóbálja megszerezni a másik kezenből a minyont. Ekkor már rájöttem a trükkre és elkapom a kezét.)


Ezen a kis lyukon húzlak ki és a letépett füleddel nyitom ki a zárat, ha nem húzos fel a gombot

Engedj el

Mondom kihúzlak és megetetlek a minyonnal

(nyelvöltés)

Akkor itt és most megeszem a sütit, sőt forró csokit is rendelek.

(ablak még lejjebb csúszik, gyerkőc újabb kísérlete a minyon megszerzésére)

Persze hamarosan kifogy a benzin és akkor még fázni is fogsz. Meg nem mutatom meg a rendelőt, ahol szurit kaptam, amikor nem vettem be a gyógyszert.

(Nos, ez hat. Gomb fel, én be, gyerek megkapja a minyon felét)


Ezen a kis

2581. Kocska
2011. febr. 5. 21:58

Sziasztok!

Ide illő storyjaim akadnak nekem is.

Keresztlányom kb.4 éves volt, nálam aludt,mikor fürdeni mentem beültettem magam mellé,mivel egyedül voltunk otthon.tudtam,hogy lesz valami hozzáfűzni valója,mert nagyon méregetett.Egyszer csak megszólal:

-anyának sokkal nagyobb cicije van!

:DD

Na igen,akkor nekem 75B,anyjának meg 100D.

Na mondtam is másnap a páromnak,hogy elkéne neki is vinnie magával fürdeni,kíváncsi lettem volna mit mond:))


-film+on megy egy film, én és a hercegem. elkezdtek csókolózni, kérdi a másfél éves fiam, mit csinálnak?

Mondom szeretik egymást, erre kis bambulás után, felém fordul és tátott szájjal bekapott:)

2580. viva70 (válaszként erre: 2578. - Magicmag25)
2011. febr. 5. 20:52
Az valószínű..., de a pénztárosnak is hamar leesett volna, hogy nincs semmi a szalagon.:D
2579. fiona 40
2011. febr. 5. 20:26
..egyszer,az akkor kb. 5éves fiam azt kérdezte tőlem:anya,nekem egyenes az egyensúlyom?
2578. magicmag25 (válaszként erre: 2577. - Viva70)
2011. febr. 5. 20:17
Ugyes vagy!Meg jo,hogy nem setaltal ki....a biztonsagi or,tuti radugrott volna...:D
2577. viva70
2011. febr. 5. 19:49
Múltkor az ABC-ben vettem pár dolgot. De, nem a szalagra pakoltam fel a pénztárnál, hanem, mint, aki dolgát jól végezte, bepakoltam szépen a szatyromba. Utána persze kénytelen voltam mindent kiborítani, nehogy még azt higgyék, hogy el akarok lopni valamit.:D
2011. febr. 3. 13:40

Kislányom kiscsoportos. Egyik nap mikor mentem érte, az ovónéni megkérdezte, mi az a krokodilleves, mert a kicsi megkérdezte, mikor lesz ebédre.Nem tudott rájönni, mi a csoda lehet az...

Felviágosítottam: a brokkolileves az egyik kedvence :))

2575. Basset
2011. febr. 3. 12:57

Ezt írtam már, egyik kedvencem Kornitól:


Az Alma együttesnek van egy klippje, a Ma van a szülinapom. Egyik jelenetében az énekesen csak alsónadrág van. Korni ilyenkor teliszájjal vigyorogva kiabálja: „Nincs nadrágja!” :D

2574. Basset
2011. febr. 3. 12:55
Gyerekeim kinn matattak az erkélyen, a szomszéd kiscsaj üzletelt velük: ha NEKIadnak egyet a játékaik közül, ő KÖLCSÖNadja a krétáját. Andri beszaladt, felkapta az elsőt a játékai közül, amit meglátott... egy szakadt légycsapót... :D Majd megszakadtam, úgy röhögtem! Van üzleti érzéke a srácnak (még ha nem is tud róla...).
2573. Maffincs
2011. febr. 3. 12:54

21 hos kislanyom egyik reggel:

- Megszulettem, hogy csokit ehess!:))

2572. Basset
2011. febr. 3. 12:53
Korni ül a bilin, épp „kidolgozza a tételt”, néha úgy erőlködik, hogy attól félek, ötévesen aranyere nő. Már nem merek ránézni se, nehogy még emiatt is siessen. Valamelyik nap például ezt mondta: „Megyik, csak beszorult...”
2571. Veronika27 (válaszként erre: 2568. - Basset)
2011. febr. 3. 12:53
:DD
2570. Basset
2011. febr. 3. 12:52
Játszótéren vagyunk, mellettünk egy pingpongasztal, ahol 4-5 fazon játszik, számolgatják, melyik hány pontot kap, vagy mit tudom én, mindenesetre ezt mondák: 2-4, 4-6, 6-7... meg ezek... Erre a fiam, aki épp most tanul számolni megjegyzi, hogy "hát, nem is jól számolnak a bácsik!"
2569. Basset
2011. febr. 3. 12:50
Éppen gyülis alkalmon voltunk, gyerekeim ülnek a széken (nahát!), egy másik kisgyerek barna kenyeret majszol. Korni nagy szemekkel néz, neki is kell. Anyuka ad, Korni harap majd nagy csalódottan rám néz: Anya, ez milyen CSOKI??? :D
2568. Basset
2011. febr. 3. 12:48
Kisfiam egyik megdöbbentő kérdése játék közben: Anya, Pókembernek hol van a bigája? :)
2567. zikzik (válaszként erre: 2564. - A360345bdd)
2011. febr. 3. 12:33
Ha már puncis gyerekszáj: Kedves ismerősöm egy alkalommal beállt krumplit pucolni a felesége mellé. Kisfia, aki - nem ismervén a gender-ideológiát - tisztában volt a nemek szerinti munkamegosztás szabályaival csodálkozva nézte a konyhában ügyködő apukát, majd megszólalt: "Apa, gyorsan fejezd be ezt, mert puncid nő!"
2566. Cs.Anita
2011. febr. 2. 18:07
:-)
2011. febr. 2. 17:49

Ez is lopott anyag:


A következő eset a férjemmel történt és a nagyobbik lányommal, aki akkor 3 éves volt és szopta az ujját mi próbáltuk minden félével leszoktatni az ujjszopásról.Volt amikor még a férjem ujját is bekapta, és a férjem azt mondta neki hogy evvel az ujjával szokta vakargatni a lukát.

Elkellet vinni a gyereket a fodrászhoz levágni a haját, én nem értem rá így a férjem vitte el Laurát. A fodrásznő pont hajat nyírt, és nekik várni kellet.

Amikor ültek és vártak megszólalt harsogva a Laura:

Apa! Te melyik ujjaddal szoktad vakarni a lukadat!?

Még az olló csattogása is abba maradt,olyan csend lett , szegény férjem azt sem tudta hogy mit mondjon a gyereknek.

2011. febr. 2. 17:48

Másik fórumon találtam, de jó!


A következő eset a húgommal történt és a lányával aki olyan 5 éves volt. Valahová utaztak távolsági busszal és amikor felszálltak a buszra csak hátul volt hely a hátsó keréknél ahol szétrázza az ember lelkét is. Egy idő után megszólalt hangosan a kislány:

-Anya!? Neked is remeg a puncid!?

A húgom köpni és nyelni sem tudót amikor az egész busz mintha vezényszóra hátra nézet

2563. Basset (válaszként erre: 2562. - Lygia01)
2011. febr. 2. 14:04

Ami késik, nem múlik... ;)

Sajnos elpunnyadtunk, rázd fel a fórumot, lécccccci!!!!

2562. Lygia01
2011. febr. 1. 23:43

Én már 1 hete kész vagyok Tőletek! ;)Akkor találtam erre a fórumra. Szerintem hülyének néztek a kollégák, amikor "diszkréten" mosolyogni próbáltam. :D


Ám ma az én párom is topon volt.:)

Rendezgette a én kis tanyám-ját és amikor bementem a szobába azt kérdezte: Mi van Te bejöttél?

( Nem vazze, még mindig kint vagyok! :D)

Ma elszólta Magát, hogy belenéz a nevemen a Hoxába!

Nem érti miért"lógok" mindig itt.

Azt hiszi pasizok, pedig ilyen jó társasággal még nem találkoztam! :)

Csajok és Fiúk, azt szeretem, hogy itt mindenkinek van önkritikája is! ;)

Ne fogjátok vissza Magatokt! :)

Bár csak velem is történne, valami "gázos"! ;)

2561. re11
2011. jan. 26. 16:34

Tesóm (10) egyik nap fűzi a cipőjét:

- Kezd elmenni a hajlékonyságom, azt hiszem hajléktalan leszek.


:DDD

2560. Basset (válaszként erre: 2559. - Zikzik)
2011. jan. 26. 10:33
i like... :)
2559. zikzik (válaszként erre: 2554. - Hexike)
2011. jan. 26. 10:11
Most habókra megnéztem az adatlapodat, h lássam, ki az aki ilyen hatással bír a pasikra. Természetesen nincs fotó, tehát a két pasas után én vagyok a harmadik, aki pofára esik miattad. Még szerencse, h csak a számítógép mellett ültem, így komolyabb bajom nem esett :)))
2558. zikzik (válaszként erre: 2555. - Kri76)
2011. jan. 26. 10:09
Ez erősen városi legenda-ízű sztori, mivel gyakorlatilag megvalósíthatatlan. De ha igaz, akkor férjemuram kivételes ügyességgel bír, tehát érdemes megtanulnia a csempézést :))
2557. szabot.88 (válaszként erre: 2556. - Basset)
2011. jan. 26. 08:56
Nekem is :))
2556. Basset (válaszként erre: 2555. - Kri76)
2011. jan. 26. 08:15

Hát, tényleg nem tud... :)

Én olvasom, vagyis be van jelölve kedvencként, mert szerintem szuper topic (volt/van/lesz)...

2555. kri76
2011. jan. 25. 23:30

Ha valaki még olvassa, a férjem mesélt egy jó sztorit:


Asszonyka csempézni akar, megveszik a csempét és a férj jelzi, Ő nem tud csempézni.

Asszony erősködik, hogy minden pasi tud, estére legyen fent a csempe.

A pasi megoldotta: egyesével cellux-szal felragasztotta a csempéket a falra.

2554. Hexike
2010. nov. 30. 22:35

Ha már autókról van szó meg pasikról....

Egyik nap úgy jártam... hogy...

megyek az utcán egyedül .... egyszercsak észreveszem...hogy egy pasi mellettem biciklivel elmegy...de közben nem előre néz...hanem engem bámul.... már nem tudtam hova nézni zavaromba... egyszer csak látom ám... 5 méter után...bele a kukákba.... xd Alig birtam ki nevetés nélkül... xd...


(nem volt rajtam semmi feltűnő...szokásos ruhába voltam...farmer +póló)


na...nem telik el 3 óra...haza felé megyek... a bevásárlásból...és egy autós néz nagyon...annyira hogy lement az útról.... :( :S


Nem tudom mi volt aznap mindenkivel.... de nagyon kemény volt.... XD

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook