Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Párválasztás horoszkóp alapján....ki kivel illik össze .... fórum

Párválasztás horoszkóp alapján....ki kivel illik össze .... (beszélgetős fórum)


2014. máj. 21. 07:03
nem hinnem,hogy ez igy mukodne.en tobb csillagjegyuvel eltem es megis azzal vagyok a legboldogabb akivel a csillagjegy szerint nem illunk ossze.nincs altalanos szabaly erre szerintem.
14. Cyntia
2009. júl. 23. 21:35

Az, hogy kinek mi a nap jegye csak egy apró kiragadott pont a nagy egészből, ami egy-egy ember horoszkópjába betekintést enged.

Ha csak azt vesszük figyelembe, hogy az ember 30-35 éves koráig az aszcendense dominál, és kifelé az jön le mindenkinek, akkor már egy egészen "más" emberrel vagy együtt, és nem egy skorpióval pld..

De azt, hogy a szerelmével milyen jegy alapján viselkedik egy teljesen más dolog: a vénusza.

Szóval nem olyan egyszerű ez ám.. Sok-sok összetett dolog alapján határozható meg.

2009. júl. 20. 10:37

nekem az exem oroszlán volt és én vele illek össze állítólag. A mostani párom bika és azt mondják, hogy mi nem illünk össze. Ehhez képest az életbe nagyon megtaláltuk egymást, és ez remélem jó sokáig így is marad!!!

én amúgy vizöntő vagyok

2009. júl. 19. 23:20

mikor divatba jött ez a párválasztásos horoszkóp, megnéztem már, hogy mennyire illünk egymáshoz a párommal :)

húúú, egyik szerint sehogy,

másik szerint nagyon,

ezek után jót nevettem és már 34 éve vagyunk együtt, szóval nekünk volt igazunk, hogy egymást választottuk :DDD

11. 00346cf747 (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2009. júl. 19. 19:33
Hülyeség. A szülinapját max. azért tartanám számon, hogy megajándékozzam, egyebekben nincs semmi értelme kategorizálni :)
10. 9ac093e955 (válaszként erre: 9. - D57f965cbe)
2009. júl. 19. 19:26
Igennnnnnnnnnnnnnn:-))))
9. d57f965cbe (válaszként erre: 8. - 9ac093e955)
2009. júl. 19. 19:24
na ugy-e?...)))))
2009. júl. 19. 19:10

Sziasztok!

Én is hülyeségnek tartom az egészet!

Soha nem néztem meg, hogy a hal-vízöntő párosítás mennyire illik össze, de azt tudom mondani, hogy 23 éve jóban-rosszban kitartunk egymás mellett!

2009. júl. 19. 19:02

amikor én férjhez mentem, akkoriban ezelőtt 23 évvel, itt Erdélyben még hire , hamva se volt a horoszkópnak..

tehát én nem tudtam, hogy Rák vagyok s a férjemről se , hogy Kos..

a horoszkópos könyvek szerint ez a legrosszabb kombináció...ő túl agressziv..tüzes jegy..én vízes..jegy ..túl érzékeny...

közbe közbe összekapunk, de ha már ennyit kíbirtunk egymás mellett, már lesz valahogy.....:)))

ha most újrakezdhetném , akkor se választanék párat a horoszkóp alapján...más egyebeket vennék figyelembe...

2009. júl. 19. 19:00
Ezt nézni csak,az hülyeség,de ha már passzol a két ember horoszkópja összeillőség terén,akkor két legyet egy csapásra üthetünk:)
2009. júl. 19. 18:54

Ez alapján hülyeség választani.

Egyébként én mindig kifogom a halakat(:)))) ) pedig állítólag nem illünk össze...de valahogy érzékem van hozzájuk.

2009. júl. 19. 18:53
Szia nem tartom ezt hüjesdégnek figyelembe venni saját magam is ez alaspjámn is választottam a pasrtneremet és 14 éve boldogan élünkegymással
2009. júl. 19. 18:53
én nekem is skorpió volt de én nem illeek vele össze és nemis jöttünk ki..
2009. júl. 19. 18:51

Én elvileg nem illek össze a skorpiókkal (mérleg vagyok), de mégis 3 hete mentem hozzá feleségül:)

Nem ez alapján választottam.

2009. júl. 19. 18:50
már egy ideje megfigyeltem hogy akivel én elvileg jobban összeillek (horoszkópilag),vele valóban sokkal jobb minden,mint pl olyan jeggyel amivel nem...szerintetek hülyeség csak ezt nézni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook