Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pasik ballépései -ha kockásra röhögött hasat akarsz, csak olvass bele :))- fórum

Pasik ballépései -ha kockásra röhögött hasat akarsz, csak olvass bele :))- (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2613. Bosziii (válaszként erre: 2605. - Basset)
2011. márc. 11. 23:12
:-DDDD
2612. Bosziii
2011. márc. 11. 23:11
akarok kockásraröhögötthasat
2011. márc. 11. 23:10

Kissé idős nénire vigyázok a gyakorlati helyemen,hogy nehogy fel akarjon kelni a tolószékből,mert hát sajnos már menni nem tudott szegény.Közben irtó nagy sürgés-forgás támadt a nővérpultnál,mert valaki rosszul lett és ide-oda rohangáltak a nővérek és ápolók...Néni közben mondja a magáét nekem, majd egyszer csak megszólal:

"most nézd meg ezeket is, taktikát váltottak!"...s persze mindezt angolul..."Look at them, they changed the tactic"....azt hittem lefordulok a székről, alig tudtam visszafojtani a röhögést...

2011. márc. 11. 23:01
Német óra.Rohadt meleg van, tűz a nap befelé az ablakon...gondoltam elhúzom a függönyt...úgy ahogy volt leszakadt az egész, de úgy,hogy senki nem vette észre,mert elkaptam gyorsan a kétméteres anyagot és begyömöszöltem a padomba...
2011. márc. 11. 22:59

Középiskola,végzős évfolyam, utolsó pár fizika órán már csak mindenféle találóskérdésekkel szórakoztattuk egymást...A rettentő szigorú fizika tanár örökké a vezetéknevünkön szólított bennünket.Kihívja a következő tanulót a táblához....


"Szabő"....nah, volt ott is hullámokban röhögés...

2608. lillenet
2011. febr. 23. 15:13

Jók vagytok nagyon, ide "járok" vigyorogni majdnem minden nap:)


Nálunk a múltkor férjem nézte furcsán, ahogy bőrradír szappannal (jó szemcsés) habosítom a kezem, majd lemosom vele az arcom. Aztán mondta, hogy ő a szappannal dörzsölte a saját arcát és túl durva volt...:)

Jót mosolyogtunk:)

2607. lillenet (válaszként erre: 2605. - Basset)
2011. febr. 23. 14:56
:DDD
2606. Basset
2011. febr. 23. 11:12

Konyhában morog a lányom, miközben a kaját melegítem. Nézem a kiccsajt, ő morog, és imígyen szól be:


"Ne nézz engem! Főzzél!" :)

2605. Basset
2011. febr. 23. 10:55

Azt hiszem, elérkezett az a pont, amikor a gyereket többé nem engedem be a vécére, miközben ott ülök.

De erről is én tehetek, mert a konyhában mindig az orruk elé dugom a fahéjat, a zsályát, a vaníliát... Úgyhogy ne csodálkozzak, amikor a lányom a vécé ajtajában azt kérdezi:


"Megszimatolhatom a kakidat?"

2604. patedina
2011. febr. 23. 10:48

Ez a sztori velem történt. A kisfiam 6 hetes volt, amikor először mentem vele baba-mama tornára. Bébihordozóban vittem. Megérkeztünk a tornaterembe ahol az előtérben leraktam a hordozót egy tornapadra. Levettem a kabátom és épp a cipőmet húztam le, amikor egy nagy koppanást hallok. Hát a hordozó leborult a padról és oldalra dőlve feküdt a földön. Nagyon megijedtem, gyorsan felkaptam és néztem nem történt e a gyereknek valami baja. De semmi sírás csak nézett rám nagy szemekkel.

Apjuknak csak egy jó pár hét elteltével mertem elmesélni a dolgot, hogy milyen gondos anyuka vagyok. Azóta inkább a földre teszem a hordozót onnan nem esik nagyot a gyerek aki most már 6 hónapos. És legalább megtapasztaltam, hogy mennyire biztonságos a hordozó.

2603. lillenet (válaszként erre: 2582. - Zikzik)
2011. febr. 21. 11:58

Köszönöm, hogy ezt ÍGY leírtad:) Azt hiszem évek óta nem nevettem könnyesre magam:D

A kétévesem nem is értette, mi van velem, jött és vígasztalt percekig, hiába mondtam neki, hogy előfordul olyan, hogy valaki a nevetéstől sír:)

2602. Basset
2011. febr. 19. 21:12

Sütit sütöttünk a fiammal, akinek a kedvenc Minimaxos meséje a Vízcsepp mester (Minimaxos anyukák előnyben). Párbeszéd:

- Ezt honnan tudod ezt a sütit?

- Tévéből.

- De kitől?

- Stáhl Judit nénitől.

- Saojen nénitől??? (a Vízcseppen az egyik szereplő).

2601. zikzik (válaszként erre: 2595. - Tsura)
2011. febr. 18. 12:56
Ami a babgulyásodat illeti: Ha nem sertéshúsbúl készítetted, akkor ez sólet :))
2600. Basset
2011. febr. 18. 09:17
A fiamat mostanában nagyon izgatják a bolygók, a csillagok, az üstökös. Valami könyvet látott az oviban, onnan érdekli ennyire. Nézegettünk a neten képeket az üstökösről, a Földről, a Napról, a Holdról, a Szaturnuszról, és valahogy elkeveredtünk az űrhajókhoz, csészealjakhoz, Ufókhoz. Á, rossz ötlet volt! Valamelyik nap ugyanis a lányom ül a vécén és mutogat a plafon felé, hogy ott egy Ufó. Mondom, ezt honnan szeded, hol? Mutat a lámpára. Az egy lámpa – mondom. Nem, az egy Ufó. Andris mondta. Mondjuk, nekem is hitt egy kicsit, meg Andrinak is, szóval gyanús volt neki, hogy mégsem Ufó az. :)
2599. Basset (válaszként erre: 2598. - °°°Bibie°°°)
2011. febr. 17. 21:42
Szegények, milyen teát ittak addig, ha fel sem tűnt nekik, hogy ecetes vizet isznak... :)
2598. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 2597. - Szabot.88)
2011. febr. 17. 21:18
hát.. nem..:))
2597. szabot.88 (válaszként erre: 2596. - °°°Bibie°°°)
2011. febr. 17. 21:16
Nem érezték a szagát sem???? :-)))))
2011. febr. 17. 21:15
ecettel kivizköveztem a teaforralot.. egy este szépen hagytam állni benne az ecetesvizet.. délutánra elfogyott belöle.. kérdem.. hol a viz..?! kérem szépen.. megitták.. teának..:))
2595. Tsura
2011. febr. 17. 21:00
Sziasztok. Még valami a főzéssel kapcsolatba eszembe jutott. Én követtem el.:) Csináltam gombapaprikást, öcsémmel jóizűen megettük. Tényleg nagyon finom volt, de öcsém megkérdezte hogy miért ilyen fehér?? Basszus elfelejtettem pirospaprikát rakni bele. De ugyanígy jártam a töltött káposztával is hogy a töltelékből kimaradt a paprika:) Pedig a töltött káposztának leírtam a receptjét az első töltött káposztám volt:):). De volt már példa, hogy a babgulyást takarékon felejtettem az hogy elfőtt a leve egy dolog de még a bab is megsült benne.:)
2594. Basset
2011. febr. 17. 16:31
De jó, hogy újraéledt ez a fórum, olyan sokáig punnyadt... :( :)
2593. Tsura
2011. febr. 17. 15:32

Eszembejutott egy sztori. Anyukám mesélte hogy lehettem olyan 1 éves , templomba készültünk. Anya felöltöztett szép fehér ruhácskába és lerakott a szönyegre mert kiszaladt adott a malacoknak vizet. Én azalatt az idő alatt nagyon lazán kihamuztam a szobába a cserépkályhát!:) Aznap nem mentünk templomba és anya öltöztethetett át:):):)


Öcsémmel gyerekkorunkban folyton versenyeztünk mindenben. Egyszer azon hogy ki bir magasabbra mászni a cseresznyefán, öcsém győzött csak az volt a bibi hogy lemászni már nem mert ugyhogy kelthettem fel apát aki reggel jött haza az éjszakás műszakból hogy hozza le öcsémet a fáról:):)

2592. Tsura
2011. febr. 17. 15:26
Sziasztok! Eszméletlen jó a fórum!! Az előbb főztem tojáspörköltet, öcsém hozott haza tésztát hogy főzzem majd ki hozzá.De annyira belelendültem az olvasásba, hogy teljesen elfelejtettem a tésztát, kimentem szedtem,megettem de mondtam öcsémnek olyan nagyon sűrű most, nem tudom mi a baj.Erre megkérdezte hogy esteleg nem próbálnám -e meg tésztával enni.Akkor nem lenne olyan furi. :):)
2591. Basset (válaszként erre: 2576. - Moonlight1984)
2011. febr. 17. 13:53
Azóta is, vagy már nem olyan lelkes, hogy kiderült, hogy nem krokodilt eszik, hanem brokkolit...? :)
2590. Basset (válaszként erre: 2589. - Patedina)
2011. febr. 17. 13:50

:DDD

Ez nagyon aranyos!!!


Eszembe jutott nekem is egy vicces sztori. Volt egy nagyon jófej tanárom. Egy idősebb úr volt, nyelvjárásokat tanította, de olyan szenvedéllyel, hogy ezt a "töltelék" órát élveztük a legjobban! Magnófelvételeket készítettünk neki a gyűjteményébe, meg minden, szuper volt!!! Fájt a lába, így az év vége felé nem ment be a suliba, hanem mi jártunk hozzájuk. Ott ültünk a nappaliban a rengeteg könyv között szétszórva... Utolsó órán, mikor beírta a jegyeket az indexbe, megkínált a saját készítésű borából. Ittunk egy kis pohárnyit, aztán mentünk, én fel egy hegyre, a koliba a barátomhoz (most már a férjem). Elég hosszú volt az út (egrieknek: majdnem a Szépasszonyvölgytől a Kunkoliig), és május volt, nagyon meleg, úgyhogy, mire felértem a koliba, a fejembe szállt az alkohol és be voltam csípve rendesen. Pedig keveset ittam, de gondolom, nem volt vizezett és a meleg meg a távolság... A férjem először ledöbbent, utána ott röhögött rajtam, meg a szobatársa is, akit én akkor még nem nagyon láttam józanul, csak lesett, hogy leköröztem, már reggel 10-kor részeg vagyok... :)

Szép emlék... :)

2589. patedina
2011. febr. 17. 12:50

Sziasztok!


Egy pár napja találtam erre a fórumra. Végigolvastam és néha könnyesre röhögtem magam. Közben eszembe jutott egy sztori a középiskolás tanáromról. Lehet, hogy így leírva nem lesz olyan poénos de azért megpróbálom.

Szóval a tanárék város szélén laktak, az iskola meg a belvárosban volt, így mindennap (amikor nem esett az eső vagy a hó) biciklivel jött be az ürge tanítani. A legkisebb gyereke óvodás volt, így őt is hozta magával a biciklin.

Egyik tavaszi reggel mielőtt a gyereket elvitte volna az oviba valamiért beugrott az iskolába. Persze közben megkezdődött a tanítás, így bejött megtartani az órát nekünk. Már vagy 10 perce magyarázott a táblánál, amikor hirtelen észbe kapott, hogy a gyereket kint felejtette a biciklin. Hát azt a röhögést ami az osztályon végighullámzott...

Na a gyereket behozta, miután már úgyis késésben volt az oviból, már mindegy volt hogy mikor viszi.

A gyerek odaállt a tábla elé és elkezdett rajzolgatni. A faszikám megsimogatta a fejét és annyit mondott: kis szamaram. (A tanárt Lada Csabának hívták). Na újabb röhögés az osztályban, hogy ott a Lada szamara...

2588. zikzik (válaszként erre: 2587. - Gne2)
2011. febr. 15. 14:35
Nincs új a nap alatt. Amikor anyukám néha atyámat kérte meg, hogy hozzon el a suliból, sokszor néztem az esti mesét az iskolagondnoknál. Aztán negyedikes koromtól már egyedül mehettem haza a Petőfi hídtól Budafokra.
2587. gne2
2011. febr. 15. 08:01

A férjem elég feledékeny, sokszor rá kell telefonálnom, ha valamelyik elintéznivaló fontos. Péntekenként ő hozza haza a lányunkat az oviból ebéd után.

Egyik pénteken jön haza, beszélgetünk, ebédel, kérdezem, hol a csajszika, kint maradt játszani az udvaron? A férjem elsápadt, felugrott, kapta a kabátját, és elkezdte húzni a cipőjét. Elfelejtette elhozni a gyereket az oviból... :D

2586. Basset (válaszként erre: 2585. - Magicmag25)
2011. febr. 14. 11:28
Zikzik pasi... :) De így még jobb... :P :)
2585. magicmag25 (válaszként erre: 2584. - Basset)
2011. febr. 14. 11:20
Azert azt megneztem volna...szegeny csajszi!
2584. Basset (válaszként erre: 2582. - Zikzik)
2011. febr. 14. 11:16

"Az utca népe rajtam röhög."



:D

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook