Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pasik ballépései -ha kockásra röhögött hasat akarsz, csak olvass bele :))- fórum

Pasik ballépései -ha kockásra röhögött hasat akarsz, csak olvass bele :))- (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2763. júliusi
2013. jan. 15. 06:44
Jó olvasni titeket:))!!!
2012. okt. 15. 15:42

A nagy alfahím haverom, egyik nap mondta a magáét, őt bizony egy nő sem fogja átverni, lerázni, megalázni, mert ő tökös blá blá...kb perc múlva megcsörrent a telefonja, hívta a csaja, hogy menjen el hozzá. El is ment, csakhogy a csajszi, felrakta a következő buszra, jól megszopatta. :D

Megint elhatározta, hogy soha többet, és erős lesz, nem reagál a hívására, semmire. Nem tudta magát tartani...azt mondta nekem: Melikém, erős voltam. Na és? Megkérdeztem tőle, hányra menjek érte. :DD

Mindezt olyan lazasággal előadva, hogy már csak azon röhögtem fél napig. :D

2761. zikzik (válaszként erre: 2757. - Mariann63)
2012. okt. 15. 15:32
Rosszkor, rossz helyen parkoltatok. Például az én 31 éves szakadék kocsimat fényes nappal kb. 3 perc alatt törték fel ingyen a teszkó parkolóban :)
2012. aug. 9. 21:30
Nyelvvizsgáztam egész nap, utána esti programnak mozit terveztünk párommal.már plaza előtt álltunk, megvett jegyekkel, mikor csörög párom telefonja: mamája az (imádom egyébként :)) azt mondja, fejtött takarítani párom szüleihez, míg ők nyaralnak, de elkevert minden lakáskulcsot, neki mennie kéne bevenni a gyógyszereket....lélekszakadva bkv-zunk hozzá, laza egy órányira voltunk tőle, odaérünk, mindenhol keressük....erre hol találtam meg??! Az elliptikus tréner monitorára téve!! A mai napign em tudjuk, hogy kerülhettek oda a kulcsok,mert az az emeleten van, nagyi pedig állítja, hogy nem edzett xD
2012. aug. 7. 09:04

A tesóm járt így.


Közúti ellenőrzés. Robogóval volt. A papírok a robogó ülésében, ami kulccsal nyílik. A tesóm beledobta a kulcsot, azzal a megszokott lendülettel le is zárta.


Nagyon rendesek voltak a rendőrök, mert 10 km-re hazavitték a pótkulcsért.


Az is nagy poén volt! :)

2758. globus (válaszként erre: 2757. - Mariann63)
2012. aug. 7. 08:38
Én ugyanezért kerékpároztam télvíz idején vagy tíz kilométert lakatlan területen, hogy elhozhassam valakinek a pótkulcsát, ami otthon volt.
2757. Mariann63 (válaszként erre: 2756. - Lillenet)
2012. aug. 7. 08:36
Két kulcs sokkal jobb, mint egy sem.A zuram a múltkorában bezárta a kulcsot a kocsiba, tíz rongyunk bánta, hogy kiszedjék.:((
2756. lillenet
2012. aug. 6. 22:56

Párom "kicsit" túlhajszolt mostanában: este ledumáltuk a lakatossal, hogy autónkat du. vihetjük hozzá. Ezért párom a tesója autójával ment dolgozni hajnalban, majd fél 8 körül rájöttünk, hogy a zsebében mindkét autó kulcsa ott lapult...

Jó 45 perces útjába került a kulcsutaztatás.

Holnap indulunk pihenni pár napra, hát, rá(nk) fér...:)

2755. lillenet (válaszként erre: 2751. - Basset)
2012. aug. 6. 22:51
Hát ez nagyon jó!:D
2754. Basset
2012. aug. 5. 10:11
A kisfiam az oviban megkérte egy kislány kezét, természetesen aranygyűrűvel, amit a Tescoban lévő 100 Ft-os kondérból vettünk. A fiam mondja az óvodában, hogy arany, erre az óvónő megnézte és: „ez nem arany, nincs benne jelzés”. Nyilván nem, te jó ég! Miért kell elrontani a gyerek örömét...?! Nos, nem rég megint kapott ugyanonnan egy nyakláncot. Ebbe bele van írva, hogy Tajvan... Szóval ez már tényleg arany! ;)
2753. Basset
2012. aug. 5. 10:04
Lányom sakkozni tanul (4 éves): „a fekete az ház?” :D
2012. aug. 5. 10:00

Jajjjjj, ezt el kell meséljem.


Volt párom rántott húst akart készíteni. Elment a boltba, vett prézlit. Elkezdte kirántani. Mikor hazaértem, mutatja, hogy segítsek már, mert nem marad a prézli a húson. Olyan furi. Nézem. te jó ég!!!!!! Barna cukrot vett prézli helyett.


Ezekért a napokért érdemes élni, amikor fáj a hasad a nevetéstől.

2751. Basset
2012. aug. 5. 09:56
A fiam szerint „azért lehet megenni a tojást, mert a tyúk meg a kakas nem szerelmesek voltak, csak barátok”.
2012. aug. 5. 09:48

Átolvasgattam. A pálmát az viszi, amikor a papa ki lett sminkelve, copf stb, és becsengettek a rendőrök.


10 perces röhögőgörcsöt kaptam, elképzelve a rendőrök mit láthattak.

2012. aug. 5. 09:40

A volt párom tipikusan ilyen volt. Annyit röhögtem.


Esetek:

Sétáltam az udvaron hátra, kitalálta, hogy meijeszt. Utánnam szaladt osonva, mire elakart volna kapni, arra lettem figyelmes, hogy oson valaki, hátranéztem, de már nem láttam mást csak azt, hogy repül a pasi. Bekadt a lába és egy jó nagy vágódás lett a vége.


A lépcsőn álltam, ő gugolt. Egyszer arra lettem figyelmes, hatalmas lendülettel bevágódott a virágágyásba. Néztem komolyan, te mit csinálsz?

Ő meg tök komolyan: lecsúszott a lábam. Sírtam a röhögöstől.


Egyszer idegen helyen voltunk. Olyan lendülettel indult a keresésemre, hogy elmentünk egymással szemben, és továbbment. Rászóltam, akkor nézi, jaaaa te itt vagy. Néztem, hogy ez komoly?


Egyik alkalommal szilvát szedtünk. Úgy lépett a fához, hogy egy üres vékony ág az orrába ment. Én azt hittem bepisilek a nevetéstől.


És értelmiségi emberről beszélünk. :D

2748. KHajni79
2012. aug. 4. 21:53
Apa gyerekkorában nem tudta miért írják helytelenül azt , hogy GYROS =mert GYORS :))))))))))))
2747. Hatan (válaszként erre: 2744. - Mazsinka)
2012. aug. 4. 21:06

Ez olyan mint amikor gyerekkoromban az express újságot olvasva, felfedeztem, hogy milyen érdekes a lakás hirdetésekben mindenki Érd-en lakik!?!


Pedig nő vagyok és nem szőke.....

2746. Mariann63
2012. aug. 3. 18:20
Mióta paleosan eszem, a kávémat kókusztejjel iszom.A kókuszkrémet felengedtem vízzel és beletettem a jégkockatartóba,azzal ittam a kávémat.Szóltam a zuramnak, hogy figyeljen, mert nem jégkocka van a tartóban.Valamelyik nap feltűnt, hogy olyan fura állaga van a sörnek, amit iszik.De először nem kapcsoltam.A második pohárnál már gyanút fogtam, és megkérdeztem, mit iszik.Naná, hogy a kókusztejet rakta a sörébe jégkocka gyanánt.Kérdeztem, nem lett-e fürge tőle, de semmi baja nem lett tőle.Azt mondta, tulajdonképpen finom volt.Lehet, hogy szabadalmaztatnom kéne,mint újfajta alkoholos hűsítőt?:))
2745. t.Ili (válaszként erre: 2744. - Mazsinka)
2012. máj. 10. 09:36
:))))
2744. Mazsinka
2012. máj. 10. 08:33

Egy pasimmal sétáltunk az utcán. A fára ki volt függesztve egy papír ezzel a felirattal:

Szigetelést vállalok jutányos áron. A pasi nézi, majd megszólal: Áron...te ismered? Ki az a Jutányos Áron? De halál komolyan. Egyébként nem magyar gyerek volt, és ebből kifolyólag volt még pár aranyköpése.

2743. Lili74
2012. máj. 10. 08:29

Egy tanár (a férjem) aranyköpése:


Szuper a szexuális életem, nem lehet okom panaszra:


-az asszony otthon baszogat

-a főnökeim szopatnak

-a diákok meg nyalják a seggem


Kell ennél több?


:DDD

2742. Mariann63
2012. ápr. 17. 13:51
Már meg sem lepődtem ezek után, amikor később kisbabájuk lett, elmesélte a felesége, hogy a babát se tudja rábízni.Reggel ment az asszonyka dolgára, betette a néhány hónapos babát az ember mellé, gondolván, ott nem lehet baja.A kicsi addig kecmergett, amíg leesett az ágyról és az apukája csak a koppanásra ébredt fel.:((
2741. Mariann63
2012. ápr. 17. 13:48
Régen történt. Barátainknál voltunk vendégségben, a végén a házigazda lekísért minket, és ha már lejött, a kis szürke uszkárt is lehozta sétálni.Mire elbúcsúztunk, kitalálta, hogy kell neki tőlünk videofilm estéri, elszalad és kölcsönkéri tőlünk.Külön kocsival jött, hogy haza is tudjon menni.Meg is kapta a filmet, amikor halálra vált képpel elkezdte tapogatni a zsebeit és azt mondta:Deni! Hol a Deni? Először nem is tudtuk, miről beszélt, kiderült, hogy a kiskutyát ott felejtette náluk a ház előtt, és eljött kocsival a kazettáért.Elrohant haza, másnap hallottuk, hogy szegény kutya elbújdokolt bánatában és csak másnap reggel ment haza.Na szegény ember, amit kapott ezért a feleségétől!!!:)))))
2740. guzmi
2012. ápr. 17. 13:32
_Társaságban voltunk, mikor valaki elmesélte, egy szerencsétlenül járt fiatal sportoló ember történetét. Utazott a vonaton, maga alá húzta az egyik lábát és elaludt. Mikor sok órával később a végállomáson a kalauz ébresztette nem tudott lábra állni, teljesen elhalt a keringése, és amputálni kellett a lábát. Férjem elborzadva hallgatta, majd megszólalt "na, tudod mikor vágnák le nekem, engem vigyenek kórházba" Döbbent csend, a megrázó sztori miatt, de mikor leesett a tantusz már mindenki röhögött. Bocs, hogy ilyen sajnálatos esetet írtam le, de a férjem most is hozta a formáját.
2739. nagymaya (válaszként erre: 2736. - Lili74)
2012. ápr. 16. 22:24
XD Na ez jól esett így a hétfői nap végére.
2738. de Luca (válaszként erre: 2736. - Lili74)
2012. ápr. 16. 21:43
:-D
2737. jeva (válaszként erre: 2736. - Lili74)
2012. ápr. 16. 21:34

:-DDDDDDDDD

Tipikus pasi... :-)))))

nagyon jót nevettem!!

2736. Lili74
2012. ápr. 16. 21:29

Egyik nap fasírt volt főzelékkel. A fasírthoz beáztattam a kenyeret, majd a szétázott héját ( én nem szoktam beletenni a fasírtba) mivel a negyediken lakunk, messze a kuka, jó háziasszony módjára beleöntöttem a wc-be. Nem is figyeltem, h lehúztam-e teljesen.

Valamivel később jön a férjem, hogy mi az a budiba?

Mondom kenyér, tudod a fasírthoz áztattam.

Erre ő nem egyszerű nézéssel az arcán: Na de ideeee??????


Volt nagy röhögés.

2735. korteforma (válaszként erre: 2733. - M.Edina)
2012. márc. 27. 12:58
:D :D :D :D
2734. patricia.k (válaszként erre: 2732. - M.Edina)
2012. márc. 27. 12:56
Ezek a férfiak... :)))))))))))))
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook