Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pasi nem ír helyesen... Mire számíthatok? fórum

Pasi nem ír helyesen... Mire számíthatok? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. okt. 7. 09:32
Ha valaki írásban kommunikál, akkor tegye meg, hogy odafigyel vagy a kérdéses szavaknak amiben bizonytalan, utána néz. Írásban igen is jelzés értekkel bír, hogy ki ír helyesen. Arról nem beszélve, hogy már számtalan program jelzi ha rosszul írunk valamit.
2021. okt. 7. 08:08
Aki levelezik, ugyan tisztelje már meg a partnerét azzal, hogy helyesen ír, visszaolvas, javít, ha esetleg a telefon átír. Erre én is allergiás vagyok.
36. Érdekes73 (válaszként erre: 14. - 00dfb24292)
2021. okt. 6. 22:13
A realizmus :)
35. 9cc76994c5 (válaszként erre: 33. - Kannanana)
2021. okt. 6. 21:56
Igen,TTK-soknak nem erősségük.
34. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 21:54

🤦‍♀️😂

Neked sem erősséged a helyesírás. Hol a gond? 🤔

2021. okt. 6. 21:33
Van olyan pasi a környezetemben, aki nem tud helyesen írni, de diplomája van természettudományokból. Nem lehet mindenki mindenben jó.
32. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 19:57

A helyesírásnak semmi köze ahhoz, hogy ki milyen pozíciót tölt be. Attól, hogy valaki cégvezető, még lehet pocsék a helyesírása. A jó helyesírás nem attól függ, hogy kinek milyen végzettsége és/vagy beosztása van.


Úgyhogy ebből nem vonnék le messzemenő következtetéseket.

31. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 19:33
Ezen is lenne mit javítani.
2021. okt. 6. 19:29
Itt nem is azzal van a gond kedves fórumindító, hogy valaki tud-e helyesen írni vagy sem, ki jobban, ki kevésbé, nem ez az emberség fokmérője, hanem nekem pl az szúrt szemet, hogy kifogásoltad a pali vesszőhasználatát, meg miegyéb mást és te sem vagy sokkal különb. És erre helyezéd az ismerkedés alapjait. Ebben már csak az lenne a slussz poén, ha ő is nyitna egy ilyen fórumot, hogy "képzeljétek van egy csaj, nem igazán tud helyesen írni, összevissza vesszőzik" :D. És közben ő is. Érted :)
2021. okt. 6. 18:15

Meg szerintem ez olyan dolog is, hogy engem zavar például, ha vki nem ír helyesen, mert én azt gondolom magamról, hogy kb. tudok.

Viszont ez 1 kapcsolatban egyáltalán nem számítana.

Volt 1 pasi, akivel ismerkedtünk, és "lessz", meg ilyeneket írogatott. Hegesztő volt, szóval inkább fizikai munkát is végzett, de 1 baromi jó faszi volt, minden tekintetben. Jófej, talpraesett, tisztelettudó. Ő is tudta, hogy nem tud helyesen írni, meg annyira fogalmazni sem, ezt az elején meg is jegyezte.


Nekem ez nagyon bejött, nem a duma a lényeg, a tettek. :D

28. 9cc76994c5 (válaszként erre: 22. - Papája)
2021. okt. 6. 18:05

Ált. iskola osztály legrosszabb tanulója, szakmunkás lett és most van egy építési cége és nagyon jól él.

Egyébként bárki lehet cégvezető, holnap Te is alapithatsz egy bt-t,vagy ha van 3 milla,akkor kft-t

27. 9cc76994c5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 18:04
Jogász fiú--tényleg az,nem kamu- nem tudja használni a ba-ban, meg rosszul választ el. Sajnos, a mai oktatás hibája.
26. boldogzokni (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 17:30
Akkor FB-n csekkold miket oszt, miket posztol, abból is sok minden kiderül.
2021. okt. 6. 17:29
Ennek vannak fokozatai, ha mondjuk a muszájt ly-vel írja, meg "nákozik", én elgondolkodnék. A vesszőhibák utalnak arra is, hogy siet, nem elég figyelmes ezzel kapcsolatban. De attól még lehet, hogy egyéb területen figyelmes, például szeret virágcsokorral meglepni egy nőt. Ki tudja?
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Dad1f54482)
2021. okt. 6. 17:03

Tenyleg az. Mivel tudom a teljes nevet, a ceg honlapjan is o szerepel nevvel, fotoval, fb-n szinten.

Kulonben mennyi rosszindulatu megjegyzest kaptam 😆, sajnalom, hogy ilyen frusztraltak vagytok.

Szep napot! Az epito, segito kommenteket koszonom.

23. birebora (válaszként erre: 3. - 9a0c484ff5)
2021. okt. 6. 16:48
Nekem is ez jutott eszembe:)
22. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 16:07

Egyik ismerősöm soha nem volt jó tanuló. Általánosban évet is ismételt.

Szakmát tanult, amiben meglepően sikeres lett, majd céget alapított. Felvett tanult szakembereket, akik szépen viszik a céget, sőt cégeket.

Ismerősömnek még most is csak a 8 osztálya és szakmunkás bizonyítványa van, de kinevezte magát vezérigazgatónak.

Lecserélte a feleségét, csajozik, éli a sikeres vállalkozók életét.

Ennyit arról, ki lehet vezérigazgató, milyen tudással és háttérrel. Meggyőződésem, hogy a helyesírással hadilábon áll, de a cége sikeres és ezt a szorgalmának köszönheti.

Ezek után kit érdekel tud-e helyesen írni.

21. Scherlock (válaszként erre: 20. - Bianna)
2021. okt. 6. 16:03
😄😄😄😄😄👌
20. bianna (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 15:47
Ne hagyd ki a lehetőséget! Pont hozzád való!
19. bozsu55 (válaszként erre: 11. - Simple)
2021. okt. 6. 15:19
Nem tudom,volt jónéhány telefonom,mindegyiken volt ékezet.Igaz sosem versenyeztem üzenet írás terén.
2021. okt. 6. 15:16
Sok jóra ne számíts!
17. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 15:13
Neked is volt itt pár hibád....
2021. okt. 6. 14:24

Én sem vagyok ezen a téren tűpontos, ugyanakkor, azért arra odafigyelek, hogy az alapvető dolgokat próbáljam megfelelően írni. Persze, biztos előfordul, hogy letagadna az egykori tanárom, hogy valaha tanított, ha olvasná mit sikerült leírnom. :)

Ugyanakkor hozzáteszem nincs okostelefonom, nem tudom, azon mit sikerülne összehoznom.

15. simple (válaszként erre: 12. - Sziszi0528)
2021. okt. 6. 14:15
Huhh, hát nekem még sosem dobta be azt, amit írni akartam. :D Mindig valami tök mást, így ez a funkció ki is van kapcsolva.
14. 00dfb24292 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 14:13
Nagyon siet, a klotyóról ír, hogy nehogy lebukjon az asszony előtt.
13. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Simple)
2021. okt. 6. 14:12
Lehet cégvezető, miért is ne? Sok tönkrement egyéni vállalkozó (kőműves, villanyszerelő, gázszerelő(???), szakács, akárki, a nav. tapossa a nyakát a felszaporodott adótartozás miatt. Ráült a bankszámlájára... hát a feleséggel, testvérrel, szülővel alapítanak egy társas vállalkozást. A Cégbíróságra benyújtott alapító okiratban a felelős személy hivatalos megnevezése: cégvezető. Semmivel sem több, mint egyéni vállalkozás korában, csak más gazdálkodási, adózási formában csinálja tovább ugyanazt mint korábban. Ettől nem kell elájulni. Az igazi "nagyágyúk" nem online fognak ismerkedni, már a közvetlen munkatársak között válogathat!
12. sziszi0528 (válaszként erre: 11. - Simple)
2021. okt. 6. 14:11
Nem tudom, engem ez szokott zavarni, de kinek hogy... Mondjuk a mai telók olyanok, hogy elkezded írni a szót és bedobja, lehet vele azért gyorsan írni, meg nem tudom, inkább írok helyesen és lassabban, mint gyorsan de angolosan, ékezetek nélkül :).
11. simple (válaszként erre: 8. - Sziszi0528)
2021. okt. 6. 14:04
Gondolom telefonról ír, azért nincs ékezet. Telefonon én sem kínlódok vele, mert az egész mondatot leírom mire leírnék egy ékezetes betűt rajta.
2021. okt. 6. 14:04
Bocsánat az első vessző, nem veszző...
9. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 14:02
Cégvezető, aha. :D Egyszer egy nőismerős nagyban mesélte, hogy micsoda álompasit talált magának, és milyen nagy projektjei vannak a cégének stb. És akkor mutatott róla képet a telefonjában, mi meg felismertük benne a postást. Közben a nőnek előadta magát, meg irodában készült fényképeket küldött magáról, ilyen nagy tervrajzok előtt feszítve. :D Azóta is rajta röhögünk.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook