Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pasik ballépései -ha kockásra röhögött hasat akarsz, csak olvass bele :))- fórum

Pasik ballépései -ha kockásra röhögött hasat akarsz, csak olvass bele :))- (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2733. M.Edina
2012. márc. 20. 21:07
A másik sztori apukámmal történt, amikor még kisbaba voltam.. (anyukám mesélte el). Egy őszi délután volt, amikor már kezdett lehűlni a levegő, amikor anya rábízott apámra, hogy amíg ő vásárol, addig vigyázzon rám.. pár óra múlva, amikor hazaért anya, látta, hogy teljesen levetkőztetve ülök a pelenkázón, már tiszta lila volt a bőröm, annyira fáztam.. amikor számon kérte apát, hogy miért meztelen a gyerek, apám válasza a következő volt: hát bekakált a gyerek, és levettem róla az összes ruhát, nehogy sz.ros legyen.. amikor anyám ezt elmesélte, szakadtam a röhögéstől..
2732. M.Edina
2012. márc. 20. 20:59
A páromat elküldtem a piacra, hogy hozzon almát, leveszöldséget és savanyúságot, majd menjen be a Te__oba pár dologért.. na az én drágám megjárta a piacot, először megvette a savanyúságot, 1 kiló savanyú káposztát, amit egy nejlonzacskóban kapott meg kevés lével felöntve.. ezután a drágám megvette az 5 kiló almát, fél kiló répát stb, amit rápakolt a savanyúságra.. ezután ment el a Te__coba, ahol egy ilyen értékmegőrző boxba berakta a szatyrot, amíg bevásárolt.. amikor végzett, és ment az értékmegőrzőhöz, látta, hogy folyik valami a szekrényből.. rájött, hogy a savanyúság leve az, amire rápakolta az 5 kiló almát.. annyi esze nem volt, hogy vegyen egy szatyrot, amibe belerakja a másikat ami már totál átázott a savanyúságtól.. ehelyett jön haza, a szövet szatyor teljesen átázva, a csücskén folyt ki a káposztalé, és ő így jött végig az utcán.. ezután takaríthattam a lépcsőházat is, mert ott is végigfolyatta..
2731. korteforma (válaszként erre: 2729. - Havasigyopár)
2012. márc. 13. 14:23
Ez nagyon jóóóóóóóóóó :D :D :D
2730. guzmi (válaszként erre: 2729. - Havasigyopár)
2012. márc. 12. 14:38
Óriási:)))))
2012. márc. 9. 18:06

Megtörtént eset.

apa és ficskája utaznak a buszon.-

apa ,miért mondtad anyának az este,hogy olyan nagy a segged"?

az apa nem szól,szégyeli magát a buszon.erre a gyerek:

ha nem mondod meg,megmondom anyájak,hogy az este bepisiltél a mosdoba!

az elsö megállónál le is szálltak.

2728. Hatan (válaszként erre: 2725. - Zikzik)
2012. márc. 9. 18:04
He He He :)))
2727. Veronika27 (válaszként erre: 2720. - Guzmi)
2012. márc. 9. 17:58

:DDDDDDD


Ez olyan volt, mint mikor a férjem az én farmeremben ment el dolgozni :DDD

2726. guzmi (válaszként erre: 2725. - Zikzik)
2012. márc. 9. 17:51
Legalább Te észrevetted, de a férjem nem, ha mondjuk egy étteremben vagy bárhol máshol villantja a szőrös lábán a fodros zoknit, mondjuk úgy, hogy nem én látom meg hanem mások, hát azért annak nem örültem volna.
2725. zikzik (válaszként erre: 2720. - Guzmi)
2012. márc. 9. 16:30

Egykorom én is hasonlóképpen jártam, de a dolgo még kellemetlenebb volt. Exemnek és nekem is ugyanolyan meggypiros alsóneműnk volt. Természetesen az enyém egy normális alsógatya (nem boxer, de nem is feszülős), a drágámnak meg apró, finom, diszkrét csipkékkel borított bugyija - nem tanga , melyek egymás mellett lógtak a szárítón.


Nos, kissé tán siethettem, mert természetesen nem a megfelelőt vettem fel és mivel az én kedvesemnek nem volt pici feneke, így még az sem tűnt fel, hogy szűk az adott darab.


Este uszodába készültem és csak az öltözőben derült ki a dolog...


Szerencsére (?) már volt korábban egy öltözői kalandom egy féknyomos alsógatyával, így hát meglehetős óvattal kezelem a nyilvános vetkezéseket. Így most is ellenőriztem a szerelést. a "Hűbazmeg" kiáltás meglehetősen őszintén tört ki belőlem. - "Mi a baj?" "Azt hiszem kurvára elfelejtettem valamit!" mondtam és a rádiótelefonomat megmarkolva kivágtattam az öltözőből.


Utam egyenesen a wc-be vezetett, ahol levetettem magamról a női bugyit, majd visszaöltöztem. Vártam még egy perccet, majd rezzenéstelen arccal visszasétáltam a szekrényemhez. Remélem senkinek sem tűnt fel, hogy ezúttal nem volt a hosszúnadrág alatt semmi...

2724. korteforma (válaszként erre: 2720. - Guzmi)
2012. márc. 8. 10:48
Ez jóóóóóóóóóóóó :)
2723. katicka01 (válaszként erre: 2720. - Guzmi)
2012. márc. 8. 10:26
:):)
2722. szabot.88 (válaszként erre: 2720. - Guzmi)
2012. márc. 3. 16:28
:))))))
2721. 814f8b8f23 (válaszként erre: 2720. - Guzmi)
2012. márc. 3. 14:58
:DDD ez jó
2720. guzmi
2012. márc. 3. 14:35

Sziasztok!

Férjemmel mindketten fekete zoknit hordunk, a külömbség szinte csak az, hogy az enyém szárán kis fodor van. Férjem, aki nagyon is ad magára egyébként, múltkor szerencsére csak a barátainknál, ül átvetett lábbal, nadrág szára felhúzódva. Na és mi van rajta??? az én fodros zoknim, közben nagy komolyan beszélgetnek a fiukkal. Megláttam, és ki kellett mennem mert olyan röhögés kapott el, hogy komoly izomlázam lett másnap a hasamban.

2719. Basset
2012. márc. 2. 17:14

Női logika a kis négyévesemtől:


Apa: - Ne folyasd a vizet, zárd el a csapot!

Baba: - Mert kifogy a víz és akkor új csapot kell venni?


:D - fél óráig röhögtem... :))

2718. ba935a28b0 (válaszként erre: 2715. - Smudlaagi54)
2012. márc. 2. 16:30
Ügyes húzás....hülye rendőr megint bebizonyította hogy esze nincs!!!:))))
2717. nyári szellő (válaszként erre: 2712. - Guzmi)
2012. febr. 23. 16:21

Ez nagyon tetszik!!!!

Nagyon jót nevettem rajta:)))

2716. guzmi (válaszként erre: 2715. - Smudlaagi54)
2012. febr. 23. 13:06
Ritka jó eset ez amikor üvölt az apa vagy a férj:))
2012. febr. 22. 15:30

A keresztfiamnak akkor még nem volt meg a jogsija,

de imádott vezetni.Együtt dolgozott az apjával,

gyerek vezetett hazafelé,apja mellette!Rendőrök megállították,íratok jogsi egyebek.Mondja a gyerek,hogy nincs ott a jogsija,erre apja úgy elkezdett vele üvölteni,hogy te hülye barom nem megmondtam,hogy mindig nálad kell lennie?Addig üvöltött,amíg a rendőrök megsajnálták a gyereket,

hogy szegény gyerek milyen hülye idegbeteg apja van,hogy elengedték őket!

2714. Basset
2012. febr. 22. 10:04
Andriék nézik a Dexter laboratóriumát. A részben Dexter be akarja bizonyítani, hogy a télapó igazából az apja, borotvával nekiesik, repül a szőr. Andri teljesen őszintén kétségbeesve felkiált: NE! :))
2713. felhőjáró (válaszként erre: 2712. - Guzmi)
2012. febr. 21. 23:07
kicsordult a könnyem a nevetéstől ....vizuális ember lévén :-)))
2712. guzmi
2012. febr. 14. 22:03

A férjem a minap éjjel, amikor már rég aludtam, sötét és csend volt egyszer csak megállt az ágyam mellet és jó hangosan rám szólt " Te zörögsz?"

Azt hittem kiesek az ágyból, úgy megijedtem . Akkor nem, de most már röhögök a helyzeten.

2011. dec. 31. 11:37

Bukócső és pályagumi,

angyalkákon tangabugyi.

Fék, bal három, szemben árok!

Boldog Új Évet Kívánok!

2710. Basset
2011. dec. 30. 23:34

Megtörtént!

Gyerekek beszélgetnek a játszótéren:

- Hogy hívják apukádat?

- Apának.

- Az enyémet is!!

2709. db82bed8d4 (válaszként erre: 2705. - 3fd432567f)
2011. dec. 29. 22:59
Meg kapta a magáét :D
2708. Basset (válaszként erre: 2707. - 39694c0c70)
2011. dec. 29. 14:59
Egyszer Szalókon voltam a barátnőmmel, ő ott lakott. Egy fodrászt kerestünk az Árvácska úton, de nem nagyon tudtuk, hol van az utca (tudjátok, ez a "nem tudom az utcaneveket, kit keresel?"-szituáció). Gondoltuk, megkérdezünk a néhány fiatal rendőr(tanonc) közül az egyiket, hátha velük bebifláztatták a térképet. Azt mondja a srác: - Nem tudom, nem idevalósi vagyok... Erre a barátnőm: - Én meg idevalósi vagyok, azért nem tudom...
2707. 39694c0c70 (válaszként erre: 2706. - Basset)
2011. dec. 29. 14:37

Rendőrsztori.

Még a '80-as években történt. Bp-en tanultunk. Szobatársammal egy tankörtársnőnkhöz igyekeztünk. A 7-es busszal elmentünk a végállomásig (Amerikai u.)

Innen gyalog akartunk továbbmenni. De közben rájöttünk, hogy visszafelé nincsen jegyünk, ezért a jegykiadó automatához mentünk. (Talán még most is léteznek ezek a lábon álló, esővédő tetővel fedett fém dobozok.)

Egyúttal egy telefont is szerettünk volna találni, amin felhívjuk az osztálytársnőnket, hogy merre is induljunk innen, ha hozzájuk akarunk menni.

Mivel nem találtunk telefont, megkérdeztük az éppen arra sétálgató rendőrt, hogy hol találunk legközelebb egy nyilvános telefont?

Erre lazán rámutat az automatára. Miért ez nem működik?!?

Mondhatom levegőt nem kaptunk.

Úgy elhúztunk onnan (szerencsénkre éppen jó irányban is) mintha soha nem jártunk volna ott!

Egy utcasarokkal később dőltünk össze a röhögéstől.. :))

2706. Basset (válaszként erre: 2703. - Szuszy)
2011. dec. 29. 12:31

Á, nekünk is volt egy ilyesmi Rendőrsztorink. Van egy rövidebb út, ami oda vezet, ahová el lehet jutni hosszabb úton is, csak a rövidebb kivéve célforgalmas, de hát mi nagyon siettünk, úgysincs rendőr... Á, dehogy! Kapásból elkapott! Rendőr tudta, hogy prédára lelt, hatalmas arccal kérdezte, hogy ugye tudjuk, hogy büntetés jár, mert itt csak akkor lehet jönni, ha ebbe az utcába megyünk. Férjem halálnyugalommal: ide jöttünk, a cipészhez! Rendőr koppanva, "na azt megnézem"-fejjel kénytelen volt elengedni, de még mondta is, hogy figyeli és megjegyzi a rendszámot. Úgyhogy férjem megállt a cipésznél és bement... :)

Azóta nem nagyon megyünk arra... :)

2011. dec. 29. 10:15
Múltkor bementem a boltba, rizottóhoz vásárolni. Volt a vásárolt termékek közt egy üveg bor is, mert az kell a rizottóba. Étkezési utalvánnyal akartam fizetni, de a boltos megállított, hogy alkoholt nem vehetek azzal. Ránéztem, és halálkomoly fejjel ezt kérdeztem: Ön szerint 450 forintos bort én ivásra szándékozom venni? Ez a rizottóhoz kell, ezzel főzöm a rizst, úgyhogy, ételnek számít, úgy gondolom... a boltos nézett egyet, nem szólt semmit, csak átvette az utalványokat... :D
2704. db82bed8d4 (válaszként erre: 2703. - Szuszy)
2011. dec. 28. 22:44
juuuuuuuuuuuuuuuj
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook